PDA

Zobacz pełną wersję : wyjmowanie dziecka z chusty



serenity
07-06-2012, 21:29
Hej, jak wyjąć dziecko z wiązania "kieszonka" ? od góry czy rozplątać od tyłu?:confused:

sheep
07-06-2012, 21:43
ekspertem to ja nie jestem, ale jeśli możesz wyjąć dziecko bez rozplątania wiązania, to wydaje mi się, że chusta jest za słabo dociągnięta

kiedy nosiłam w kieszonce (a dawno temu to było), to rozwiązywałam chustę z tyłu, zdejmowałam poły lub je poluzowywałam i dopiero wtedy dziecia można było wyjąć

martekle
17-06-2012, 21:30
Moja w kieszonce ma tak ciasno, ze muszę rozwalić całe wiazanie by ja normalnie wyjąć.
Nawet jak w elastycznej nosiłam to zawsze mocno wiazalam.
I wyjmuje zawsze od góry.

Karolcia
17-06-2012, 21:38
Ogólnie rzecz biorąc całą chustę trzeba zdjąć. Można to zrobić na dwa sposoby: rozwiązujesz całość dokładnie odwrotnie niż wiązałaś albo wsuwasz rękę pod pionową połą tak jakbyś zdejmowała szelki, najpierw jedną, potem drugą. W drugim sposobie chusta nie upada na ziemię, pozostaje na biodrach. Ale zawiązać trzeba i tak wszystko od początku.

martekle
17-06-2012, 23:51
Ciekawy sposób, muszę wypróbować, ale wątpię czy przełożeni rękę

lukrecjabo
18-06-2012, 20:51
albo wsuwasz rękę pod pionową połą tak jakbyś zdejmowała szelki, najpierw jedną, potem drugą. W drugim sposobie chusta nie upada na ziemię, pozostaje na biodrach.
Mnie to się nigdy nie udało, choć widziałam kiedyś w jakimś filmiku. Chustę mam tak dociągniętą, że nie ma szans na przełożenie ręki pod połą. Czy to znaczy, że jest dociągnięta za mocno?