PDA

Zobacz pełną wersję : Kieszonka na plecach



Wiewiórka
19-06-2012, 21:26
Jak zawiązać? Szukam instrukcji, w didkowej mi się nie podoba bo zawiera chest belt co mnie ugniata. Może mi ktoś podpowie jak zawiązać kieszonkę z tyłu? Pewnie jak z przodu:p. Specjalistką od tego wiązania jest chyba livada;-)

paulina
19-06-2012, 21:27
Chodzi Ci o plecak z koszulką? Double hammock ?

livada
19-06-2012, 21:51
Nie czuję się specjalistką od czegokolwiek ;-), ale jedyne co ja wiążę to plecak prosty i plecak z koszulką... Ale nie wiem czy o ten drugi Ci chodzi?

marjen
20-06-2012, 00:52
Nie czuję się specjalistką od czegokolwiek ;-), ale jedyne co ja wiążę to plecak prosty i plecak z koszulką... Ale nie wiem czy o ten drugi Ci chodzi?

moim zdaniem jesteś niekwestionowaną specjalistą od plecaka prostego
No i od zdjęć z samowyzwalaczem :)

Może jakiś kurs ze zdjęciami na forum wstawisz :)?

Wiewiórka
20-06-2012, 07:41
Chodzi Ci o plecak z koszulką? Double hammock ?
nie

moim zdaniem jesteś niekwestionowaną specjalistą od plecaka prostego
No i od zdjęć z samowyzwalaczem :)

Może jakiś kurs ze zdjęciami na forum wstawisz :)?
niech będzie, że od plecaków i zdjęć z samowyzwalaczem

chodzi mi o wiązanie które wyglada tak jak kieszonka z przodu tyle że na plecach. To jest ostatnie wiązanie w didkowej instrukcji, tylko mnie denerwuje w nim zawiązanie nad piersiami, a widziałam na fotach, że można inaczej

mamaLiKa
20-06-2012, 08:14
Wiewiórko, a zaglądałaś tu?: http://chusty.info/forum/showthread.php?t=81091
Podobny problem chyba.

Wiewiórka
20-06-2012, 08:41
Wiewiórko, a zaglądałaś tu?: http://chusty.info/forum/showthread.php?t=81091
Podobny problem chyba.
no ale tu jest wiązanie z węzłem nad piersiami... a ja go nie chcę

Olapio
20-06-2012, 08:43
zrob plecak hanti i sciagnij poly pod kolanka tak zeby nie byly rozlozone

Wiewiórka
20-06-2012, 08:48
zrob plecak hanti i sciagnij poly pod kolanka tak zeby nie byly rozlozone
to też nie tak, bo z przodu chusty nie ma, z przodu ma być tak http://farm8.staticflickr.com/7071/7268762814_fbe7291a85_c.jpg a z tyłu jak kieszonka najnormalniejsza

amst
20-06-2012, 09:01
Z tego zdjęcia wynika, że to JEST plecak z koszulką :)
Gdyby miała być "odrócona" kieszonka to poły powinny się krzyzować z przodu a to może być niewygodne.
Węzeł na klacie oznacza plecak z krzyżem i faktycznie ten wezeł bywa niewygodny ale spróbuj nie wiązać tylko skręcić poły.

Olapio
20-06-2012, 09:02
no dokladnie
to jest plecak z koszulka
tylko poly zamiast rozlozone to sa wepchniete pod kolanka tak jak w kieszonce

Wiewiórka
20-06-2012, 09:55
Z tego zdjęcia wynika, że to JEST plecak z koszulką :)
Gdyby miała być "odrócona" kieszonka to poły powinny się krzyzować z przodu a to może być niewygodne.
Węzeł na klacie oznacza plecak z krzyżem i faktycznie ten wezeł bywa niewygodny ale spróbuj nie wiązać tylko skręcić poły.
o twista chodzi czy o takie skręcenie jak na ramiona w plecaku prostym?
w instrukcji didkowej jest ta odwrócona kieszonka z chest beltem:lol:, spróbuje skręcić zobaczymy czy będzie wygodniej

metis1
20-06-2012, 09:55
O twista.

Wiewiórka
20-06-2012, 09:59
O twista.
też mi z nim niewygodnie, próbowałam przy plecaku prostym, uciska duże piersi, a poza tym z twistem na piersiach (czy nad piersiami?) głupio wygladam....

metis1
20-06-2012, 10:25
No to pozostaje Ci jeszcze jordan :)

No i zwykły plecak prosty. Lub z koszulką. :P

livada
20-06-2012, 12:51
no dokladnie
to jest plecak z koszulka
tylko poly zamiast rozlozone to sa wepchniete pod kolanka tak jak w kieszonce

Hm, ale jak w plecaku z koszulką wepchniesz poły pod kolanka to na dziecku nic nie zostanie? :bduh:

A, ok, chodzi o poły już na końcu, tak? Ale one też idą nie jak w kieszonce, tylko jak w plecaku prostym...


moim zdaniem jesteś niekwestionowaną specjalistą od plecaka prostego
No i od zdjęć z samowyzwalaczem :)

Może jakiś kurs ze zdjęciami na forum wstawisz :)?

