PDA

Zobacz pełną wersję : wełniak dla chodząco-biegających



MamaMarysi
10-07-2012, 14:17
Jaki byłby najlepszy wełniak dla półtorarocznego dziecka?
czy amsterdam daje rade przy tetrze? czy nie wyłazi?

chioma
10-07-2012, 16:36
U nas swietnie sprawdzają sie Storcheny z muslinem spiętym snappi:)

mirabel
10-07-2012, 22:20
Loveybums otulacz (nie gatki) jest świetny na dzień dla biegającego szkraba - cieniutki, dobrze podtrzymuje pieluchę

Pasiata
10-07-2012, 22:28
A u nas nieustająco tetro z tetrą ;) Młody otulacze na rzepy rozpina a z guziczkiem i haftkami nie daje rady (nawet nie próbuje!).

espejo
10-07-2012, 22:42
Loveybums otulacz (nie gatki) jest świetny na dzień dla biegającego szkraba - cieniutki, dobrze podtrzymuje pieluchę

Kocham loveybumsy, ale....
otulacz jest IMO świetny tylko dla niebiegającego szkraba - ten akurat, zjeżdza z tyłka, owszem, jest miękki i baaardzo elastyczny, ale się nie trzyma, bo nie zawsze zakladam zapine w kroku body, gacie są niezawodne - kazde, nie tylko loveybums.
Jedyny sprawdzony zapinany otulacz dla biegacza odkrywcy to po mojemu amsterdam.

Nie umiem skladac tetry w latawce i tym bardziej zapinac snappi (zwłaszcza jak zapinany obiekt straszliwie się spieszy ;) do gaci uzywam tylko formowanek, a do otulacza tetry lub flaneli w prostokąt

MamaMarysi
11-07-2012, 00:10
właśnie pytam dlatego ze do tej pory miałam Franiszkowy ( otulacz nie majtki wełniane) i on strasznie się rozciąga jak jakaś dzianina:) i po paru krokach od założenia z tetra lub muslinami Marysia ma go miedzy nogami a nie na pupie:( storchen jakos mi nie podpasował i go sprzedałam, wydawał mi się strasznie gruby i nie pasował do letnich sukieneczek

Rozważam ten amsterdam lub ecodidi. A ten amsterdam z tetra trzyma sie na pupie?

mirabel
11-07-2012, 00:53
Kocham loveybumsy, ale....
otulacz jest IMO świetny tylko dla niebiegającego szkraba - ten akurat, zjeżdza z tyłka, owszem, jest miękki i baaardzo elastyczny, ale się nie trzyma, bo nie zawsze zakladam zapine w kroku body, gacie są niezawodne - kazde, nie tylko loveybums.
Jedyny sprawdzony zapinany otulacz dla biegacza odkrywcy to po mojemu amsterdam.


Espejo pozwolę sobie zachować jednak całkiem odmienne zdanie:)
U nas wszystkie gatki zjeżdżają z pupy (szczupłe ale nie chude dziecko, dość wysokie jak na swój wiek) i jedynie Loveybums otulacz świetnie sobie radzi

W sprawie amsterdama się nie wypowiadam bo nie miałam
Czy on jest podobnej grubości jak wełniak BabyBeehinds?

Tak więc jak widać MamoMarysi - co mama to opinia
nawet nie ma jak Ci poradzić, żebyć wypóbowała wszystkiego po trochu i zobaczyła co Wam pasuje bo wełniaki drogie

Wełniak Tetro moim skromnym zdaniem tak, o ile masz drobne dziecko

Pat
21-12-2012, 23:16
Ecodidi jest super :)

demona
22-12-2012, 18:34
amsterdam u nas to porazka była. Najlepsze gatki storcheny.

indianka
23-12-2012, 01:04
Ja używam za dużego otulacza Imse Vimse i od niedawna dopasowanych gatek Storchenkinder, ale teraz już tylko z formowankami. Nie mam nerwów do prania plam powstajacych przy muślinach. Imse Vimse świetnie dawało radę z muślinami.
Używałam jeszcze Manymonths longies jako otulacz i muśliny w tym to była porażka. A i sama funkcja otulacza w tych gaciach, to moim zdaniem nieporozumienie - bardzo chłoną wilgoć.