PDA

Zobacz pełną wersję : NappiMe. DARMOWA DOSTAWA!



Strony : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

slomka81
26-10-2012, 20:45
ja tam się nie dziwię, że folk już wykupony ;)

nowa seria - :thumbs up:

to ja poczekam aż będzie, bo mi się chyba najbardziej podoba :)

MonikaK
26-10-2012, 20:53
Ale się cieszę, że się podoba :) Slomka folk jest jeszcze z welurkiem :)
WIęcej folku (mikropolarkowego) to za dwa tyg gdzieś :)

MonikaK
26-10-2012, 20:58
I jeszcze 2 zdjęcia z sesji :)

http://nappime.pl/press/wp-content/uploads/2012/10/6366web3.jpg

http://nappime.pl/press/wp-content/uploads/2012/10/6341web3.jpg

miss_kumcia
26-10-2012, 21:05
a Samochodziki też za dwa tygodnie dopiero?:ninja:

petruska
26-10-2012, 21:05
n owa seria mega wypas!!!!!

slomka81
26-10-2012, 21:17
I jeszcze 2 zdjęcia z sesji :)

http://nappime.pl/press/wp-content/uploads/2012/10/6366web3.jpg

http://nappime.pl/press/wp-content/uploads/2012/10/6341web3.jpg

piękne fotki :) to czekam :)

MonikaK
26-10-2012, 21:17
a Samochodziki też za dwa tygodnie dopiero?:ninja:
nie, nie, samochodziki się szyją już, będą ok wtorku- środy :)


n owa seria mega wypas!!!!!

Dziękuję :) ależ się cieszę, bo włożyliśmy w nią dużo pracy i serca :)

gosica502
26-10-2012, 22:25
Monika macie z czego być dumni no :P

mi.
26-10-2012, 22:48
to ich będzie jeszcze więcej? :omg:
Moniko, nie masz litości :rolleye:

wesoła_mrówka
26-10-2012, 23:05
to ich będzie jeszcze więcej? :omg:
Moniko, nie masz litości :rolleye:

no właśnie, oczopląsu można dostać :D

Agis
26-10-2012, 23:10
Czadowe są. Dla mnie safari numer jeden.
Muszę ją mieć :duh:

MonikaK
27-10-2012, 07:59
Nie no dziewczyny, samochodziki wrzuciłam do sklepu tylko ich aktualnie nie ma i się szyją :D
Ale ciekawośc zaspokoję- powtórzyliśmy kilka starych wzorów, wrócą między innymi chmurki, dzienne słonie, powróciły juz krasnale :ninja:
Mam też jakieś zapasy starych wzorów więc jak już się z wszystkim uporamy to powinno zostać ok 25 :ninja: będzie w czym wybierać :)

Agis zapraszam :)

Ja Wam powiem że mnie całkowicie uwiodło candy i matrioszki, ale na mojego Antka nie bardzo :hide: Chyba potrzebuję córki jeszcze :mrgreen:

dokebu
27-10-2012, 08:33
Pieluszki z coraz ładniejszymi wzorami, ale co tam pieluszki PRYWATNY MODEL BOSKI :beat: :love: :heart: widać podobieństwo do starszego brata, ale kurcze ma w sobie taką delikatność, normalnie cud-miód, aż się chce go pocałować w czółko!

gosica502
27-10-2012, 09:02
Monika no to do dzieła!!! :):) Mi się candy też podobają bardzo :)

MonikaK
27-10-2012, 09:52
Pieluszki z coraz ładniejszymi wzorami, ale co tam pieluszki PRYWATNY MODEL BOSKI :beat: :love: :heart: widać podobieństwo do starszego brata, ale kurcze ma w sobie taką delikatność, normalnie cud-miód, aż się chce go pocałować w czółko!

Dziękuję, przekażę mu buziaka w czółko od forumowej ciotki ;) A tak poważnie to faktycznie Antek ma jakąś delikatność w sobie, nie wiem czego to kwestia, może tych oczu niebieskich :)


Monika no to do dzieła!!! :):) Mi się candy też podobają bardzo :)

"Do dzieła" owszem, ale za poł roku, różnica między chłopakami jest fajna i taką preferuję ;) Ale czy będzie dziewczynka :rolleye:
To zapraszam po candy :) na żywo jest jeszcze ładniejsze. I matrioszki tez. Zdjęcia nie oddają ich uroku niestety.

rafandynka
27-10-2012, 10:15
Monia, cudne są te pieluszki :) Chyba zostanę fanką. A safari i matrioszki :beat:
No i zdjęcia piękne (99% to sprawka modela ;)

Pat
27-10-2012, 13:38
Czadowe są. Dla mnie safari numer jeden.
Muszę ją mieć :duh:

Racja, Safari super!

MonikaK
27-10-2012, 13:58
Monia, cudne są te pieluszki :) Chyba zostanę fanką. A safari i matrioszki :beat:
No i zdjęcia piękne (99% to sprawka modela ;)

Dziękuję :) Fanki mile widziane ;)


Racja, Safari super!

Safari wyszło super na tym zdjęciu na modelu naszym. To prawda. Żałuje że więcej pieluszek nie założyłam Antosiowi do sesji, bo jednak inaczej wygląda niż takie zdjęcie "na sucho", ale może nadrobimy jeszcze :)
Zdjęć będzie oczywiście więcej.
Wszystkie robiła jak zawsze Anna Kijora http://namalowane-swiatlem.blogspot.com/
Jakby ktoś szukał fotografa to polecam. Ania tworzy piękne zdjęcia namalowane światłem :)

ewaibartek
27-10-2012, 17:35
dla mnie to kratka wymiata :)

MonikaK
27-10-2012, 23:40
możemy zrobić sondę który wzór najlepszy :)

wruuuu
28-10-2012, 12:25
możemy zrobić sondę który wzór najlepszy :)

To ja zacznę :)

1. Safari
2. Folk
3. Słoniki i jeże :P

mi.
28-10-2012, 12:40
możemy zrobić sondę który wzór najlepszy :)
fajny pomysł... ale... nie umiem obiektywnie patrzeć na dziewczynkowe wzory ;)
bardzo są piękne.

mnie się najbardziej podobają Folk i Kratka, bo są inne. nie są "kreskówką".
i to jest super!
ale jeże też są piękne. choć kreskówka ;)

miss_kumcia
28-10-2012, 15:07
U mnie się najbardziej podobają:

