PDA

Zobacz pełną wersję : AngelPack ECO



Guest1
18-01-2009, 21:38
osoby, które już testowały proszę o oceny

marta-la
19-01-2009, 00:13
Pierwszy raz miałam okazję nosić w nosidle do tej pory wierne byłyśmy MT. Założyłam bez przekonania na zasadzie "eh sprawdzę" i szczęka poleciała w dół :szok: REWELACYJNIE WYGODNE !!!
Nosidło dokładnie takie jak gdyby ktoś uszył je dla mnie na miarę. Nic nie gniecie, wszystko na swoim miejscu. I do tego Zosia moja była zachwycona i nie miała ochoty schodzić z pleców.
Ja tylko "niekapturkowa jestem i ta część akurat wydaje mi się zbędna (ale wiem że kapturki są kochane przez innych). Ja miałam problem z tym aby go założyć z dzieckiem na plecach, a po tym gdy z pomocą męża został zapięty dziecko dostało szału :(
Niestety miałyśmy okazję testować tylko w domu ale mam nadzieję że uda nam się jeszcze wyjść i pokazać zdjęcia.
Zachorowałam na takie :roll:

Bushido
19-01-2009, 21:21
nie testowalam ale mam takie w domu. super , wygodne , nie czuje sie ciezaru malucha, latwa obsluga :)

Agnen
19-01-2009, 21:31
Dziękuję za możliwość potestowania.
Mi się też podobało to nosidło, wygodnie się w nim nosi. Ma wąski panel, więc dla młodszych dzieci będzie super. Kapturek akurat mi bardzo odpowiada.
Natomiast w ogóle nie podobało mi się zapięcie pasa piersiowego i szerokość (wąskość raczej) pasów.
Rozpieszczona moim 7panel dałabym 4+
:)

Jedyna
24-02-2009, 00:15
Podobało mi się bo synek mi wygodnie siedział. Był dobrze zakryty a jednocześnie mógł sobie patrzeć na boki. Miałam jednak poważny problem z zapinaniem pasa na plecach [nosiłam tylko z przodu] bez pomocy nie miałam szans.
Trudno mi też było na kurtce bo pasy mi "uciekały". Oczywiście póki się nie zapięłam prawidłowo. Poza tym nie mam żadnych uwag. Było nam wygodnie, kapturek chronił przed śniegiem i wiatrem.

Meta
24-02-2009, 01:10
Mam Eco od piątku i już zdążyłam się zakochać :)
Jest śliczne, wygodne, leciutkie. Ładnie się układa na dzieciu. Dobrze nosi. Szkoda trochę, że kapturek się nie chowa, bo zasłania ten piękny panel (ale mój akurat Angel Pack jest cudnie zielony, do połowy ubrań mi ten kolor idealnie pasuje, więc nie narzekam), ale da się go ładnie podwiązać i jest ok. Ten pasek do łączenia ramion jest tragiczny, szukam właśnie zielonej porządnej taśmy, żeby go przymocować na stałe i wszyć jakoś tak, żeby mi z pasów naramiennych harmonijek nie robił. Jak już się zbiorę i go poprawię, to już go nikomu nie oddam :mrgreen:

Fotki z dzisiaj:

http://i291.photobucket.com/albums/ll314/Mecik/Chusty/th_100_0770.jpg (http://s291.photobucket.com/albums/ll314/Mecik/Chusty/?action=view&current=100_0770.jpg) Tak się śpi na spacerze :)

http://i291.photobucket.com/albums/ll314/Mecik/Chusty/th_100_0772.jpg (http://s291.photobucket.com/albums/ll314/Mecik/Chusty/?action=view&current=100_0772.jpg) Kurtka z pleców, czapa z głowy, kontrolne spojrzenie...

