PDA

Zobacz pełną wersję : Aga dzis w TVP2 z Frankiem w chuście :)



lemonka
15-01-2009, 15:12
Jak w temacie :) Program był o czymś całkiem innym niż chusty, ale Aga siedziała w chuście z maluchem na biodrze :) Podobało mi się. Nie tylko z powodu chusty :)

Kanga
15-01-2009, 19:36
o żłobkach był program - chodzi o zdjęcie tabu z tego tematu i pokazanie rodzicom, że żłobek to wcale nie taka straszna sprawa - oczywiście nie mozna generalizować i nie kazde dziecko "nadaje się do żłobka" - warto jednak mieć żłobek pod rozwagą jako alternatywę do opiekunki.
materiał , był na żywo a Franek zażądał banana, którego zobaczył na talerzu.. gdy się okazało, ze jest sztuczny zrobił aferę i... Kammel musiał przynieść mu placki i pomarańcze ;) i nakarmił mi syna podczas gdy ja mogłam spokojnie skończyć opowiadanie ;) oczywiście to był świetny moment na szerzenie chustowania więc nie mogłam nie wykorzystać więc Franek był w chuście częściowo - potem z niej wyszedł gdy zobaczył jedzenie ;)

materiału nie mam ale mam zdjęcie
http://ww2.tvp.pl/tvppl/images/2009/01/15/1004286/img500.jpg

Iwanna.T
15-01-2009, 19:48
dzięki takim mamom idzie w Polskę idea chustonoszenia :)

Dzisiaj w agencji panie mnie przywitały samymi ochami i achami (młody w bambusku).
Pytały, czy to chusta z telewizji, ale nie wiedziałam, bo nie mam tv :)

lemonka
16-01-2009, 00:27
Aga, jak zobaczyłam reakcję Franka na banana to aż sie głośno rozesmiałam bo mój maluch tak samo reaguje na banany i na jedzenie ogólnie :lol:

sabcia
18-01-2009, 17:31
Kurcze, nie widziałam programu, Aga ty uprzedzaj o wystąpieniach, bo wtedy siedze przed ekranem już pół godziny wcześniej :lol:

A akcja z jedzeniem, świetna :D

dominika79
27-01-2009, 23:04
widziałam widziałam :) z mężem oglądałam :D :applause: :applause:

basik
27-01-2009, 23:31
Szkoda że nie widziałam.
Fajnie że byłaś w chuście :-)

agaB
03-02-2009, 22:01
Ja też widziałam. I ucieszyło mnie to, że psychologowie zalecają, aby dzieci były z mamą. Bałam się, że będą promować żłobek jako cudowne miejsce na naukę.