1. Samochodziki:love:
2. Kratka:love:
3. Safari:love:

więc kiedyś jeszcze safari muszę zakupić:duh::hide:

MonikaK
28-10-2012, 19:26
Wygląda na to że póki co kratka i safari są ulubionymi? :)
A potem folk i jeże. Kto jeszcze chce powiedzieć co mu się podoba ? a może co zdecydowanie nie podoba?
Ja z chłopięcych bardzo lubię samoloty z tęczami.
a widzę że tu póki co umknęły :lol:

ewaibartek
28-10-2012, 20:24
Juz patrze tylko na damskie bo juz mam dosc meskich,ale to wlasnie samoloty z meskich wpadly mi w oko :-)

wruuuu
28-10-2012, 21:19
Wygląda na to że póki co kratka i safari są ulubionymi? :)
A potem folk i jeże. Kto jeszcze chce powiedzieć co mu się podoba ? a może co zdecydowanie nie podoba?
Ja z chłopięcych bardzo lubię samoloty z tęczami.
a widzę że tu póki co umknęły :lol:

Jak się im przyjrzałam to rzeczywiście są ciekawe... Myślę, że gdybyśmy miały okazję oceniać je na żywo to byłoby inaczej. Tak miałam z krasnalami w pierwszych chwilach nie zwróciłam na nie uwagi, ale zamówiłam bo wzoru, którego chciałam już nie było i w realu baaaaaardzo mi się spodobały :D inne kolory są w rzeczywistości niż na zdjęciach a to dużo zmienia :)

MonikaK
30-10-2012, 08:53
No tak, wiadomo, na żywo wygląda inaczej zawsze :)

Judyta
30-10-2012, 09:44
safari :beat: chociaż najbardziej to chciałabym mieć wszystkie :mrgreen:

beautygosiek
30-10-2012, 11:48
z chłopięcych najbardziej urzekło mnie safari, potem jeże, folk i morze
z dziewczęcych candy i słoniki

MonikaK
30-10-2012, 23:59
Widzę że urzekło Was safari.
Niestety mam nienajlepsza dla was wieść w związku z tym- safari własnie się wykończyło, będzie z niego jeszcze ze 2-3 sztuki tylko. Póki co, bo na pewno powtórzymy ten wzór niebawem :thumbs up:

wruuuu
31-10-2012, 11:02
Widzę że urzekło Was safari.
Niestety mam nienajlepsza dla was wieść w związku z tym- safari własnie się wykończyło, będzie z niego jeszcze ze 2-3 sztuki tylko. Póki co, bo na pewno powtórzymy ten wzór niebawem :thumbs up:

Już się wystraszyłam, że już nie będzie tego wzoru :P

MonikaK
01-11-2012, 11:36
Będzie, ale pewnie za około 3 miesiące dopiero... :)

MonikaK
02-11-2012, 09:35
Już na dniach nasze pieluszki pojawią się w sklepie http://zachustowani.pl/ (http://zachustowani.pl) oraz stacjonarnie w sklepie Zielona Mama we Wrocławiu. To dopiero początek niespodzianek :)

mi.
02-11-2012, 12:20
przyszły :D

fajne!
PUL jest troszeczkę grubszy, prawda - wydaje mi się, że jest super. nieco grubszy od wcześniejszego, więc nie ma tej obawy "że się przerwie" ;) ale nie ma w sobie nic ze sztwności :)

świetne :thumbs up:

MonikaK
02-11-2012, 14:30
Czyli zamierzony efekt został osiągnięty :D
Super, bardzo się cieszę, że się podobają :)

mi.
02-11-2012, 16:38
wątpiłaś? :ninja:
:nono:

są świetne - znów :rolleyes:
czyli drżyj portfelu :lol:

slomka81
02-11-2012, 17:09
Hej :)
Widzę, że w sklepie już pustki- nowe wzory rozeszły się jak ciepłe bułeczki, a ja czekałam na pieniążki...nic to poczekam, aż znowu będą :)

I jeszcze pytanie odnośnie formowanek- czy ęi kiedy?
A nie szyjecie kieszonek z czyms naturalnym, np.z bambusem? bo ostatnio moja mała ma uczulenie na polarek...chyba...chętnie kupiłabym cos naturalnego :)

MonikaK
02-11-2012, 17:32
mi. ja zawsze mam lekkie obawy, lubię jak użytkownicy sa w 100% zadowoleni :mrgreen:

slomka dostawa będzie w sobotę, także będzie wybór :)
Formowanki będą ale niestety wszystko się przedłuża, ja nie lubię obiecywać niepewnych terminów, ale wygląda na to że dopiero w grudniu powrócą.
Co do naturalnych materiałów- bardzo mało osób chce takie pieluszki stąd nie szyjemy. Możemy Ci na zamowienie uszyć z welurkiem bawełnianym w środku, kolor chyba mam taki niebieściutki. Cena ta sama, czas oczekiwania min 2 tyg. Być może będę mieć też bambus jednostronny, ale czekam dopiero na informację i próbki. oraz na ceny.
Ale jesteś pewna że to polarek :ninja: może proszek inny, albo za duzo go? u nas jest pupa czerwona jak idą zęby, albo jak za duzo proszku się w nich nagromadzi.

slomka81
02-11-2012, 17:39
mi. ja zawsze mam lekkie obawy, lubię jak użytkownicy sa w 100% zadowoleni :mrgreen:

slomka dostawa będzie w sobotę, także będzie wybór :)
Formowanki będą ale niestety wszystko się przedłuża, ja nie lubię obiecywać niepewnych terminów, ale wygląda na to że dopiero w grudniu powrócą.
Co do naturalnych materiałów- bardzo mało osób chce takie pieluszki stąd nie szyjemy. Możemy Ci na zamowienie uszyć z welurkiem bawełnianym w środku, kolor chyba mam taki niebieściutki. Cena ta sama, czas oczekiwania min 2 tyg. Być może będę mieć też bambus jednostronny, ale czekam dopiero na informację i próbki. oraz na ceny.
Ale jesteś pewna że to polarek :ninja: może proszek inny, albo za duzo go? u nas jest pupa czerwona jak idą zęby, albo jak za duzo proszku się w nich nagromadzi.

jeszcze nie jestem pewna, bo tez podejrzewam zęby...mała ma prawie 4 miesiące i strasznie się ślini, a starsza właśnie miała pierwszego zęba w wieku 4 miesięcy, więc może to....dlatego jeszcze się wstrzymam, ale jak się okaże, że to to, wtedy chętnie zamówię kieszonki z bambusem :) także bardzo dziękuję za propozycję :) no i czekam na te formowanki, bo jestem ich strasznie ciekawa :)
proszek to to raczej nie jest, bo nie zmieniałam od początku i staram się dobrze płukać pieluszki...