Kurs robienia zdjęć z samowyzwalaczem? :ninja:
Bo do zrobienia plecakowego fotostory nie czuję się wystarczająco kompetentna :oops: Powinnaś zobaczyć jakie mi czasem masakry z plecaka wychodzą :duh:

amst
20-06-2012, 13:23
Pozostaje jeszcze plecak bez węzła. Znalazłam ostatnio na NM, wrzucę zaraz link ale wiązanie na własne ryzyko - coś jak wsunięcie poł do tybetana pod pasy idące od ramion ale nie zawiązanie ich z przodu.
O taki:
http://www.youtube.com/watch?v=Q59ZZSq4QO0&list=UUDU72l_gdbp-NqaR5655qbw&index=22&feature=plcp

Wiewiórka
21-06-2012, 09:43
Pozostaje jeszcze plecak bez węzła. Znalazłam ostatnio na NM, wrzucę zaraz link ale wiązanie na własne ryzyko - coś jak wsunięcie poł do tybetana pod pasy idące od ramion ale nie zawiązanie ich z przodu.
O taki:
http://www.youtube.com/watch?v=Q59ZZSq4QO0&list=UUDU72l_gdbp-NqaR5655qbw&index=22&feature=plcp
a nie poluzuje się i dziecko bedzie bezpieczne?

Basinda
21-06-2012, 10:02
Wiewiórko a co z plecakiem prostym? dlaczego Wam nie pasuje? Dla mnie przy dużym biuście tylko to wchodzi w grę... Krzyż czy twest dusi mnie jakoś dziwnie (chyba mam piersi za wysoko:duh:)
Jak byłam w drugiej ciąży to nosiłam Magdę w Hanti i tak sobie myślę że tu można by zamiast tybetana normalnie zawiązać na brzuchu wtedy nic nie będzie uciskało piersi... tylko pytanie czy na ramionach będzie Tobie komfortowo... ja lubię ale znam wiele osób którym zjeżdża z ramion (lub mają takie wrażenie).

Wiewiórka
21-06-2012, 10:24
Wiewiórko a co z plecakiem prostym? dlaczego Wam nie pasuje? Dla mnie przy dużym biuście tylko to wchodzi w grę... Krzyż czy twest dusi mnie jakoś dziwnie (chyba mam piersi za wysoko:duh:)
Jak byłam w drugiej ciąży to nosiłam Magdę w Hanti i tak sobie myślę że tu można by zamiast tybetana normalnie zawiązać na brzuchu wtedy nic nie będzie uciskało piersi... tylko pytanie czy na ramionach będzie Tobie komfortowo... ja lubię ale znam wiele osób którym zjeżdża z ramion (lub mają takie wrażenie).
plecak prosty mi pasuje jak go wysoko zawiążę (z sercem na dłoni, bo mam za krótkie ręce, a jak Maciek zacznie się kręcic to prawie ducha wyzionę). Zjeżdza mi z ramion, jak skręcę na ramionach albo wykończę tybetanem jest ok. Krzyż i twist też mnie dziwnie dusi (a myślałam że tylko ja jestem taka dziwna, ze mnie dusi). Też mam duży biust. Hanti sie uczę, ale coś mi nie wychodzi i chyba oprzez to, że mam za krótkie ręce (to możliwe?). Fot ci na mejla nie wysłałam bo zgubiłam w miedzyczasie cyfrówkę ale już mi przyszła "nowa", wiec i fotki będą

Basinda
21-06-2012, 11:00
Tak przy hanti faktycznie krótkie ręce nie pomagają :( ja mimo że mam długie miałam problem i czasem mąż mi pomagał jak już brzuch ograniczał mnie mocno :)
No i teraz kwestia trudnego wieku... Mój Kubik młodszy ale też już zaczyna mi podskakiwać w chuście i prostowac nogi... z Magdą też miałam ten etap i dla własnego spokoju musiałam mieć wiązanie gdzie szmata szła pod pupą i pod nogami na krzyż. Ale przyznam że najwygodniej w "tym wieku" nosiło mi się w MT a teraz Madzia w plecaku prosty siedzi spokojnie i czasem nawet zasypia :)

edit patrzyłam do didkowej instrukcji i ta kieszonka z tyłu to plecak z krzyżem faktycznie... i tu alternatywą będzie właśnie hanti. A spróbuj te poły pod pachami przełożyć na ramiona i nie rozkladac na plecach tylko właśnie tak prosto poprowadź jak w kieszonce... może będzie łatwiej