PDA

Zobacz pełną wersję : Wisiadło dla lalek przodem do świata!!



Georgina
25-05-2012, 23:15
Przechodząc z córką na plecach przez park w moim mieście spotkałam małą dziewczynkę, która szła z babcią. Dziewczynka niosła lalkę w miniaturowym nosidle - wisiadle przodem do świata :omg:
Uśmiałam się!
Wymieniłyśmy spojrzenia i dziewczynka i jej babcia się uśmiechnęły na nasz widok :lol:, ja na ich.
Wiem, że są chusty dla lalek, ale nie wiedziałam, że są też takie wisiadła!!

Mayka1981
26-05-2012, 11:42
Ano sa są... zresztą standardowej plastikowej lali raczej byłoby trudno zrobic żabkę :twisted:

Ale fakt, mogła chociaż przodem do siebie...trzeba koniecznie edukować młode pokolenie!!! ;)

lila4
27-05-2012, 12:05
Moja dostała od cioci na urodziny Barbie z nosidełkiem właśnie przodem do świata,tłumaczyłam dlaczego dzieci tak nie nosimy:) i wczoraj widziała mamę w elastyku (chyba) z dzieciem bimbającym przodem - i od razu zapodała,ze tak się dzieci nie nosi:nono:

guzik
27-05-2012, 23:19
niestety, takie lalkowe wisiadła też już widziałam.
Moja córcia nosi miśka na plecach w apaszce;)

i wczoraj widziała mamę w elastyku (chyba) z dzieciem bimbającym przodem - i od razu zapodała,ze tak się dzieci nie nosi:nono::thumbs up:

PchlePsotki
27-05-2012, 23:26
Mamy z moich łowów lumpkowych,córa nosi w nim kucyka ale na plecach lub przodem do siebie.
Mamy tez mt mojej produkcji ale musze przerobic na cos w rodzau ono,bo pas biodrowy juz za któtki i musze klamry wszyć.