MonikaK
02-11-2012, 17:42
Stawiałabym że zęby. Do tej pory nic jej polar nie uczulał? Bo jak nie to pewnie nie on winien.
Aha, u nas tez mokre chusteczki bardzo odparzają.

slomka81
02-11-2012, 17:53
Stawiałabym że zęby. Do tej pory nic jej polar nie uczulał? Bo jak nie to pewnie nie on winien.
Aha, u nas tez mokre chusteczki bardzo odparzają.
no pieluchuję regularnie może koło miesiąca i nic się nie działo...a chusteczek mokrych dmuchając na zimne też nie używam, tylko czysta woda i myjeczki z bambusa...obyś miała rację i oby to były ząbki :) a faktycznie po nocy w formowance i wełence też ten mocz dość mocno czuć, a wcześniej tego nie było,więc....oby to był dobry trop :) jak się uspokoi to kupię sobie u Was na pewno jakiś nowy wzorek :)bo są cudne, aja od pieluch uzależniona :)

miss_kumcia
02-11-2012, 18:28
Monika,a jak zapinasz pieluszke u Twojego mlodszego? Bo On chyba gabarytowo podobny do Aleksandra,ja ja cos nie moge ich dobrze wyregulowac. Jak nie zapne nap wcale to za duza, na srodkowe wycieka bokiem,a na maxa troche jajka odgniecione:?

Szkoda,ze formowanki dopiero w grudniu..my tez zniecierpliwoscia na nie czekamy8-)

MonikaK
02-11-2012, 20:20
miss_kumcia tak nie po równo zapinam :) z jednej strony na środkowe, z drugiej jedną napkę luźniej. Wycieków brak :)

Zuz
02-11-2012, 20:25
a kieszonki beda jeszcze?

wesoła_mrówka
02-11-2012, 22:23
słomka, u nas przed każdym nowym zębem pupa w okropnym stanie :( Za każdym razem nagle robi się czerwona, dosłownie z jednej zmiany pieluchy na drugą. A później równie nagle znika :) Czasami trwa kilka dni, czasami jeden dzień. Pieluszki Moniki nigdy nie zrobiły pupie krzywdy. Ale wiadomo, każde dziecko inne, więc na 100% nie można powiedzieć, że to wina zębów. Ale na 99% już tak :ninja:

MonikaK
02-11-2012, 22:37
Zuz kieszonki będą, oczywiście. Jutro wieczorem będzie dostawa, tylko nie wiem czy ten wieczór będzie o 20 czy o 23 :rolleye:

U nas tak samo z ta pupą jak u mrówki :)

slomka81
03-11-2012, 01:08
To jest dla nas nadzieja z tą pupą :)

Wyga
03-11-2012, 20:55
Czyli, wychodzi na to, że na początek dobrze jest sprawdzić oba warianty: welur i polarek, tak?
Chodzi mi o nabranie pewności czy któryś z materiałów nie będzie odparzał..

MonikaK
03-11-2012, 22:02
Zarówno welur jak i mikropolar to 100% poliestru, także moim zdaniem jak uczula dziecko poliester to oba uczulą. Ale to się bardzo rzadko zdarza :)

nel
03-11-2012, 22:08
A tak jeszcze wracajac do wzorow, to mi sie dzis zamarzyl taki banalny: czerwone kropy na bialym tle:)

MonikaK
03-11-2012, 22:10
nel mieliśmy kiedyś taki wzór ;)

MonikaK
03-11-2012, 23:34
Dorzuciłam kilka pieluszek do sklepu, są też otulacze z nowej serii, ale na zdjęcia do nich musimy cierpliwie poczekać do jutra :)

wruuuu
04-11-2012, 00:10
Dorzuciłam kilka pieluszek do sklepu, są też otulacze z nowej serii, ale na zdjęcia do nich musimy cierpliwie poczekać do jutra :)
A czy możemy liczyć na jakieś aktualne zdjęcie otulacza w środku? Bo z tego co kiedyś czytałam są tam podobno zakładki z welurku syntetycznego a na stronie chyba jest jakaś starsza wersja ... Czy te zakładki są, że tak powiem nieprzemakalne? Czy mogą nasiąknąć od mokrego wkładu, który przytrzymują?

nel
04-11-2012, 00:19
nel mieliśmy kiedyś taki wzór ;)
:hide: dobrze, ze dopiero kompletuję mój pieluszkowy stosik :) ale może zostały wam jakieś ostatki tego wzoru?

Pat
04-11-2012, 00:31
miss_kumcia tak nie po równo zapinam :) z jednej strony na środkowe, z drugiej jedną napkę luźniej. Wycieków brak :)

A miss_kumci nie chodziło przypadkiem o te napy w pionie? :)

miss_kumcia
04-11-2012, 06:44
A miss_kumci nie chodziło przypadkiem o te napy w pionie? :)

Tak,chodzilo mi o dlugosc pieluszki,a nie szerokosc ;)

MonikaK
04-11-2012, 10:22
A czy możemy liczyć na jakieś aktualne zdjęcie otulacza w środku? Bo z tego co kiedyś czytałam są tam podobno zakładki z welurku syntetycznego a na stronie chyba jest jakaś starsza wersja ... Czy te zakładki są, że tak powiem nieprzemakalne? Czy mogą nasiąknąć od mokrego wkładu, który przytrzymują?

wruu będa zdjęcia środka. Zakładki sa z welurku/ mikropolarku, to 100% poliestru więc nie powinny "nasiąkać" ale ja osobiście nigdy zakładek nie używam, bo jakoś mi się nie bardzo chce :) ale wiem że niektórzy bardzo lubią.


:hide: dobrze, ze dopiero kompletuję mój pieluszkowy stosik :) ale może zostały wam jakieś ostatki tego wzoru?

