PDA

Zobacz pełną wersję : Ach te dołki podkolanowe :(



Szyszunia
08-07-2012, 20:35
Dziewczyny jak to u Was jest z wiązaniem? My wiążemy w takie upały kangurka, ale zawsze w pod kolankami i czasem na łydkach maluszek ma straszne odgniecenia :( Nie wiem czy to wina złego wiązania (bo ekspertem w kangurku to ja nie jestem)???

Nie chcę Małemu zakładać spodenek na taki upał. Z reszt a i tak pewnie by się częściowo wyzwijały i dały podobny efekt :/

Czy macie podobnie? I jak sobie z tym radzicie?
A może to normalne i nie powinnam się przejmować?

Ps. Jeżeli takie pytanie padło już na forum, to bardzo proszę o przekierowanie, bo nie znalazłam podobnego wątku :oops:

IzaBK
09-07-2012, 13:35
Odgniecenia na nóżkach są OGÓLNIE UJMUJĄC normalną sprawą, gdy pozwijany nadmiar chusty idzie bezpośrednio po gołym ciele.
Jeśli w dołkach podkolanowych jest duużo chusty, a nie tylko sama krawędź która się wżyna, i nóżki utrzymują stałą temperaturę i kolor, to RACZEJ jest bezpiecznie dla nóżek. Jednak skoro masz wątpliwości najlepiej skorygować wiązanie u doradcy :)

Szyszunia
09-07-2012, 21:35
Dzięki dobra kobieto :D Już myślałam, że nikt się nie odezwie ;) Skoryguję co trzeba i postaram się zostać mistrzynią kangurka :p (długa droga przede mną)