http://i291.photobucket.com/albums/ll314/Mecik/Chusty/th_100_0775.jpg (http://s291.photobucket.com/albums/ll314/Mecik/Chusty/?action=view&current=100_0775.jpg) ... i można spać dalej :mrgreen:

witbor
24-02-2009, 12:04
Podobało mi się bo synek mi wygodnie siedział. Był dobrze zakryty a jednocześnie mógł sobie patrzeć na boki. Miałam jednak poważny problem z zapinaniem pasa na plecach [nosiłam tylko z przodu] bez pomocy nie miałam szans.
Trudno mi też było na kurtce bo pasy mi "uciekały". Oczywiście póki się nie zapięłam prawidłowo. Poza tym nie mam żadnych uwag. Było nam wygodnie, kapturek chronił przed śniegiem i wiatrem.

Asiu, bo zamiast wyłamywać sobie nadgarstki :wink: , to raczej trzeba pasy nosidła skrzyżować z tyłu (jak w MT).

myrra
03-04-2009, 20:33
:applause: Zaczne od tego :)
dziękuje, dziekuję, dziękuje za mozliwość potestowania tego cuda :kiss:

Mialam do czynienia z kilkoma nosidlami (m in Manduca, Connecta, "samoróbkowe" nosdiło z USA) i żadne nie zaskarbiło sobie moich wzgledów. A AP tak :thumbs up:
Moje dziecko waży ok 14 kg. W AP było nam wygodnie, nic nie ciążyło, nic sie nie wpijalo. Zakladanie w 3 sekundy. Dziecko jak przymurowane. No po prostu pierwsza klasa.
Na plus tez to, że zajmuje niewiele miejsca (duzo mniej niż np Manduca).

Jak dla mnie nosidlo idealne.
Jedyny malutki minusik za chestbelt'a - mogłoby to bbyc jakoś lepiej rozwiazane.

Muszę poogladac inne wersje - z kolorowymi panelami. Czy te nosidła sa w róznych rozmiarach? No i chyba przed wakacjami zakupimy jakies dla siebie :)

herbal2
09-04-2009, 15:18
: Czy te nosidła sa w róznych rozmiarach?

podbijam pytanie.

myrra, a jak się nosiło / zakładało na plecy?

Guest1
09-04-2009, 18:58
Angel Packi są w jednym rozmiarze.

myrra
09-04-2009, 20:04
: Czy te nosidła sa w róznych rozmiarach?

podbijam pytanie.

myrra, a jak się nosiło / zakładało na plecy?

Nosiłam tylko na plecach - młody za duży juz na przód. Pierwszy raz zakładałam sama i całkiem dobrze się dopasowało, drugim razem trochę pomagał mi mąż i wtedy juz było idealnie. Ale to kwestia treningu (ja jednak jestem przyzwyczajona do MT). Górne pasy łatwo sie dociągają, wiec można zakladać zapięte, na luzach i potem tylko dociągnąć.

Juliwek - dzieki za odpowiedź :)

lemonka
09-04-2009, 21:48
Jak powinien wygladac panel w stosunku do kolanek w nosidłach czy też MT? Czy krawedzie powinny być od jednego dołka podkolanowego do drugiego czy panel może konczyc sie np. dwa, trzy cm przed kolankiem, trochę na udzie?

frau
27-05-2009, 14:55
Ja też jestem pod wrażeniem, dla mnie nosi się idealnie, super wygodnie :)
Tylko ten pasek :/

djdag
29-05-2009, 10:29
ja od 3 dni mam LX, ale różnica jest chyba tylko w kapturku? jest rewelacyjny, pierwszy raz odważyłam się wrzucić Martę bez żadnej asekuracji na plecy, jedyne co jest nie do końca dopracowane to paski do zapinania na plecach, ale to spokojnie można obejść. Dałabym 5 z malutkim minusem za paski, pokochałam te ustrojstwo od razu :)

frau
29-05-2009, 13:21
czyli jaki masz kapturek?
Taki jak Meta napisała?