To już baaaardzo dawno temu było :) także żadnych ostatków nie mam ;)


A miss_kumci nie chodziło przypadkiem o te napy w pionie? :)


Tak,chodzilo mi o dlugosc pieluszki,a nie szerokosc ;)

O widzicie, źle zrozumiałam. Na długośc mam na środkowych napkach.

slomka81
04-11-2012, 15:17
Monika :) a Candy z polarkiem będzie dostępny, bo strasznie się łamię, czy coś kupić, czy czekać jak z tą alergia :) zastanawiam się jeszcze, czy na przykład dodatek sody do prania może uczulić? mimo dobrego płukania?
Bo w tetrze bambusowej wcale pupa nie jest ładniejsza....już nie wiem, co z tym zrobić....

MonikaK
04-11-2012, 18:15
slomka no wyszło małe popląta nie i matrioszki prawie całe są z mikropolarem, a candy z welurem :rolleye:
i przez najbliższe dwa tyg raczej nie będzie inaczej.
Ale co do pupy- wietrz, ja stawiam na zęby. ja w takiej sytuacji smarowałam pupę i dawałam papierek.

slomka81
04-11-2012, 19:34
slomka no wyszło małe popląta nie i matrioszki prawie całe są z mikropolarem, a candy z welurem :rolleye:
i przez najbliższe dwa tyg raczej nie będzie inaczej.
Ale co do pupy- wietrz, ja stawiam na zęby. ja w takiej sytuacji smarowałam pupę i dawałam papierek.

własnie tak robię-smaruję i daję papierek....szkoda z tym Candy, bo ja jednak wolę mikropolarek, za welurkiem nie przepadam....więc poczekam lub wybiorę cos innego :) dzięki :)

wesoła_mrówka
04-11-2012, 23:12
własnie tak robię-smaruję i daję papierek....szkoda z tym Candy, bo ja jednak wolę mikropolarek, za welurkiem nie przepadam....więc poczekam lub wybiorę cos innego :) dzięki :)

a czym smarujesz? Moja mała w szpitalu raz się okropnie odparzyła od pampersów i wtedy pielęgniarka posmarowała ją chyba tormentiolem czy czymś takim. Brązowe było ;) I od razu odparzenie zniknęło. Ale głowy nie dam sobie uciąć, co to było. Nie pamiętam, żyłam w strasznym stresie wtedy ;)

wesoła_mrówka
04-11-2012, 23:12
własnie tak robię-smaruję i daję papierek....szkoda z tym Candy, bo ja jednak wolę mikropolarek, za welurkiem nie przepadam....więc poczekam lub wybiorę cos innego :) dzięki :)

a czym smarujesz? Moja mała w szpitalu raz się okropnie odparzyła od pampersów i wtedy pielęgniarka posmarowała ją chyba tormentiolem czy czymś takim. Brązowe było ;) I od razu odparzenie zniknęło. Ale głowy nie dam sobie uciąć, co to było. Nie pamiętam, żyłam w strasznym stresie wtedy ;)

MonikaK
05-11-2012, 09:48
uffff. są juz zdjęcia w sklepie, są też zdjęcia rozłożonego otulacza oraz rozłożonej kieszonki :)
Zapraszam też do oglądania naszej nowej galerii http://nappime.pl/gallery/galeria-pieluszek
będzie ona systematycznie uzupełniana, przyszłościowa rozdzielona tez na dwie. Ale już jakieś efekty są :)

slomka81
05-11-2012, 11:47
a czym smarujesz? Moja mała w szpitalu raz się okropnie odparzyła od pampersów i wtedy pielęgniarka posmarowała ją chyba tormentiolem czy czymś takim. Brązowe było ;) I od razu odparzenie zniknęło. Ale głowy nie dam sobie uciąć, co to było. Nie pamiętam, żyłam w strasznym stresie wtedy ;)
Smaruję obecnie linomagiem :) ale tormentiol znam, bo ja Mała była maleńka i miała takie straszne odparzenie, to położna właśnie tormentiol poleciła i jak już jest bardzo źle, to go używam i wtedy jednorazówki, bo jakby on zabrudziła pieluchę wielo to chyba nie dałoby się sprać, bo jest gęsty i ciężko schodzi niestety...papierek mógłby go nie utrzymać :)
Monika- przepraszam, że na tym wątku taki temat :)

Zuz
05-11-2012, 11:48
Moniko a masz jeszcze pula rybek ferajna ?

MonikaK
05-11-2012, 17:42
slomka nie krępuj się :)
Zuz mam, będą za ok 2 tyg w sklepie.

Z radością informujemy,że nasze pieluszki są dostępne w sklepie internetowym http://zachustowani.pl oraz w sklepie stacjonarnym Zielona Mama we Wrocławiu!

wesoła_mrówka
05-11-2012, 22:28
a będziesz jeszcze kiedyś mieć piratkę? To nasza ulubiona pielucha :D Ostatnio koleżanka oglądała i pytała, gdzie kupiłam i że jak kiedyś będzie mieć dziecko, to taką chce ;)

slomka81
06-11-2012, 00:25
No i znalazłam Candy z polarkiem w "nowym" sklepie internetowym i oczywiście nie oparłam się....wyglądają cudnie....zobaczymy, jak na żywo :)

MonikaK
06-11-2012, 23:46
cieszę się, że udało Ci się kupić tą wymarzoną :thumbs up:

Eko Fantasmagorie
07-11-2012, 11:10
Hej:) A wiesz, że wygrałam w konkursie rabat 15% na zakupy u Ciebie?:) Nawet nie wiesz jak się cieszę:) Powiedz mi, czy jest jakiś limit czasowy na wykorzystanie rabatu? I czy tylko na pieluszki, czy na moje ukochane wkładki też?
Pozdrowionka!

MonikaK
07-11-2012, 11:14
super, gratuluję!
Bon będzie do wykorzystania do końca tego roku.
Podeślę Wam mailem kupon rabatowy, a jesli chcesz kupować już to wpisz mi w komentarzu że wygrałaś kupon :)

Kupon jest na wszystko w sklepie :)

slomka81
07-11-2012, 11:21
A gdzie można taki kupon wygrać....chętnie bym zagrała :)

Eko Fantasmagorie
07-11-2012, 11:27
O to supper:) Dziś nie będę robić, ale niebawem:)
Do słomki: a to kochana był konkursik i trzeba było się wykazać wiedzą na temat pieluszek Moniki:) I już jest po konkursiku:)

