PDA

Zobacz pełną wersję : Elastyczna - chusta.pl



Jazzoo
18-01-2008, 11:57
Zapraszam do dyskusji/recenzji chust elastycznych firmy chusta.pl.
Zalety, wady...
Jak sie w niej nosi, jak sie material uklada...
Jaka jest Twoja opinia?

http://images30.fotosik.pl/113/8d0a00cb12446c6a.jpg

Goswiek
18-01-2008, 15:06
Kupiłam chustę elastyczną ze względu na to, że jest łatwiejsza dla początkujących. Początkowo byłam przerażona jej długością ;), ale pierwsze wiązanie wyszło super. Wsadziłam Madzię i za chwilę już spała.
Materiał jest elastyczny, jest w nim gorąco, ale nie aż tak strasznie. Kolory mi się podobają, mam "Przedwiośnie". Układa się w porządku, tylko ta pozioma część jest strasznie długa i zawijam ją, ale wiadomo, to jest przecież też już pod kątem dużych dzieciaczków.
Ogólnie oceniam chustę na 5 i polecam :)

Plecaczka też nie robiłam.
Instrukcja jest dobrze przygotowana, chociaż jedna pozycja to przodem do świata, jak wiem nie zalecana.

Szczerze mówiąc, nie mam porównania z tkanymi, bo dopiero planuję kupić na wiosnę :)

A oto ja i Madzia w chuście :D
http://images29.fotosik.pl/142/587a0528b0b34e6a.jpg

lemonka
04-03-2008, 13:25
Widzę, że post byl juz napisany jakiś czas temu i dlatego mam pytanko :) Jak przez ten czas sie chusta sprawuje? Jest sens kupować taka na wiosnę a potem na lato wiązaną albo MT? Jestem początkująca, mam tylko kieszonke a to tez niezbyt często używaną.

Goswiek
06-03-2008, 00:30
Lemonka, ja później kupiłam Nati Sunset i w niej teraz noszę. Jak jest malutkie dziecko to elastyczna jest ok, ale teraz jak mam porównanie to wybieram jednak tkaną. Najważniejszy argument - Madzia się już tak nie poci jak w elastycznej (myślałam, że to normalne w chuście). Po drugie w wiązanej masz większą gamę wiązań, w elastycznej tylko jedno.
Na lato nie polecam elastyka, strasznie grzeje.
Aha, Mei Teia też mam, ale czekam aż Madzia zacznie siedzieć :) Już nie mogę się doczekać :D

lemonka
06-03-2008, 12:44
Dzieki za odpowiedź :) No to elastyczna odpada bo moj syn dosc mocno sie poci i bez tego.No to Nati :D Sorry za brak Polskich znakow, ale na ramieniu mam mojego szkraba.

Goswiek
06-03-2008, 13:06
Nie ma za co, widzę też, że nasze dzieci są w tym samym wieku, różnią się zaledwie jednym dniem :)

lemonka
06-03-2008, 13:49
No, faktycznie dzieciaki są w tym samym wieku :) Dziękujemy za pozdrowionka i ucałowania i też przesyłamy buziaki dla Ciebie i Twojej córeczki :)

sulianna
21-06-2008, 21:29
Elastyczna z chusty.pl to moja pierwsza chusta. Nie będę jej porównywać do chust tkanych bo to zupełnie inna bajka. Dałam jej 4. Jak na pierwszą chustę dla niewprawnej mamy jest całkiem dobra i łatwo nauczyć się wiązać. Miła w dotyku, kolorki ładne - Amelka ssała ją z zapamiętaniem więc pewnie smaczna :)
Minusy: krawędzie są w jednolitym kolorze, więc zdarzało mi się źle zamotać. Oprócz tego strasznie się zwijają. Jak dla mnie pomysł z robieniem plecaczka z chusty niepotrzebny (dodatkowa warstwa materiału i sznureczki). I w porównaniu z tkanymi jest gorąco.