PDA

Zobacz pełną wersję : No to jeszcze Nouveau Celandine do kompletu



amst
18-06-2012, 18:51
:love::love::love:

Złota Nouveau

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/599669_397412883629988_1827869179_n.jpg

40% tussah, 20% len, 40% bawełna

Według informacji z FB - ostatni jedwab na ten moment :) Potem coś jeszcze ma być ale na lato to komplet

livada
18-06-2012, 19:17
Kolor piękny, ale dlaczego to nie chmurki albo JK? :duh:

Kamila
18-06-2012, 19:49
Kolor cudowny!!! CHyba najbardziej mi sie podoba!!!!!! :love::love::love:

mamaslon
18-06-2012, 20:37
:lol:rety, ladna

Aksamitka
18-06-2012, 21:26
Kolor miodowy! :love: Dobrze,że to tussah i dobrze,że mam indio monte 8))
Ale ostrzegam,że mogę się złamać :lool:
Tylko cena mnie uratuje :mrgreen:

Kamila
18-06-2012, 21:30
Kolor miodowy! :love: Dobrze,że to tussah i dobrze,że mam indio monte 8))
Ale ostrzegam,że mogę się złamać :lool:
Tylko cena mnie uratuje :mrgreen:

Ceny juz podane:

2 £104
3 £111
4 £119
5 £127
6 £136
7 £145

aginia
18-06-2012, 21:30
O jaaaa, wygląda prawie identycznie jak moja kapa:hide: Serio, kolory te same a wzór całkiem podobny...co nie znaczy, że brzydka bo kapę mam ładną:mrgreen:

Aksamitka
18-06-2012, 21:35
Ceny juz podane:

2 £104
3 £111
4 £119
5 £127
6 £136
7 £145Nie zauważyłam podniecona kolorem :-) Przynajmniej przez chwilę myślałam,że moze być moja ;) To była piękna chwila ;) :lool:
Ale,ale... jeszcze raz policzę :mrgreen:

marjen
18-06-2012, 22:03
w tych klimatach kolorystycznych mam już dwie chusty. a cena trochę odstrasza... chociaż bardzo mi się podoba

mamaslon
18-06-2012, 22:03
no wiedziałam ze z krzesyła spadne
esz, chyba nie mam:ninja:

ps ...nosz kurde balans
wszytko spada tylko funciak (http://kursy-walut.mybank.pl/)do gory:twisted::duh:

Zuz
18-06-2012, 22:32
Czy tylko ja nie widze tu złotego ani miodowego tylko .... sraczkowaty? :hide::oops:

rety ale ulga, że rożyczki capnęłam bo z tych jedwabi żaden nie rzucił mnie na kolana ufff

Aksamitka
18-06-2012, 22:35
Czy tylko ja nie widze tu złotego ani miodowego tylko .... sraczkowaty? :hide::oops:

rety ale ulga, że rożyczki capnęłam bo z tych jedwabi żaden nie rzucił mnie na kolana ufffSraczkowaty ma więcej zielonego podkładu :lool:

Zuz
18-06-2012, 23:24
Tak czy siak właśnie się zmyły ze sklepu wszyćkie jedwabie :hide: :omg:

marlei
19-06-2012, 00:10
W sumie to dobrze, ze juz poszly;)
Jeden problem z glowy, bo podobac mi sie podobaja, ale miec nie musze!!!!
Chetnie bum tylko potestowala; musze sprawdzic czy ktos w okolicy nie ma:)

amst
19-06-2012, 00:19
Właśnie - były...:omg:

mamaslon
19-06-2012, 00:19
no to ok
zupełnie mi nie pasuje ten "system" a w sumie brak sysytemu kupowania:duh:
jest to srednie
no szkoda...bo fajne chusty
ale widocznie miałam jej nie kupić:D

Aksamitka
19-06-2012, 00:31
Pomarzyć dobra rzecz. I to by było na tyle ;)

Kamila
19-06-2012, 07:30
Masakra. Caly dzien siedziec przed kompem, a teraz jeszcze nocami :omg::mad Nie-dziekuje.
Podobaly mi sie i kolka i ta "zlota" ale miec nie musze, jezeli az tak sie trzeba poswiecic.

Liv
19-06-2012, 07:59
hm... ciekawa byłam, kiedy oscha padnie ofiarą syndromu nati. IMO taką polityką sobie szkodzą, tym bardziej im atrakcyjniejsze chusty... a będzie jeszcze więcej sfrustrowanych niedoszłych posiadaczek, bo oscha coraz bardziej znana się robi.
ja już wiem że na oschę nie mam praktycznie szans przy tym systemie. szkoda.

Kamila
19-06-2012, 08:11
hm... ciekawa byłam, kiedy oscha padnie ofiarą syndromu nati.