MonikaK
07-11-2012, 11:28
Konkursów o nasze pieluszki i kupony rabatowe jest i będzie dużo :)
Ten był wczoraj na facebookowym profilu Klubu Mamusiek we Wrocławiu :) https://www.facebook.com/klubmamuski

dobrze jest mieć polubionych na facebooku bo staramy się na bieżąco informować o konkursach (choć akurat o tym nie pisaliśmy gdyż w tym czasie przygotowywaliśmy tak zwane COŚ :) )

slomka81
07-11-2012, 11:58
oj to będę szukać szperać i obserwować :)

wesoła_mrówka
07-11-2012, 15:18
Konkursów o nasze pieluszki i kupony rabatowe jest i będzie dużo :)
Ten był wczoraj na facebookowym profilu Klubu Mamusiek we Wrocławiu :) https://www.facebook.com/klubmamuski

dobrze jest mieć polubionych na facebooku bo staramy się na bieżąco informować o konkursach (choć akurat o tym nie pisaliśmy gdyż w tym czasie przygotowywaliśmy tak zwane COŚ :) )

buuu, że też nie widziałam tego konkursu! O Twoich pieluszkach zdaje się, że wiem sporo ;) Ale przynajmniej jakaś inna dzidzia sobie skorzysta :)

MonikaK
07-11-2012, 22:36
No Ty na pewno wiesz sporo :)
tak OTowo widzę że czas realizować marzenia ;)

sharkah
08-11-2012, 01:18
Monia - ten folk :love: będzie jeszcze dostępny?

MonikaK
08-11-2012, 09:07
Jasne, będzie :) za około 2 tyg :)

slomka81
08-11-2012, 14:33
Witam :) chciałam tylko napisać, że dotarła do mnie pieluszka- Candy.....jest piękna, boska, śliczna.....łał....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ładniejs za niż na fotce :)
a folk też sobie kupię z następnej wypłaty :) a co :) choć pieluch u mnie już bez liku...ale to nałóg,a te nowe takie śliczne :)

MonikaK
08-11-2012, 23:23
slomka niezmiernie mi miło, mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z użytkowania :)

Z radością informuję, że nasze pieluchy można dostać w jeszcze jednym stacjonarnym sklepie we Wrocławiu
http://nappime.pl/press/wp-content/uploads/2012/11/biofair.jpg

Chani
09-11-2012, 21:45
Zajrzałam do sklepu, a tam wszystkie fajne wzory niedostępne :-(
Kiedy będą? :)

MonikaK
09-11-2012, 21:47
Chani koło mnie akurat stoi pudło z masą fajnych pieluch więc powiedz ktore dla Ciebie to fajne wzory? :)

miss_kumcia
09-11-2012, 21:53
Moniko, a jak moje woreczki?:ninja: tak się tylko cicho przypominam:rolleyes:

MonikaK
09-11-2012, 21:56
Monika pamiętam :) właśnie wyrwałam się na sekundę od skrajania kolejnej partii. W przyszłym tyg będą woreczki :)

miss_kumcia
09-11-2012, 22:07
Monika pamiętam :) właśnie wyrwałam się na sekundę od skrajania kolejnej partii. W przyszłym tyg będą woreczki :)

ok ok :) to czekam, dzięki!

Chani
09-11-2012, 22:14
Super fajne są na ten przykład jeże :love: i rybkowa ferajna :love:

MonikaK
09-11-2012, 22:32
aż zajrzałam do sklepu, jeże jeszcze są jedne z welurkiem :) A rybkowa ferajna będzie za ok półtora tyg :) czeka na szycie :)

I tak OTowo mamy podobny gust ;)

Chani
09-11-2012, 22:44
Ja oglądałam tylko te z mikropolarem :) więc tamte przeoczyłam.
Czy mogę w takim razie sobie zaklepać takie dwie śliczności?

Fajne są też inne, ale jak trzeba wybrać, jedną, albo dwie, to zaczyna się dramat ;)

MonikaK
10-11-2012, 19:54
Chani mam odłożyć dla Ciebie te jeżyki z welurkiem i jedne rybki? najlepiej jakbys na maila firmowego napisała nappime@nappime.pl

Chani
10-11-2012, 20:12
To idę na maila :)

MonikaK
13-11-2012, 10:41
Czy ktoś widział najnowszy numer rocznika "Dziecko w roli głównej"? Polecamy, gdyż są artykuły o douli, chustowaniu oraz pieluszkach wielorazowych :)

ewaibartek
13-11-2012, 10:47
to jakas nowa prasa? nigdy nie widzialam, zobacze czy jest w empiku :)

MonikaK
13-11-2012, 10:51
To chyba trzecia edycja już, jest to katalog roczny dla rodziców dzieci od 0 do 13 lat :)

slomka81
13-11-2012, 12:37
To chyba trzecia edycja już, jest to katalog roczny dla rodziców dzieci od 0 do 13 lat :)
a gdzie to można kupić?

MonikaK
13-11-2012, 13:15
Wygląda to tak http://unit.pl/kiosk/dziecko-w-roli-glownej

myślę że można w empiku, w części kiosków...

MonikaK
20-11-2012, 22:30
W NappiMe dostawa!
Dużo wkładek laktacyjnych w tym nowość- wkładki laktacyjne z bambusem! Bardzo chłonne i miękkie! Jest też więcej kieszonek PUL z mikropolarem.
Zapraszamy :)

Pat
20-11-2012, 22:36
A wiadomo, kiedy będą formowanki? :)

MonikaK
20-11-2012, 22:37
hehe :) no teraz już wiadomo na 100%. Będa na początku grudnia :)

Pat
20-11-2012, 22:44
To czekamy :)

miss_kumcia
20-11-2012, 22:59
hehe :) no teraz już wiadomo na 100%. Będa na początku grudnia :)

czekamy czekamy :)

teraz trzeba fundusze uzbierać ;)

MonikaK
21-11-2012, 10:40
To Wam zdradzę że będzie 6 nowych wzorów na formowanki :)
A osobiście bardzo polecam wkładki laktacyjne z bambusem- rewelacyjnie chłoną :)

Pat
21-11-2012, 11:55
To Wam zdradzę że będzie 6 nowych wzorów na formowanki :)
A osobiście bardzo polecam wkładki laktacyjne z bambusem- rewelacyjnie chłoną :)

A ile tam jest warstw bambusa?

MonikaK
21-11-2012, 12:05
To jest jedna warstwa ale ten bardzo gruby bambus, gramatura 500. jak w formowankach ;) chłonie na prawdę dobrze :)

Niezapominajka
24-11-2012, 16:47
a ja mam Twoja formowankę noworodkowa czerwona w kubusia puchatka jest super, kupiłam na bazarku i teraz polują na więcej bo to jedna z niewielu pieluszek dobrych na moja 3-tygodniowa pupę. Będziesz miała w sklepie takowe.