djdag
29-05-2009, 13:42
ja mam chowany, więc nie zasłania mi pięknego panela :) to na wielki plus dla LX

frau
30-05-2009, 21:07
No tak, my coś pokombinujemy i też będzie dobrze :)

iffi
03-06-2009, 20:01
Ja mam własnego angelpacka eco - kolor lotus :) - i nosi się w nim całkiem wygodnie.
To w nim pierwszy raz odważyłam się zarzucić synka na plecy...
Przydatny gdy trzeba szybko zamotać dziecia.
Tylko ten pasek, eh... Jak się nosi na plecach to jeszcze pół biedy, ale z dzieciem na brzuszku zapięcie z tyłu paska to istna ekwilibrystyka... No i ostatnio zgubiłam gdzieś ten pasek, bo taki nie połączony z nosidłem jest...
Ale ogólnie polecam :)

jana
22-08-2009, 21:57
Testowe fantastycznie wygodne, eleganckie, łatwe w obsłudze.
Dla mojego 1,5 roczniaka zdecydowanie panel za niski i za wąski- mały niebezpiecznie wychylał się do tyłu jak go nosiłam na plecach.
Był z nami na ślubie :cool: nie naszym oczywiście;-). Jak wgram fotki to postaram się wrzucić coś :)

Dla mniejszych dzieci będzie świetny:thumbs up:

v
22-08-2009, 23:07
Piękne, eleganckie, cienkie, kompaktowe, po założeniu b. wygodne.

Ale.

Jakieś mega małe.
Z tyłu na krzyż zapinałam na końcówkach. Mój małż nie dopiął się w ogóle.
A jesteśmy przeciętnych rozmiarów, 175 - 180 cm.

Ale ból największy:
gdy młodą miałam z przodu, poluzowałam pas, a wtedy wysunął mi się on z klamry. Po prostu, na luzie, bez jakiegoś szarpania. Dziecko wisi na plecach na biodrowym, a ja poprawiam usadowienie taśmy w plastiku. Zgroza.

To było dość niebezpieczne.
W manduce pasy są lepiej zabezpieczone przed takimi przygodami.

No i chestbelt - bez sensu. Pewnie połowa użytkowników zostawia go w opakowaniu, a druga gubi w pierwszym tygodniu.


Dla małych osób z lekkimi dziećmi - będzie super :thumbs up:

magnolia
25-08-2009, 17:02
my właśnie na świeżo po pierwszej wyprawie w APLX - jesteśmy zachwyceni. Zakłada się bardzo szybko i wygodnie zarówno z przodu jak i na plecach, i nosi super. Franek ma 9 mcy (jest dość wysoki i szczupły) panel jest idealny dla niego, na szerokość w sam raz, na wysokość jeszcze duży zapas - mam nadzieję, że szybko nie wyrośnie. Nadaje się super do noszenia większego dziecka z przodu, bo jest ono trochę niżej niż w chuście. I tak jak dziewczyny wcześniej pisały ten chestbelt zupełnie bez sensu, ale można skrzyżować pasy na plecach i jest super. Jak dla mnie rozwiązanie z kapturkiem na rzepy też trochę niezbyt ciekawe, wolałabym na napy, ale zobaczymy jak to będzie w użytkowaniu, bo jeszcze nie próbowaliśmy. Z czystym sumieniem daję 5 i coś czuję, że chusta na chwilę poleży w szafie;-)

marta-la
26-08-2009, 13:33
A ja teraz mogę dołączyć z opinią o swoim osobistym Angel Pack LX cocoa
Podtrzymuję że nosidło bardzo wygodne chociaż niestety nieco już na nas przymałe. Jednak szczerze polecam chociaż teraz przy większym dziecku wolałabym ciut szersze pasy i wszyte trochę pod innym kątem
Ale nosidło jest :thumbs up: i co najważniejsze mąż sie rwie do noszenia :applause:

lynette
02-09-2009, 21:25
Nosidło fajne, łatwo się zakłada. Niestety pupa Adasia nie chciała wpaść do końca w kieszonkę na dole i zostawał mi kawałek materiału.