O tym samym pomyslalam. Tykajaca bomba. Dzis jak europejskie mamy wstana i zobacza ze jedwab byl w nocy, to pewnie zacznie sie odliczanie do samozniszczenia

ślimaczuś
19-06-2012, 08:19
Ech fajna. podoba mi się.
Syndrom nati nie kamam o co chodzi. Dobra domyślam się :)

marlei
19-06-2012, 10:20
A ja sie z Wami nie zgodze;)
Bo mimo, ze wiem co syndrom nati znaczy;) to jednak w zaden sposob nie zaszkodzil on firmie:ninja: Nadal chusty znikaja w minuty ze strony Nati i sa poszukiwane i to samo bedzie z oscha:twisted: Roznica jest tylko taka, ze jednak obsluga klienta ma duzo wyzszy standard u Oschy i dlatego ludzie wracaja, mimo nieudanych polowan...

A i jeszcze dodam, ze z tego co mi widomo, poprawcie mnie jek sie myle, z nati nigdy nie bylo tak, ze dziewczyny wymienialy Nati za Nati.... a w przypadku oschy - no chyba same wiecie:lol:

No i jeszcze dodam, ze z oscha jest podobnie jak z nati bylo(jest???), ze jest to bardzo chodliwy towar i w CENIE:duh: Moim przykladem moze byc SN nubela, ktora zaproponowana mi zostala w cenie £200 + przesylka z Rosji:omg: (o innych ofertach nie wspomne;)) wiec chyba sie cenia:lool: Mysle, ze ta tendencja sie utrzyma, bo w przeciwienstwie do Nati, Oscha wypuszcza kilka chust w sezonie, a Nati - miesiecznie:hmm: Co nie oznacza, ze lubie ten sposob zakupow:(

mamaslon
19-06-2012, 10:28
myslę ze liczba chust wzrośnie, bo widza ze moga zarobić

polityka mi jednak nie odpowiada...
przecież nie będę kleczec wieczorami nad stronką oschy i klikać bo mnie M. z chaty wywali:duh:
a kiedy niby mam z nim pogadać:ninja: o innych sprawach nie wspominając:lool:

Kamila
19-06-2012, 10:38
ja jestem ciekawa tej prawdziwosci komentow wynoszacych Zoe customer service pod niebiosa. Napisalam do niej w piatek dlaczego wyslala moja chuste do Szwecji, kiedy ja mialam zmieniony adres na dostawe do Polski. Zero odpowiedzi. slownie: zero.

marlei
19-06-2012, 10:46
ja jestem ciekawa tej prawdziwosci komentow wynoszacych Zoe customer service pod niebiosa. Napisalam do niej w piatek dlaczego wyslala moja chuste do Szwecji, kiedy ja mialam zmieniony adres na dostawe do Polski. Zero odpowiedzi. slownie: zero.

No bo pewnie potrzebuja kilku dni;)
Po porazce ze smokami napisalam do oschy, ze mialam obiecane i od kogo i cala mase szczegolow, ze jakby cos sie pojawilo to ja chetnie. Dostalam odpowiedz po paru dniach, ze ok... ale nic o tym nie myslalam... po miesiacy sie odezwali, ze maja smoki czy chce:D Wiec chyba troche innaczej niz w Nati;)

mamaslon
19-06-2012, 10:51
sluchajcie:fire:
poprośmu o pre-order!
ja te chmurki bym chciała
ale tak naprawde stac mnie na roze mietowe:ninja:

marlei
19-06-2012, 10:58
sluchajcie:fire:
poprośmu o pre-order!
ja te chmurki bym chciała
ale tak naprawde stac mnie na roze mietowe:ninja:

Ale chyba mial byc preorder;) Tak bylo na poczatku, przy chmurkach na fejsie:D Wiec tylko troche trzeba poczekac i sie pojawi:D Ja tak na prawde nie wiem czy cos wezme.... chyba sie wyleczylam:D chwilowo;)

mamaslon
19-06-2012, 11:01
Ale chyba mial byc preorder;) Tak bylo na poczatku, przy chmurkach na fejsie:D Wiec tylko troche trzeba poczekac i sie pojawi:D Ja tak na prawde nie wiem czy cos wezme.... chyba sie wyleczylam:D chwilowo;)

tak, a to przegapiłam
czyli bedzie pre order na róże miętowe?
ok
to super

marlei
19-06-2012, 11:39
tak, a to przegapiłam
czyli bedzie pre order na róże miętowe?
ok
to super

chyba preoredr bedzie tylko na jedwabie:( o rozach nie wspominali:(

mamaslon
19-06-2012, 11:48
chyba preoredr bedzie tylko na jedwabie:( o rozach nie wspominali:(

aj si
no to poprosiłam na facebooku o tą mozliwosc
jedwab dla mnie za drogi :(
wole wakacje :)