MonikaK
24-11-2012, 21:24
Niezapominajko teraz robimy tylko one-size. Ale nasz one-size na prawdę dobrze leży na noworodku :) formowanki będę ok 6 grudnia w sklepie.

Pat
24-11-2012, 22:55
Niezapominajko teraz robimy tylko one-size. Ale nasz one-size na prawdę dobrze leży na noworodku :) formowanki będę ok 6 grudnia w sklepie.

Potwierdzam :thumbs up: Tu dowód: http://www.chusty.info/forum/showthread.php/44308-NappiMe-recenzje?p=1970710&viewfull=1#post1970710

Czekam na grudzień... ;)

Niezapominajka
25-11-2012, 11:25
Potwierdzam :thumbs up: Tu dowód: http://www.chusty.info/forum/showthread.php/44308-NappiMe-recenzje?p=1970710&viewfull=1#post1970710

Czekam na grudzień... ;)

a nie odstaje po wewnętrznej stronie przy udkach bo nam tamtędy przelatuje często? ale faktycznie jak na one size super przylegająca jest

Pat
25-11-2012, 15:32
a nie odstaje po wewnętrznej stronie przy udkach bo nam tamtędy przelatuje często? ale faktycznie jak na one size super przylegająca jest

U nas nic chyba nie odstawało, a w każdym razie zero przecieków :)

MonikaK
27-11-2012, 15:52
Już w tą sobotę zapraszamy na Jarmark Ekologiczny "Na Zdrowie" we Wrocławiu. Będzie stoisko z naszymi pieluszkami :)
http://www.centrumkonferencyjnebbg.pl/blog/2012/11/23/jarmark-ekologiczny/

MonikaK
27-11-2012, 19:56
I jeszcze promocja :)
http://nappime.pl/press/wp-content/uploads/2012/11/promocja.jpg

wesoła_mrówka
27-11-2012, 22:00
Z welurkiem! Moje ulubione :) Aż mi żal, że już nie potrzebuję pieluszek, że już mam ich tak dużo. Komu brakuje, niech bierze. Grzech nie skorzystać z takiej okazji ;)

MonikaK
27-11-2012, 22:12
dzięki :) to ostatni rzut welurkowych NappiMe, przynajmniej na razie przechodzimy na sam mikropolar ;)

nel
27-11-2012, 22:38
Już wszystko sprzedane :(

slomka81
27-11-2012, 22:44
Już wszystko sprzedane :(
ale ja widzę, że są jeszcze pieluszki :)

nel
27-11-2012, 23:11
ale ja widzę, że są jeszcze pieluszki :)

Ale wstyd:oops: tak to jest, jak sie na komorce czyta i to w dodatku nie to, co jest napisane (wyprzedane zamiast wyprzedaż:hide:)

wesoła_mrówka
27-11-2012, 23:22
dzięki :) to ostatni rzut welurkowych NappiMe, przynajmniej na razie przechodzimy na sam mikropolar ;)

o rety! No ale ten nowy mikropolar jest fajniejszy od tego poprzedniego. Tak więc jakoś to przeboleję, jeśli zapragnę pieluszki nagle a welurku już nie będzie ;)

Chani
28-11-2012, 10:33
Moje kieszonki już są na miejscu :D i są cuuudne, nie mogę zdecydować, która ładniejsza :) dziękuję

Mała Mi
28-11-2012, 10:58
No i kurcze weszłam przed chwilą na stronę sklepu, zobaczyłam przecenę i nie zważając na nic zakupiłam 2 pieluchy :))

Zapewne piękne będą :)

MonikaK
28-11-2012, 14:37
no coś chyba jeszcze jest :)

Chani bardzo się ciesze, Mała mi mam nadzieję że będziesz zadowolona :)
Mróweczko to ja Ci życzę żebyś potrzebowała :ninja:

A zdjęcie które ogłasza promocję robiła nasza forumowa nel :)

wesoła_mrówka
28-11-2012, 14:52
Mróweczko to ja Ci życzę żebyś potrzebowała :ninja:



Oj marzy mi się taki nowy mały pieluchowiec, co by się ślicznie :bfing:

Z pewnością wrócę po pieluchy :D :D

dita
29-11-2012, 18:43
a kiedy można się spodziewać dostawy pieluszek z mikropolarem?

miss_kumcia
01-12-2012, 08:50
Czekam na te formowanki chyba bardziej niz na Mikolaja w tym roku:hide:

A w prezencie dostalismy folk i jest zdecydowanie ladniejszy niz na zdjeciach:love:

MonikaK
01-12-2012, 09:50
dito kieszonki z mikropolarem dołożę dziś wieczorem, już są gotowe, ale u nas choróbsko i przed jarmarkiem nie zdążyłam wrzucić do sklepu. Najprawdopodobniej i otulacze będą wieczorem.

Formowanki za to za tydzień :D

Folk na żywo faktycznie jest piękna, mi się też marzy, chyba zwinę jedną dla Antka ;) Choć mam ostatnio sporo pieluch :hide:

A na jarmarku stoi dziś mój mąż :ninja:

MonikaK
02-12-2012, 22:55
Dzień Darmowej Dostawy!
zaczynamy o północy, kończymy 3 grudnia o 23.59
minimalna wartość zamówienia to 20 zł.
Zapraszamy! :)

Pat
02-12-2012, 23:08
Nieeeeeeeee! Jak formowanki będą! ;)

miss_kumcia
02-12-2012, 23:30
Nieeeeeeeee! Jak formowanki będą! ;)

Popieram!! ;)

slomka81
02-12-2012, 23:55
Ja też popieram!!!!!!!!! bo czekam na formowanki z utęsknieniem :)

miss_kumcia
03-12-2012, 00:00
Duzo nas czeka na te formowanki. Mam nadzieje,ze dla wszystkich starczy:ninja:

MonikaK
03-12-2012, 09:00
o kurczę :) no mam nadzieję że wystarczy. Jak nie to się doszyje ;)

mamaHani
03-12-2012, 13:22
Moniko zobacz prosze ten temat, może cię zainteresuje
http://chusty.info/forum/showthread.php/90211-Szyjemy-pieluszki-dla-Domu-Samotnej-Matki-DO-SZYJ%C4%84CYCH-producent%C3%B3w-pieluszek-i-akcesori%C3%B3w-WIELORAZOWYCH?p=2095601#post2095601

joasia
04-12-2012, 00:34
otulacze białe ptaki wykupione buuu :(

miss_kumcia
05-12-2012, 01:05
Czy w prezencie na Mikolaja, beda formowanki juz w sklepie?:ninja: bo to w sumie pojutrze8-)

MonikaK
05-12-2012, 09:36
miss_kumcia raczej będą po Mikołaju. Walczymy z grypami. Chyba wreszcie udaje nam się wyjść na prostą i będę mogła nadrobić zaległości.