m.m.
25-09-2009, 13:09
dziękuję za możliwość testowania AP.
materiał z którego zostało uszyte AP jest świetnie dobrany, dobrze dopasowuje się do dziecka i do noszącego, "pracuje" podczas noszenia. AP jest świetnie wykończone, starannie, bez zbędnych dodatków. pasy są wygodne, w szczególności pas biodrowy świetnie spełnia swoją funkcję. IMO rozmiarowo AP jest świetne dla dzieci ok 12-18m. polecam. warto.

rzezuchama
25-09-2009, 13:31
Ja nie testowałam, ale mam swojego ECO sun kiss od grudnia. Całą zimę nosiliśmy i wiosnę, na wyjazdy, lotniska, do pociągu, w góry od tamtej pory tylko AP. Jest super. Wygodny, szybki w obsłudze. I nosimy do tej pory więc i dla starszych i cięższych dzieci jest dobre. (S. ma >14kg chyba już i jest wysoki (>90), szczupły).
Jedyne zażalenia to tradycyjnie pasek piersiowy, ale też daje radę.
Acha, i my tylko na plecach sie w nim nosiliśmy i nosimy.

jul
30-09-2009, 01:06
od dwóch miesięcy (naprawdę, dopiero dwa miesiące? - spytał mąż - wydaje się że już wieki całe w nich nosimy) mamy własnego AngelPacka Eco Sun Kissed. Oboje z mężem bardzo go lubimy, a i Zocha się nie skarży. Tak jak wcześniej w chuście, tak i w nim nigdy (wyjąwszy kompletne znudzenie albo głód) nie marudzi, za to bardzo ładnie zasypia i śpi jak suseł.

Odkąd kupiliśmy AP chusta praktycznie poszła w kąt - szybkość zakładania a także większy przewiew w upały - w końcu nawet nie wzięliśmy jej na miesięczne wakacje, nosidło było za to w częstym użyciu. Jedną z zalet AP jest stosunkowo niewielka ilość miejsca, którą zajmuje w torbie czy w plecaku, w dużej mierze dzięki cienkim materiałom z których uszyty jest panel.

Wady - któż ich nie ma? O pasku na klatkę piersiową pisać nie będę - po prostu go nie używam i nie czuję straty. Kiedy dźdź siedzi na plecach pasy się nie rozjeżdżają, kiedy noszę małą z przodu, po prostu je krzyżuję. A nie, przepraszam - pasek został przyczepiony do rączki od wózka i świetnie służy, np do bujania.

Drobną wadą są pasy naramienne. Szybko się dociągają, łatwo regulują (porównywałam z 2 innymi nosidłami - przez klamerki w AP najłatwiej mi się dociąga), jednak dla mnie (1,70) trochę za długa jest "część miękka" - lubiłabym móc je ściągnąć trochę bardziej kiedy mała jest z tyłu, za to dla mojego męża (1,90 m, stosunkowo szczupły) taśmy są nieco za krótkie przy krzyżowaniu pasów na plecach.

Druga rzecz rzecz to kapturek. Po pierwsze mógłby mieć wzorek po obu stronach, ale to w końcu jest tylko kwestia estetyczna. Po drugie - kwestia praktyczna - zakładanie: bez pomocy z zewnątrz trudno mi go założyć na śpiący łepek, ale może jeszcze znajdę odpowiednią metodę - chyba jestem na tropie, ale jeszcze muszę popróbować.

To chyba by było na tyle. Jakby kto miał go poprawiać, to mógłby się zastanowić nad jakąś małą płaską kieszonką na pieniążek czy inny drobiazg. Ale generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni, namawiamy kolejnych na ten typ nosideł, a i ciotka, która jest terapeutką niemowląt, z zadowoleniem patrzyła i nawet chciała mieć zdjęcie dździa na brzuchu.

rzezuchama
30-09-2009, 01:17
[...]Ja tylko "niekapturkowa jestem i ta część akurat wydaje mi się zbędna (ale wiem że kapturki są kochane przez innych). Ja miałam problem z tym aby go założyć z dzieckiem na plecach, [...]


