PDA

Zobacz pełną wersję : miounico



darijah
27-06-2012, 22:19
Istnieje już jeden wątek recenzyjny ale pieluszki Mio unico tak bardzo zmieniły się od początku istnienia i tak wiele razy, że tamten wprowadza w chaos i trudno z niego coś wywnioskować. Zatem zakładam nowy... obejmujący pieluszki po podziale na dwie serie czyli:
::Bello- z podwójną regulacją i ozdobnymi tkaninami oraz haftami
::Economico- ze standardową regulacją i jednolitym pulem.

Serie podzieliły się i ujednoliciły jesienią 2011 r. Od tamtego czasu było już niewiele poprawek i zmian.

Także zapraszam i zachęcam do recenzowania. Zdjęcia mile widziane. Wszelkie konstruktywne uwagi także. Wszak jak zawsze powtarzałam : to również Wy tworzycie te pieluszki i to dzięki Wam powstały i się zmieniały. Każda rada, sugestia są brane pod uwagę. A pochwały są na wagę złota i pozwalają nie tracić sensu :-)

Z góry bardzo dziękuję. Postaram się też dziękować na bieżąco ;-)

P.S. zaraz poproszę moderację o przeniesienie części recenzji z poprzedniego wątku


A oto Bello :
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/525871_464699663540103_1009755294_n.jpghttps://fbcdn-photos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/282792_464699300206806_1473326790_a.jpghttps://fbcdn-photos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/561866_392986057378131_2074430303_a.jpg

I Economico :
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/423417_367359169940820_1752942549_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/293659_295806507096087_1075463966_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/316002_295806843762720_1120769498_n.jpg

beautygosiek
27-06-2012, 22:57
no to ja cos napiszę, niedawno kupiłam na bazarku kieszonkę, żółtą, z haftem na pupce: mam jeszcze kupę do zrobienia :)
Pul jest mięciutki, bardzo fajny w dotyku.
Wąziutka w kroku (trzeba mieć do niej specjalne wąskie wkłady) ale za to zgrabna, ślicznie leży na pupie, normalnie jak majteczki, ja i mój synek ją pokochaliśmy i na pewno nie oddamy w najbliższym czasie.
W pasie dość szeroka, mojego 7-kilowego synka zapinam najwęziej ale mnie to cieszy bo na dłużej starczy :) ale ale przecież jest gumka regulowana na pleckach więc jakby co można jeszcze zwęzić lub poszerzyć w pasie
są też regulowane gumki w nóżkach, nie jestem zbytnią fanka takiej regulacji ale rozumiem że niektórym są potrzebne i nie uznaję tego za wielka wadę, zresztą da się je schować pod polarek

aaa i jeszcze polar, strasznie do niego wszystko przywiera, wszelkie paprochy na nim widać, jakbym miała kiedyś jeszcze kupować kieszonkę Mio Unico to pewnie kupiłabym z welurkiem syntetycznym albo czarnym polarkiem
Ogólnie kieszonka bardzo na plus

darijah
29-06-2012, 23:16
bardzo dziękuję za recenzję :-)

Koire
07-08-2012, 19:31
Zebrałam się w końcu do napisania cośik o naszej rodzimej, wrocławskiej produkcji :-)

Nie planowałam kieszonek dla Olafka, wyszło jak zwykle i mam tajlandzką produkcję i MioUnico właśnie.

Jestem zachwycona! Daje wiele możliwości regulacji - mam 2,5 miesięcznego synka, który wązy prawie 8 kilo...jest dosyć pulchny.

Rozpiętą mam pieluchę na wszystkie napy, za to prawie na maksa zwęziłam gumki - tak jemu wygodnie, i to mi się podoba.

Gumki mięciusie, nawet ściągnięte na maksa. Uwielbiam ją na noc i na wyjścia.

Dobrze wyregulowana nie zrobiła mi od miesiąca ani jednej awarii.