Białe ptaki na razie faktycznie się skończyły ale otulaczy jeszcze trochę jest do wyboru :)

MonikaK
05-12-2012, 13:39
Ogłaszamy konkurs (III edycja) na projekt wzoru materiału na pieluszki. Do wygrania Kieszonki PUL, otulacze, formowanki, co dusza zapragnie

Zasady konkursu:
1. Projektujemy wzór na materiał pieluszkowy
2. Projekty mogą być w formacie jpg
3. projekty muszą być zrobione na komputerze i być w dużej rozdzielczości. Wzór musi być powtarzalny (znaczy możliwy do powielenia, łączyć się ze sobą)
4. Projekty wysyłamy na adres nappime@nappime.pl w tytule wpisując "konkurs"
5. Email oprócz załączonego projektu musi zawierać informacje:
Imię i nazwisko autora projektu
Adres zamieszkania autora projektu
Dopisek o treści: "Przekazuję wszelkie prawa autorskie firmie NappiMe Monika Krąglak do załączonego projektu, zezwalam na swobodne i wyłączne ich wykorzystanie i oświadczam, że są one całkowicie mojego autorstwa."
6. Konkurs trwa od 5.12.2012 do 15.01.2013r.
7. Wzory które wybierzemy zostaną wyprodukowane, a z nich powstaną niepowtarzalne pieluszki wielorazowe.
8. Autorzy wybranych przez nas wzorów dostaną od nas 2 pieluszki (jedną ze swojego wzoru, drugą dowolną) do wyboru-kieszonkę PUL, otulacz bądź formowankę.)

Zapraszamy!

MonikaK
11-12-2012, 22:02
Formowanki już są w sklepie! Przepraszam za jakośc zdjęć, popracuję nad lepszymi ale o tej porze się już na pewno nie uda :)

I zapraszam dodatkowo na Świąteczną promocję!
http://nappime.pl/press/wp-content/uploads/2012/12/promocjaswi.jpg

Pat
11-12-2012, 22:37
Kto już buchnął bąbelki - przyznać się :ninja:

miss_kumcia
11-12-2012, 23:02
Kto już buchnął bąbelki - przyznać się :ninja:

To będę Ja!:twisted:

Pat
11-12-2012, 23:09
Super. Resztę też Ty buchnęłaś? :ninja: Bo grochy zielone to mi zniknęły tuż przed sfinalizowaniem transakcji :( Litości! ;) Tygodniami czekałam! :duh:

No dobra - niech się dobrze noszą ;) Poczekam na następne :roll:

miss_kumcia
11-12-2012, 23:14
Kupialm tez zielone grochy :oops: ale byly jeszcze jedne,ktos jeszcze sie skusil;)

I kupilam tez sowy8-) wiecej to juz nie ja:hide:

Pat
11-12-2012, 23:19
Sowy są fajne - mam z poprzedniego rzutu ;)

wruuuu
11-12-2012, 23:23
Kupialm tez zielone grochy :oops: ale byly jeszcze jedne,ktos jeszcze sie skusil;)

I kupilam tez sowy8-) wiecej to juz nie ja:hide:

A drugie zielony grochy będzie nosił mój mega sikacz :P

MonikaK
11-12-2012, 23:33
dziewczyny będą jeszcze i bąbelki i zielone groszki! :)

MonikaK
12-12-2012, 20:11
Zapomniałam powiedzieć, ze w finlandzkim sklepie są też pieluszki z naszej nowej kolekcji :)
http://www.ipanainen.fi/shop/search?brand=nappime

i wciąż czekamy na projekty wzorów :)

ifinoe
12-12-2012, 21:48
ja wzięłam sowy i kieszonkę w kratkę (fantastyczna ta kratka, brakuje mi takich "niedzieciowych" wzorów, chyba musze wziac udziła w konkursie :lol:)

MonikaK
13-12-2012, 10:00
ifinoe koniecznie, im więcej pomysłów dostaniemy tym bardziej możemy trafić w różnorodne gusta :)
Większość opłaconych paczek poleci dziś po południu (oprócz miss_kumci) ;)

miss_kumcia
13-12-2012, 11:00
A moje kiedy tak mniej wiecej poleci?8-)

MonikaK
13-12-2012, 11:30
hmhm... postaram się jak najszybciej, choć mój starszak znowu chory :sick:

wruuuu
18-12-2012, 11:06
Nasze formowanki już się moczą :) a tak z ciekawości w ilu stopniach można je prać?

MonikaK
23-12-2012, 12:35
wruu dopiero zobaczyłam :hide: w 60 stopniach :)

wruuuu
23-12-2012, 15:53
wruu dopiero zobaczyłam :hide: w 60 stopniach :)

dzięki :) wyprałam w 40, żeby nic im się nie stało, ale fajnie wiedzieć, że w 60 też można :) póki co formowanki sprawują się bardzo dobrze, użyte dwa razy i bez żadnej wpadki :D szkoda, że tak długo schną :/ można im pomagać na kaloryferze? Czy im to zaszkodzi?

