PDA

Zobacz pełną wersję : Prosba o ocene



monika83
06-06-2012, 10:44
Witam Was serdecznie, to moj pierwszy post na forum:)
Wlasnie otrzymalam moja pierwsza elastyczna chuste Nati. Pierwsze wiazanie bylo zrobione z pluszowym misiem, drugie z naszym dzieciaczkiem. Niestety maz juz wyszedl, a dopiero po przerzuceniu zdjec na kompa zobaczylam ze zaslonilam duzo rekami:( jednak troszeczke widac... Dacie rade cos zobaczyc i skomentowac, czy zdjecia definitywnie do poprawki? Na zdjeciach widze, ze maly ma chyba troszke za proste plecki? Jak to poprawić, dociagnac mocniej wiazanie?
Aha, maly ma 7,5 tygodnia. Z gory dziekuje za wszelkie wskazowki.
https://plus.google.com/photos/111268521558011376837/albums/5750840522165182561?authkey=CO-4oNiAt7ia_gE
mam nadzieje ze link zadziala...

Olapio
06-06-2012, 10:48
po pierwsze WOW, ale jestes szczupla po ciazy :mrgreen:

po drugie zeby plecki sie zaokraglily to pupa musi wpasc glebiej
zeby tego dokonac musisz zlapac synka za lydki i podniesc do gory, tak zeby kolanka byly wyzej a pupa wlasnie wpadla glebiej

powodzenia :thumbs up:

monika83
06-06-2012, 10:50
hehe, dzięki, na szczescie kilogramy uciekly mi ekspresowo, jeszcze tylko troszke brzuszka zostalo;)
bardzo dziekuje za szybka odpowiedz, idziemy cwiczyc!

JJ
06-06-2012, 10:56
:thumbs up: jak na pierwsze wiazanie to super !!!! :applause::applause::applause::applause:

ile dziecko wazy ?
masz jakas instrukcje w obrazkach jak wiazac ? albo filmik na YT ?

monika83
06-06-2012, 11:15
synek wazy 4800. dostalam instrukcje razem z chusta, oprocz tego ogladalam instrukcje w internecie i Wasze por4ady/komentarze dotyczace innych wiazan. WIdzialam wczesniej jeden film dot. wiazania na stronie ktoregos producenta. Niestety teraz mam bardzo wolne lacze i nie odpalaja sie filmy na YT...

Mayka1981
06-06-2012, 22:27
Kilka drobnych uwag - po pierwsze - wyprostuj się! :)

Spróbuj zawiązać niżej - to jeszcze maluszek, powinnaś umieć swobodnie poruszać głową nie stukając brodą w czoła dziecka ;)

Plecki proste, bo maluch się wygina - odchyla, żeby Cię widzieć... plus ma zbyt proste nóżki z tego co widzę - jeżeli możesz i masz ochotę to zrób zdjęcia bez rozkładania tego poprzecznego panelu; materiał z pasów pionowych powinien być rozciągnięty na całych pleckach od kolanka do kolanka a te kolanka z kolei muszą być podciągnięte do góry i do siebie - a wydaje mi się, że tak nie jest.

Czy jak się pochylisz z zawiązanym dzieckiem do przodu to masz wrażenie, że od Ciebie "odpada/odkleja się"? czy siedzi jak przymurowane?