Polecam!!!

darijah
08-08-2012, 14:14
Dziękuję za recenzję. Niezwykle się cieszę, że pieluszka Wam pasuje :-)

beautygosiek
22-08-2012, 10:38
pisałam o kieszonce to teraz napiszę o otulaczu wełnianym

na minus szerokość w kroku, mógłby być troszkę węższy oraz to ze jak ściagnę gumkę służącą do regulacji przy nóżkach to ona sobie wisi w górze, nie chowa się w tunelikach...
podczas prania wełniak co rusz farbuje na różowo, ma kilka białych plamek od lanolinowania, być może źle lanolinowałam, no i ta czerwień w połączeniu z lanoliną dała wełniakowi leciutką poświatę różu... widać tylko na słońcu
aha, żeby byc szczerą to prałam i lanolinowałam w 40 stopniach, moze tu tkwi błąd? za wysoka temperatura?
ogólnie wełniak nie jest zły, po lanolinowaniu trzyma i nie przecieka, ale następnym razem wybiorę cos w neutralnych kolorach bo nie lubie jak mi cos farbuje... być może że kazdy wełniak tak ma że farbuje jeśli tylko ma jakis kolorek żywszy

zbieram teraz pieniążki na ten nowy krój kieszonek...

magnez
09-09-2012, 07:03
Ja mam kieszonkę z nowej serii Bello. Bardzo mi się podoba, że pul jest schowany w środku, z wierzchu jest bawełna, a od środka mikropolarek. Super jest podwójna regulacja- w pasie i przy nóżkach, bardzo praktyczne przy drobniejszym dziecku. Gumki ładnie się chowają i przy użytkowaniu ich nie widać. Fajne jest to obszycie przy nóżkach, bo dzięki temu pieluszka się nie odciska. Jak na razie u nas przecieków nie było. Czekamy na kolejne wzory Bello.:-)

fensterka
16-06-2013, 01:07
kupiłam na bazarku śliczny otulacz z pepą, niestety sprzedawczyni zapomniala :-x napisać, że niektóre napy nie działają....eh
ale do rzeczy:
otulacz jest powleczony miłym w dotyku pulem bawełnianym- coś jak we flipie, ma regulacje gumkami- niby fajna sprawa ale jakoś denerwują mnie jak te gumki tak dyndają, szkoda że nie ma ich gdzie wsunąć,
trzymał, teraz nie trzyma, ale damy mu jeszcze szanse, wypróbuje różne opcje wkładowe.. ale prawdopodobnie przepuszcza przy nóżkach ze względy na złe dopasowanie,
w związku z tym, że niektóre napy nie działaja, to otulacz spinam na te dzialające, więc w jednym miejscu jest za dużo luzu, w innym za ciasno, myślę, że polubiłabym go bardzo, ale te napy naprawdę utrudniaja użytkowanie

*LOLA*
16-06-2013, 09:32
post usunięty, powód: nie na temat

aga.gwa
13-11-2013, 04:28
Dostałam dwie pieluchy od koleżanki która kupiła je na targach i zraziła sie do wielo. Nie dziwię się, gdybym miała doświadczenie tylko z takimi pieluchami, moja przygoda skończyłaby sie równie szybko. Najgorsze pieluchy jakie miałam. Przede wszystkim zawsze przeciekały przy nózkach- tunel w którym są gumki jest z polaru i wystaje poza otulacz. Poza tym jedna aplikacja na pupie zwinęła się, druga jest ok. Jutro moze uda mi sie zrobić zdjęcia.
Aha, i jeszcze pul z zewnątrz bardzo delikatny, bardzo sie zaciąga i mechaci. Dwie wkładki oryginalne bardzo ciennkie, nadają sie tylko jako dodatkowe wkładki w innych pieluchach.

darijah
13-11-2013, 14:29
Dzięki za recenzję. Zamykam wątek bo od dawna nie produkuje już pieluszek. Te o których piszesz były na samym początku przez dwa miesiące a później okazało się, że PUL jest wadliwy i uwzględniałam reklamacje.