PDA

Zobacz pełną wersję : Kangur do oceny



JoShiMa
25-05-2012, 12:53
Drugie podejście do kangura. Co powiecie?



http://foto.bexlab.pl/Ala/IMG_9052_kangur.jpg

http://foto.bexlab.pl/Ala/IMG_9054_kangur.jpg

grazyna
25-05-2012, 13:45
Nic nie poradzę, ale w pierwszej chwili myślałam, że to lalka albo miś, a to taki drobiazg malutki :).

Stivel
25-05-2012, 13:51
Zdecydowanie poły chusty nie powinny uciskać w ten sposób biustu na poczatku laktacji - możesz nabawić się poważnych kłopotów.
Czyli dziecko ciut niżej, biust ciut wyżej i będzie lepiej.

Guest
25-05-2012, 13:51
jest co poprawiać
raz materiał na dziecku musi być gładki a tu się marszczy
dziecko jakoś tak nienaturalnie jest wygięte
i najlepiej mi jest gdy na ramieniu i podtrzymanie chusty tworzy linię prostą ( ten sam ran ale już po wywinięciu)

JoShiMa
25-05-2012, 15:11
No tak , góry było za dużo i na tym granatowym pasie chyba za luźno. A z ramion mi plecak ściągnął. Chyb przy tym wiązaniu torba na ramię będzie lepsza. Z biustem rzeczywiście muszę powalczyć, choć uciśnięty nie był. Nie wiem tylko czemu piszesz, że dziecko nienaturalnie wygięte

Jedyna
25-05-2012, 15:19
OT- jakie maleństwo:-)

sensibileanima
25-05-2012, 15:34
Nic nie poradzę, ale w pierwszej chwili myślałam, że to lalka albo miś, a to taki drobiazg malutki :).
jej też tak pomyślałam w pierwszej chwili..., ale kruszynka :) niestety też nie umiem doradzić jeszcze :(

cynthia
25-05-2012, 15:46
ale maleństwo :heart:
moje to były olbrzymki przy takich maluszkach :)


a w temacie - słuchać Stivelka - ona mądrze prawi!

rebelka
25-05-2012, 16:29
No tak , góry było za dużo i na tym granatowym pasie chyba za luźno. A z ramion mi plecak ściągnął. Chyb przy tym wiązaniu torba na ramię będzie lepsza. Z biustem rzeczywiście muszę powalczyć, choć uciśnięty nie był. Nie wiem tylko czemu piszesz, że dziecko nienaturalnie wygięte
Z wygięciem popatrz na zdjęcie z profilu, Wyraźnie widać, że plecki nie są wygięte w "c" ale są proste i tylko dupka jest wpadnięta. To świadczy o złym dociągnięciu.
A maleństwo cudne, jak laleczka!

Basinda
25-05-2012, 16:36
Na pierwszy rzut oka jest dużo za wysoko i dlatego wychodzi nienaturalna pozycja. Maleństwo drobniutki jest i układa się na biuście tak że nie dociągniesz właściwie chusty.

Spróbuj zawiązać tak by kolanka były pod biustem a główka na biuście... zaraz poszukam zdjęcia jakiegoś

edit:
Tu Asia ma całkiem fajnie zawiązanego kangura przy dużym biuście choć mogło by być jeszcze troszkę niżej
http://chusty.info/forum/showthread.php?t=71274&p=1791378&viewfull=1#post1791378

Mayka1981
25-05-2012, 16:42
JoShiMa - jak zawiążesz niżej - żeby pocałować maluszka w czółko dopiero po pochyleniu głowy /ale bez bólu karku/- to kolanka wypadną pod biustem, dziecina Ci się pięknie na tym biuście położy a i z dociągnięciem i ładnym rozłożeniem materiału na pleckach będzie znacznie łatwiej, gdy plecki będą w C :D

W sensie tak jak teraz jest granatowy pas powinien też być "zaokrąglony" a tutaj z racji wysokości dziecka i jego położenia się na Twoich piersiach jest prosto.


A w ogóle to wygląda piknie :)

A w ogóle to gratuluję! Ile to maleństwo ma? Bo też się zachwycam :)

Edit - no i zanim się wysłowiłam już Basinda wsio napisała :lol:

JoShiMa
25-05-2012, 17:47
Dzięki za sugestie i porady. Będziemy poprawiać i walczyć z biustem. Ala ma 11 dni.

scarlet
25-05-2012, 21:28
Ja bym jeszcze poły chusty, rękawki bardziej naciągnęła na ramiona - one też dodatkowo naprężą chustę i będą lepiej trzymać odcinek szyjny kręgosłupa dziecka, o ile te rękawki Ci nie przeszkadzają, przynajmniej na początku, jak córcia taka mała :) a potem można je podwijać jak już nabierzecie pewności

a resztę już dziewczyny dopisały

No i śliczności :)

roneczka
25-05-2012, 22:08
Ja też nie pomogę bo się nie znam, ale dzidzia śliczna. I taka maleńka. Jak ja ci zazdroszczę!!!
Przegapiłam że już urodziłaś więc gratuluję tu i teraz!

jul
25-05-2012, 23:15
nic mądrzej niż dziewczyny wyżej nie napiszę - jedynie pogratuluję, bo też nie wiedziałam, że to już - cudna kruszyna!

m.m.
26-05-2012, 09:34
cudowna kruszynka. gratuluję

Pat
26-05-2012, 15:06
Rety, jakie Maleństwo cudowne........................................... .......