PDA

Zobacz pełną wersję : Marsupi wymiary panela potrzebuje! :)



miss_kumcia
23-05-2012, 21:27
Przekopałam internet i nasze forum, i niestety nie znalazłam dokładnych wymiarów panela w Marsupi. Chodzi mi dokładnie o szerokość i długość.

Czy ktoś kto ma Marsupi na stanie może zmierzyć i napisać?:D:baby:

olmis
24-05-2012, 05:40
Jutro Ci zmierzę, marsupi pożyczone, ale właśnie jutro powinno wrócić. Co do centymetra może być trudno zmierzyć, bo tam wpadnięcie na pupkę jest i panel niezbyt szeroki, żeby maluszka nie nosić w rozjechanej żabie, tylko podkurczyć nóżki i zbliżyć je do siebie.

miss_kumcia
24-05-2012, 08:58
Jutro Ci zmierzę, marsupi pożyczone, ale właśnie jutro powinno wrócić. Co do centymetra może być trudno zmierzyć, bo tam wpadnięcie na pupkę jest i panel niezbyt szeroki, żeby maluszka nie nosić w rozjechanej żabie, tylko podkurczyć nóżki i zbliżyć je do siebie.

Bede Ci bardzo wdzieczna:) mam okazje kupic tanio,ale nie wiem czy jest sens. Choc Aleksander nie wyrosniety jest,wiec moze akurat. Jak bede miec wymiary to przyrownam to Tuli i sprawdze ile mniejsze i czy nie bedzie dla nas z waskie.

To czekam. Dziekuje!

murmle
24-05-2012, 09:22
Ale on ma już pół roku,jeśli nawet na szerokość będzie dobre, to może się okazać, że jest już na nie za ciężki. Myśmy nosili Fistaszka tak do września, miał wtedy 7 miesięcy, ważył coś ponad 7 kg. Wiesz, niby producenci piszą, że to nosidło nadaje się do kilkunastu kilogramów, ale moim zdaniem już koło 7 jest niewygodnie i ma się wrażenie, jakby się dziecko nosiło w niedociągniętej chuście.

pepsi
24-05-2012, 09:54
dla sześciomiesięcznego dziecka nie ma już sensu, będzie za małe lub zaraz wyrośnie

IwonaKM
24-05-2012, 10:40
wymiary świeżo wypranego Marsupi, jeszcze bez prasowania ale po prasowaniu może być różnica 1 cm, o ile w ogóle będzie
panel -
szerokość na dole bez użycia paska zmniejszającego - 25 cm
szerokość na górze od końca szelki do końca szelki - 38 cm
wysokość bez pasa biodrowego bez zapięcia napkami 30 cm
wysokość bez pasa przy zapięciu pierwszą napką 35 cm
wysokość bez pasa przy zapięciu drugą napką 40 cm
szerokość paska zmniejszającego - 22 cm

miss_kumcia
24-05-2012, 10:52
Ok. Dziekuue za wszystkie odpowiedzi. Jak mowicie,ze bez sensu to jeszcze to przemysle. Choc tak myslalam,ze chociaz przez miesiac,dwa go ponosic,a pozniej sprzedac dalej,ale zobaczymy.
A wymiary moze sie komus innemu przydadza,bo takiej informacji nigdzie nie udalo mi sie namierzyc;)

murmle
24-05-2012, 10:55
Myślę, że bondolino mogłoby już być dobre, i na dłużej by ci starczyło

IwonaKM
24-05-2012, 11:32
ja moją drobną marcową córeczkę nosiłam w Marsupi od kwietnia do listopada. Potem przesiedliśmy się do Manduci, która czekała od sierpnia, jako że wyczytałam, ze w tym okresie dziecko mi już powinno wyrosnąć z Marsupi. Tyle, że w sierpniu moja córeczka ważyła mniej niż 5kg i choć miała juz prawie 70 cm wzrostu, to nadal wygodniej mi ją było nosić w Marsupi niż Manduce.

jeśli dziecko drobne, a Marsupi okazyjnie tanie, no i rozumiem, że czeka już Tula, to chyba bardziej opłaca się inwestować w Marsupi niż Bondolino.

Aniika
24-05-2012, 11:36
Ja bym kupila emei. Owszem dwa razy drozsze, ale starczy na caly okres chustonoszenia, wiec oszczedzam na kolejnych nosidlach, no i mozna pozniej sprzedac.

miss_kumcia
24-05-2012, 12:03
Na pozniej mamy juz Tuli. Marsupi chcialam kupic poki nie przesiadziemy sie do Tuli,bo jeszcze nie siedzi. A w sumie kupic nawet na krotko i pozniej sprzedac za taka sama cene (bo na prawde atrakcyjna) to i tak nic nie trace;) a to jeszcze jakis model bawelniano-lniany,wiec na teraz jak znalazl jak tak goraco:)

murmle
24-05-2012, 12:20
to kupuj a potem mi po tej atrakcyjnej cenie sprzedaj ;-)