PDA

Zobacz pełną wersję : Nosidło BECO Butterly II a odczuwanie ciężaru dziecka



Dorotag
10-06-2012, 09:29
Witam!
Zakupiłam jakiś czas temu nosidło ergonomiczne Beco Butterfly II, jest to moje pierwsze nosidło i nie mam porównania z innymi. Mam pytanie do mam noszących dzieci w nosidłach erg. - czy wyczuwacie ciężar swojego dziecka? Moja córa jest dość duża (11kg), ale nosidło jest ponoć do 20kg więc to nie powinien być problem. Ciężar odczuwam na ramionach. Przyjemności z noszenia nie ma w tym żadnej, zakładam nosidło tylko jak muszę (jak nie ma warunków do wjechania wózkiem), a nie tak to miało być!
Początkowo chciałam kupić chustę, ale że nosić chciałam nie tylko ja, również mój mąż to dałam się namówić na nosidło (bo chusta to niby taka kobieca...) Ostatnio miałam okazję zamotać córę w chustę koleżanki i byłam w szoku - w ogóle nie czułam jej wagi!! Spacerowałyśmy przez godzinę, a mogłabym jeszcze dłużej bo tak było wygodnie :)
Powiedzcie mi proszę czy to odczuwanie ciężaru w nosidle ergonomicznym jest typowe dla wszystkich nosideł? Czy może problem tkwi w regulacji? Chociaż wydaje mi się, że już wszystkie możliwe dociągnięcia i poluźnienia pasków wypróbowałam :(