PDA

Zobacz pełną wersję : marysienka



Cobra
06-06-2012, 00:09
Niestety negatyw za wymiankę.

Rzeczy brudne, poniszczone, opisy niepełne (brak informacji o faktycznym stanie przedmiotów - tylko w jednym przypadku fota rozdarcia)... no i trupki owadów i nie tylko :ninja: a do tego nie wszystko ma co wystawia

Plamy z huśtawki nie sprały się pomimo 5 prań z vanishem (kolor obicia się sprał a one nie:twisted:)

W ramach rekompensaty przysłała przeterminowane próbki kremów (exp 04/09 więc nie wiem czy o 3 czy moze 8 lat)

Kontakt ok, odpowiada na wiadomości.

Moze z czasem się poprawi i nastepczynie moje napiszą już pozytywne komentarze

buniaaa
06-06-2012, 10:52
mam za sobą dwie wymianki z marysieńką.
Pierwsza zabawka przyszła brudna, że musiałam szorować szczoteczką do zębów ale przesyłka była szybciutko wysłana, w ramach zadośćuczynienia dostałam 2opakowania malych puzli, które sobie sama wybrałam.
Druga wymianka była ok, wszystko czyściutkie i paczka też za chwilę byla u mnie i gratis ludziki playmobil oraz wspomniane wcześniej mini produkty kosmetyków.

buniaaa
01-08-2012, 16:40
i znowu rozczarowanie :(

buniaaa
22-08-2012, 10:47
bardzo długo czekam na dosłanie rzeczy, których zabrakło w paczce wymiankowej. Dobrze, że się zorientowałam...

miss_kumcia
22-08-2012, 21:45
ja miałam okazję wymieniać się raz z marysienka już jakiś czas temu i nie mam zastrzeżeń- przesyłka szybka, koszula zadbana i czysta