[..]Druga rzecz rzecz to kapturek. Po pierwsze mógłby mieć wzorek po obu stronach, ale to w końcu jest tylko kwestia estetyczna. Po drugie - kwestia praktyczna - zakładanie: bez pomocy z zewnątrz trudno mi go założyć na śpiący łepek, ale może jeszcze znajdę odpowiednią metodę - chyba jestem na tropie, ale jeszcze muszę popróbować.[...]

Wystarczy do klamerek, służących do zaczepiania kapturka dowiązać jakieś "sznurowadło" ;) i już spokojnie i bez wywichnięcia łokci można zapinać kapturek w zupełnie dowolnym momencie, samodzielnie, mając dziecia na plecach.

jul
01-10-2009, 10:45
dzięki, będę próbować

Iwanna.T
27-11-2009, 21:34
Dziękuję za możliwość testowania Angelpacka.

Mieliśmy wersję czarną - skromna i wygodna. Tylko jakaś malutka...
Na 14-miesięcznego Igora panel wydawał mi się przykrótki (lubi spać z łapami "w środku"). Pasy naramienne wąskie i krótkie (mąż musiał powietrze wypuścić, żeby się zapiąć z młodym ;) ). Za to bardzo wygodnie nosiło mi się z przodu, podczas gdy miałam skrzyżowane pasy na plecach.
Pas biodrowy fajnie wypełniony, ale zapięcie wypada tak bezpośrednio na człowieku (rany, czy to się da zrozumieć? - chodzi o to, że nie ma jakiegoś kawałka pasa pod taśmą z zapięciem).

Łatwo się zakłada, minimalistyczna po złożeniu.

Liv
30-11-2009, 13:44
o ja sierota:duh: zgubiłam ostatnio chestbelt od swojego lotusa (jak dla mnie jedyny minus AP w wersji eco) i dopiero teraz mnie oświeciłyście, że mogę paski skrzyżować na plecach! (jak noszę z tyłu, chestbelt w ogóle nie jest potrzebny)

nosidło jest świetnie wykonane, wygodne, dobrze nosi, ale stosunkowo małe, więc pewnie będzie lepsze dla mniejszych dzieci (moja prawie roczna Zośka ma jakieś 73cm i 9kg wagi i nosidło jest w sam raz). bardzo przyjazne w użytkowaniu i lekkie (manduca wydała mi się przy nim bardzo ciężka, ale przez to nośność ma lepszą). no i te wzory. ja mojego lotusa długo się nie pozbędę:mrgreen:

edit - dzisiaj nosiłam ze skrzyżowanymi pasami na plecach, rewelacja. i po co mi chestbelt...

greeneddie
11-12-2009, 23:27
Miałam nosidło testowe. Niestety tylko raz udało mi się Martynkę włożyć i to tylko na 5 minut :frown
Niestety mała uciekała i nie chciała współpracować :hide:Teraz nie ma czasu na takie rzeczy, przecież trzeba zdobywać świat na własnych nóżkach :lol:


Nosidło fajnie i solidnie wykonane, lekkie, wygodne.
Nie podoba mi się tylko ten lużny pasek - łatwo zgubić.

Bardzo dziękuję za możliwość testowania.

nisiek_p
12-12-2009, 00:10
To i ja dołączę się z moimi spostrzeżeniami.

