PDA

Zobacz pełną wersję : Pieluszki Ones&Twos



Nympha
30-06-2012, 14:46
Taka nowość chyba. Jak nie nowość, to mnie poprawcie, ja je właśnie pierwszy raz widzę i oglądam :)
Opisu na stronie pieluszkarni jeszcze nawet nie ma, bo "się" tłumaczy.
Znacie, miałyście?
To jest takie niby AIO, ale nie do końca ;) Jeden wkład chłonny ma w sobie na stałe, a więcej można dokładać, na noc lub dla większych sikaczy. Ma z przodu taką kieszonkę na dodatkowe wkłady.
http://img502.imageshack.us/img502/2885/53171.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/502/53171.jpg/)

Magda&Franio
30-06-2012, 19:14
Mam już ją od jakiegoś czasu, używam z rzadka jak dna w stosiku sięgnę. Fatalna pieluszka. Mam bardzo wąskie i szupłe dłonie mimo to nie mogę*wcisnąć ręki do tej ichsiejszej kieszonki by włożyć*ten dodatkowy wkład chłonny. Gumka na plecach i te przy nóżkach mega wpijają się w ciałko mimo że synek szczupły. Kiepsko się pierze wręcz nie dopiera prze gumkach ponieważ te są bardzo pomarszczone i w pralce kiepsko się*te miejsca dopierają. Mikropolar kiepski, po kilku praniach wygląda mało atrakcyjnie w dodatku robi się bardzo wilgotny po siknięciu i śmiem wątpić czy zapewnia poczucie suchości. Rzepy się kłaczą.

spadłamznieba
03-07-2012, 20:57
mam tą pieluszkę sztuk - jeden i nie jestem z niej zadowolona. mój synek jest szczupły a wszystko mu sie odciska. Nie zrobił nigdy kupy do pieluszki a pieluszka wygląda jakby - brudna. Nie wiem czym to jest spowodowane? Używam rzadko pieluszek, mam spory stosik a do tego piętaszek ma wprowadzone NHN więc jak pieluszka jest dwa, razy w miesiącu użyta to dużo. Dlatego nie wiem jak by wyglądała gdyby była używana częściej.

pyzata
29-11-2012, 11:32
jak w temacie, używał ktoś?

Mama Lili
30-11-2012, 14:39
Jest dość specyficzną kieszonką - ciężko wcisnąć do środka jakieś dodatkowe wkłady... W standardzie jest jeden wkład wszyty pod mikropolarek i jeden puszczony na wierzch wyglądający jak wkład od itti bitti AIO tylko bez nap :) Rzepy mocne, jest dość mała jak na one size. U nas pieluszka zdecydowanie dzienna - na noc raczej wyciek byłby murowany.

avelaa
30-11-2012, 15:42
Ja też używałam i mam co do niej mieszane uczucia. Na pewno bardzo ładna i zgrabna. Zgadzam się z poprzedniczką, że to raczej mały One Size i na większe dzieci może być za ciasna. Rzep trzyma mocno ale bardzo szybko łapie "kłaczki" i w sumie już po pierwszym praniu wygląda tak sobie. Pieluszka wąska w kroku jak IB. Bardzo fajny polarek - też jak w IB czyli nie kulkuje się. Nie wiem, w jaki sposób można włożyć wkład do tej kieszonki. Myślę, że jest to raczej przewidziane do lepszego suszenia aniżeli pakowania czegokolwiek do środka. U nas przecieka przy nóżkach (ale większość pieluszek przecieka więc nie jestem w tej kwestii żadnym wyznacznikiem :)). O dziwo moim zdaniem schnie dłużej niż IB AIO a wkład ma z mikrofibry wiec powinna schnąć krócej. Poza tym jak bambus schnie długo to nadal jest "świeży" a ta pieluszka u mnie po długim suszeniu po prostu kiśnie. Muszę ją więc dosuszać nad kaloryferem bo inaczej zapach jest mało świeży :) Jak dla mnie na plus wygląd ale co do funkcjonalności mam mieszane uczucia.

Zuz
12-02-2013, 16:05
Ja kupiłam dwie na wyprzedaży w Pieluszkarni i żałuję że tylko dwie :duh: Uzależniona od Yettek jestem ale za szerokie w kroku dla córci (dla synka były idealne). Te są super w kroku i świetnie leżą na pupce, wkład wchodzi ciężko ale ja tam umiem go do środka wśliznąć :mrgreen:. Wbrew pozorom nie schnie długo.
Daję 4/5.

kate18
15-06-2013, 09:14
też mam jedną taką pieluszke, podpisuje się pod opiniami poprzedniczek, bardzo średnia, nie jestem z niej zadowolona