PDA

Zobacz pełną wersję : nosidlo+ wzmozone napiecie miesniowe



Kasiii
30-06-2012, 11:15
Mam nadzieje ze trafilam we wlasciwe miejsce z tym pytaniem.
Musze kupic nosidlo (do chust sie nie nadaje) dla jednego z moich najmlodszych ale pojawia sie ALE. Lalki sa juz duze maja 9 miesiecy ale jeszcze same stabilnie nie siedza. Obie maja problem z napieciem miesniowym. Czytalam na forum ze niesiedzace nie moga byc w ergonomicznych noszone oraz gdzies indziej ze napieciowcy w ogole nie powinni by noszeni. Na pewno sa tu mamusie napieciowcow - mozna czy nie?
Przymierzalam sobie troche nosidel (poki co bez dziecka) tula bondolino ergo I manduca. Przypadlo mi do gustu jako najlatwiejsze manduca I tez bylo najprzewiewniejsze.
Bo jesli bede nosic to na pewno kazde diecko PO trochu. Wyjezdzamy do uk juz za tydzien I nosidlo musze kupic na juz a czasu na poszukiwania brak:(

satey
30-06-2012, 11:21
Mój synek miał wzmożone napięcie, byłam z nosidłem u rehabilitantki. Powiedziała, że można nosić, byle dziecko nie miało za luźno.
Byłam akurat z tuli. Cały czas noszę, rehabilitacja się skończyła. Dziecko chodzi.
Ja chyba bym na Twoim miejscu jednak nosiła.
W dobrym nosidle masz pewność, że ciało się dobrze układa.

Mag
30-06-2012, 14:03
ja bym jednak się spytała jakiejś doradczyni na forum,bo one na szkoleniach uczą się o tym i mają konkretną wiedzę,jeśli nie masz mozliwości spytać swojego lekarza.napięcie napięciu nierówne.