PDA

Zobacz pełną wersję : Easycare



Jazzoo
18-01-2008, 12:19
Zapraszam do dyskusji/recenzji chust Easycare. :D
Zalety, wady...
Jak sie w niej nosi, jak sie material uklada...
Jaka jest Twoja opinia?

http://www.sjalbarn.se/galleri/Langsjalar/EasyCare/eld.jpg

calineczka
15-07-2008, 23:29
Witam!
Jestem bardzo początkująca. Easycare to moja pierwsza tkana chusta. Poprzednio miałam Bebelulu Lulu i to była zupełnie inna bajka.
Chusta jest milutka w dotyku i chyba smaczna bo mój Maluszek ssie ją jak tylko sie w niej znajdzie :wink: .
Kupiłam sobie trochę zbyt ciemny kolor (11) :cry: i jestem za to na siebie wściekła. Oczywiście kolor różnił się bardzo od tego na próbniku i tu minus. Za to sprzedający (mamy-przytulamy) bardzo miła i kompetentna osóbka :) .
Dziś bylismy na naszym pierwszym spacerku. Było nam ... gooorrrąącoo... niestety-chusta chyba zbyt gruba na lato, nawet chłodne...
Ogólnie to wydaje mi się, że jest gruba, ale może ktoś jeszcze ją ma i myśli inaczej...

ithilhin
16-07-2008, 00:00
nosilam nieco w pozyczonej Easycare 4 metrowej, ale ze starej "serii".
bardzo fajna chusta, super do plecaczka prostego, nie za gruba, latwo sie uklada.
mi sie podobala ;-)

ninuczka
08-06-2009, 10:45
Ja mam i gorąco polecam. Na prawdę nie mam pojęcia, dlaczego tak mało popularna w Polsce. Chusta nie ustępuje moim zdaniem nawet pasiakom didymosa (zaznaczam, że piszę wyłącznie o pasiakach, bo tylko do takich imho można ją porównać), a na pewno może konkurować z nati. Chusta rzetelnie wykonana, nośność wyśmienita, przewiewna, rewelacyjnie się dociąga. Czego chcieć więcej? No może innyej palety barw tylko. Moim zdaniem w pełni zasługuje na 5.