Aksamitka
19-06-2012, 12:23
Też mnie cieszy pre order. Tak po prostu,bo czy będę miała na to??? Ale chyba tylko tak można zakupić :bduh:

Zuz
19-06-2012, 12:29
Też mnie cieszy pre order. Tak po prostu,bo czy będę miała na to??? Ale chyba tylko tak można zakupić :bduh:

albo można mieć mega fart, usiaść do kompa po 4 dniowym odwyku, klikać z Kamą na FB i ... ustrzelić róże miętowe :D

Aksamitka
19-06-2012, 12:32
albo można mieć mega fart, usiaść do kompa po 4 dniowym odwyku, klikać z Kamą na FB i ... ustrzelić róże miętowe :DDobra,dobra :comp: :lol:

mamaslon
19-06-2012, 20:16
albo można mieć mega fart, usiaść do kompa po 4 dniowym odwyku, klikać z Kamą na FB i ... ustrzelić róże miętowe :D
buahahah
padne:lool:
gratulacje!!! koniecznie chce pomacać jak dasz:mrgreen:


Dobra,dobra :comp: :lol:
:kiss: tule

sheep
19-06-2012, 20:35
albo można mieć mega fart, usiaść do kompa po 4 dniowym odwyku, klikać z Kamą na FB i ... ustrzelić róże miętowe :D

mówisz, że na odwyk trzeba iść, coby coś ustrzelić... :lool:
a coś jeszcze będzie letniego czy to już koniec zabawy? lnu mi się chce, no!

marjen
20-06-2012, 01:06
A ja sie z Wami nie zgodze;)
Bo mimo, ze wiem co syndrom nati znaczy;) to jednak w zaden sposob nie zaszkodzil on firmie:ninja: Nadal chusty znikaja w minuty ze strony Nati i sa poszukiwane i to samo bedzie z oscha:twisted: Roznica jest tylko taka, ze jednak obsluga klienta ma duzo wyzszy standard u Oschy i dlatego ludzie wracaja, mimo nieudanych polowan...

A i jeszcze dodam, ze z tego co mi widomo, poprawcie mnie jek sie myle, z nati nigdy nie bylo tak, ze dziewczyny wymienialy Nati za Nati.... a w przypadku oschy - no chyba same wiecie:lol:

No i jeszcze dodam, ze z oscha jest podobnie jak z nati bylo(jest???), ze jest to bardzo chodliwy towar i w CENIE:duh: Moim przykladem moze byc SN nubela, ktora zaproponowana mi zostala w cenie £200 + przesylka z Rosji:omg: (o innych ofertach nie wspomne;)) wiec chyba sie cenia:lool: Mysle, ze ta tendencja sie utrzyma, bo w przeciwienstwie do Nati, Oscha wypuszcza kilka chust w sezonie, a Nati - miesiecznie:hmm: Co nie oznacza, ze lubie ten sposob zakupow:(


ja jestem ciekawa tej prawdziwosci komentow wynoszacych Zoe customer service pod niebiosa. Napisalam do niej w piatek dlaczego wyslala moja chuste do Szwecji, kiedy ja mialam zmieniony adres na dostawe do Polski. Zero odpowiedzi. slownie: zero.
ja tam nie narzekam na kontakkt z nati - na każdy mój mail jest odpowiedź w ciągu doby

sluchajcie:fire:
poprośmu o pre-order!
ja te chmurki bym chciała
ale tak naprawde stac mnie na roze mietowe:ninja:]
no pre orderem z oschy też byłabym zainteresowana gdyby nie odbywał się przez facebook - a może zaprononujcie im limit jakiś forumowy - może będzie mniej narzekania niż na maki :) ja na limit forumowy się piszę :)
ja nie mam odwagi kupować u Oschy bo nie rozumiem ich strony - wszystko mają sold out :)

livada
20-06-2012, 13:12
no pre orderem z oschy też byłabym zainteresowana gdyby nie odbywał się przez facebook - a może zaprononujcie im limit jakiś forumowy - może będzie mniej narzekania niż na maki :) ja na limit forumowy się piszę :)
ja nie mam odwagi kupować u Oschy bo nie rozumiem ich strony - wszystko mają sold out :)

Mam Strato caprica z preorderu, odbywał się przez stroné - kupowało się dokładnie tak, jak chusty dostępne na już :-)

No i wszystko u nich jest sold out, bo jest... Sold out ;-) To się zgadza :-)

marjen
20-06-2012, 15:25
no to może spróbuję kiedyś zapolować gdy będę miała wolne środki :)