Miałam testowego czarnego AP.
Rzeczywiście nieduża z niego paczuszka po złożeniu i można spokojnie w torbie zmieścić (choć wygodniej byłoby dla mnie, gdyby posiadał jakiś woreczek, do którego można go zapakować).
Nosiłam tylko na dworze, a więc na gruby płaszcz. Przy noszeniu z tyłu w porządku, ale przy noszeniu z przodu dla mnie pasy nieco przykrótkawe po skrzyżowaniu.
Natomiast wygoda i łatwość zakładania - super.

joah81
11-01-2010, 17:12
Spóźnione spostrzeżenia po testowym AP:
Jak dla mnie zbyt krótkie pasy naramienne i trochę mały panel, ale świetny za to pas biodrowy. Z paska piersiowego nie korzystałam, ale fakt- bardzo łatwo może się zgubić.
Nosiłam tylko chwilę w domu, bo nie sposób uruchomić Lenkę na dłużej niż 5 min. Bardzo mi się podobała też kompaktowość nosidła i materiał.

Dziękuję za możliwość testowania. Nie wystawiam oceny, bo zbyt krótko nosiłam.
Aha, opakowanie foliowe przyszło już do mnie rozerwane.

pomidore
12-01-2010, 18:25
Nosidlo jest świetne:thumbs up: Od 2 tygodni prawie uzywamy LX ella i coraz bardziej mi się podoba, Młodej zresztą tez. Miękkie, wygodne, szybko się zakłada, ja nosze i M. tez moze. Co do chestbelta, to od razu go schowałam, nawet nie probowałam go uzywać. Pasy skrzyzowane na plecach :thumbs up:
Nie miałam przyjemności testowac, ale dałabym 5.

[/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"] (http://www.fotosik.pl)

qqrq5
15-03-2010, 10:11
jestem po testach :)
nosidło male leciutkie miesciło sie w najmniejsza torebke
niestety na nas duzo za małe i malemu panel konczyl sie w połowie kregoslupa ;)
wole szersze pasy w nosidłach, choc chyba dlatego ze mały to niezly klocek i szybko czułam ze niose go na plecach

madzia.witkowska
25-03-2010, 11:15
my też po testach
dziękuję za mozliwość testowania, dużo słyszałam i czytałam o AP i chciałam wypróbować co i jak...
na chwile obecną jest na nas za mały :-(
ale milutki w dotyku, super szybko się zakłada i może przy mniejszym dziecku była bym bardziej zadowolona
w każdym bądź razie cieszę się, że mogłam pomacać....

covu
16-01-2012, 15:12
Znalazłam wątek i się dopiszę, bo niedawno zostałam posiadaczką Angelpack LX.

I tak szczerze: uczucia mam mocno mieszane.
Nie podoba mi się mocowanie kapturka do ramiączek
Nie podobają mi się klamry. wydają się... delikatne, słabe... mam wrażenie, że mi się rozepną.
Nie podoba mi się pas biodrowy, którego część materiałowa jest za duża w stosunku do wypełnienia i się marszczy... Poza tym jakoś mi niewygodnie trochę w nim. Może jeszcze się nie przystosowałam...
Duże dziecko - no way. Panel wąski, nie podtrzymuje dobrze. Pasy za mało wypełnione... no i te klamry :/

z zalet:
Jest kompaktowe! Pierwsze naprawdę kompaktowe nosidło ;)
Idealnie pasuje na Michalinę obecnie (7 m-cy) - w innych się topi...
Podoba mi się wysoki zagłówek, który można odgiąć
jest leciutkie
podoba mi się krzyżowanie pasów. z nieskrzyżowanymi jest mi niewygodnie. Patent z pasem zabezpieczającym (chestbeltem) zakładanym na ramiączka - IMO - do bani.

Michelle w nosidle:
http://chustolandia.pl/data/storage/attachments/634a801e7783b87915c4e1f22326bad2.jpg
http://chustolandia.pl/data/storage/attachments/61dacb975b889570eaaf0f04e8855121.jpg
http://chustolandia.pl/data/storage/attachments/32c3fa95f07fbb53e01935bed4316a7f.jpg
Na plecach jeszcze nie nosiłam...