MonikaK
27-12-2012, 11:56
ja jak mam mus to dosuszam przy kominku :hide: nic się ne dzieje, ale kaloryfera nie mam, więc nie sprawdzę ;)

wruuuu
27-12-2012, 12:00
Dzięki :) będę na nie uważać, ale myślę, że właśnie takie dosuszanie im nie zaszkodzi ;) ja z kolei nie mam kominka to też nie wypróbuje Twojego sposobu ;)

pennybelly
27-12-2012, 12:51
Ja suszę na suszarce blisko kaloryfera, żeby nie było bezpośredniego kontaktu i wszystko jest ok i:)

Pat
27-12-2012, 15:04
Ja suszę na kaloryferze.

wesoła_mrówka
27-12-2012, 16:55
Ja też raz suszyłam na kaloryferze, ale na takim ciepłym. Na gorącym jakoś się bałam :)

miss_kumcia
27-12-2012, 19:54
moje dotarły dzisiaj:mrgreen: w sensie były w Wigilię,ale listonosz zostawił awizo,choć byłam w domu:duh: ale nie ważne..

formowanki są cudowne, szkoda,że takie miękkie w dotyku nie mogą zostać na dłużej;) dziękuje za woreczki-są takie jak chciałam i mam nadzieję,że będą się sprawdzać (nie było pająków jednak? bo dostałam kiwi i roboty drogowe)

ja suszą na suszarce postawionej koło kaloryfera. zastanawiałam się czy nie podsuszyć formowanek i wkładów w suszarce bębnowej co by miększe były,ale trochę się boję.

mam jeszcze pytanie w sprawie prania- wcześniej na opakowaniu pisało,że można do 60 stopni prać, teraz widzę zmianę,bo jest 40 stopni. Czy pranie w 60 im zaszkodzi? (o kieszonki z pulem mi chodzi)

MonikaK
27-12-2012, 19:59
Dziewczyny formowanki ważne żeby strzepnąc przed wysuszeniem, wtedy będą długo miękkie. Miss kumcia pisałam Ci że pająków nie ma :hmm: chyba że pogmatwałam coś ;)
Tak czy siak, ja piorę w 60 stopniach zawsze, to 40 to obostrzenie tych co produkują nam materiał. Ale że szykują się zmiany to niebawem 60 wróci na stałe na metkę ;)
Reasumując moim zdaniem można w 60, ja tam nie zauważyłam zadnych uszczerbków ;)

miss_kumcia
27-12-2012, 20:10
ok, to będę prać dalej w 60;)

a z woreczkami to spoko,może ja coś nie skumałam :lol:

magnez
27-12-2012, 20:23
A kiedy będą nowe formowanki?Jedną udało mi się tylko dopaśc przed świątami:-)

MonikaK
27-12-2012, 20:58
formowanki najprawdopodobniej koniec stycznia :)

MonikaK
03-01-2013, 14:17
dziewczyny mam złą wiadomość. Z powodów kompletnie ode mnie niezaleznych a raczej z tego że zostałam wprowadzona w błąd formowanki będą dopiero w lutym. I to najprawdopodobniej koniec lutego o ile nie ulegnie to zmianie :roll:

wruuuu
11-01-2013, 11:27
A ja zapytam z ciekawości co ze wzorkiem safari ? Będzie jeszcze?

MonikaK
11-01-2013, 11:36
Będzie :) ale wraz z nowymi wzorami, czyli jeszcze chwilę trzeba poczekać :)

miss_kumcia
11-01-2013, 11:47
Znow nowe wzory? Ty chcesz zebysmy pobankrutowaly?:ninja:

A kiedy nowe wzory?:hide:

joasia
11-01-2013, 12:03
to czekając na nowe wzory może doczekam się białych ptaków:) przyznać się które wykupiły ten wzór:ninja:

MonikaK
11-01-2013, 13:55
Nowe wzory hm jeszcze chwila, zobaczymy ile zejdzie na ich wyprodukowanie i przeszycie ;)
joasia Ty masz faktycznie pecha :( białe ptaki zeszły mi kompletnie ale mogę pomyśleć o powtórzeniu tego wzoru :)

joasia
11-01-2013, 14:20
Nowe wzory hm jeszcze chwila, zobaczymy ile zejdzie na ich wyprodukowanie i przeszycie ;)
joasia Ty masz faktycznie pecha :( białe ptaki zeszły mi kompletnie ale mogę pomyśleć o powtórzeniu tego wzoru :)
Dla mnie jednej to chyba nie warto;)
choć jak będą to daj znać bardzo proszę bo dziewczyny zawsze mnie ubiegną:) nie mając nic do stracenia (chyba) poczekam na nowości:)

MonikaK
12-01-2013, 22:28
Pytałyście o promocję :) tą resztkę pieluch z welurkiem syntetycznym przeceniłam, ceny bardzo atrakcyjne. Dostepne to co w sklepie. Zapraszam :)

wesoła_mrówka
12-01-2013, 22:48
Pytałyście o promocję :) tą resztkę pieluch z welurkiem syntetycznym przeceniłam, ceny bardzo atrakcyjne. Dostepne to co w sklepie. Zapraszam :)

http://nappime.pl/sklep/z-welurem/lukrowane-guziczki
Mam atak serca normalnie!!! Że też W. ma dosyć pieluch. Taki wzór na wyprzedaży!

MonikaK
12-01-2013, 22:59
I więcej go nie będzie :ninja:

wesoła_mrówka
12-01-2013, 23:51
I więcej go nie będzie :ninja:

Nigdy????:omg:

MonikaK
13-01-2013, 00:02
póki co nie planuję go powtarzać :) może kiedyś... :)

_agata89
13-01-2013, 00:31
no i nie mogłam się oprzeć promocji :love: choć niekoniecznie potrzebujemy mniej więcej 40 i 41 pieluszkę :D :duh: ale w końcu pieluszkowanie nie trwa wiecznie i trzeba korzystać póki można ;)

joasia
13-01-2013, 21:46
no to ja się poddaję - promocja w dniu w którym nie mogę być na forum:( to chyba jakiś znak;)

_agata89
13-01-2013, 22:13
jeszcze dwa wzorki zostały z tego co sprawdzałam ;)

slomka81
13-01-2013, 22:14
no to ja się poddaję - promocja w dniu w którym nie mogę być na forum:( to chyba jakiś znak;)
ja byłam, ale nie lubimy się z welurkiem :)
Monika :) a przewidujesz jakąś promocyjkę z polarkiem? ja to w ogóle powinnam się leczyć z nałogu- mam już dość pieluszek, a chcę jeszcze i jeszcze :) i sporo wzorków nappime już nabyłam :)

joasia
13-01-2013, 22:15
jeszcze dwa wzorki zostały z tego co sprawdzałam ;)
a mi nic już nie pokazuje:(

_agata89
13-01-2013, 22:16
slomka- to musimy się gdzieś razem na "odwyk" wybrać :D
chociaż w sumie zbyt przyjemne jest kupowanie nowych, ślicznych pieluszek by się z tego leczyć :D

_agata89
13-01-2013, 22:18
joasia- kieszonki pul z welurkiem - wzór retro kiwi (4szt) i samochodziki (1szt)

slomka81
13-01-2013, 22:30
slomka- to musimy się gdzieś razem na "odwyk" wybrać :D
chociaż w sumie zbyt przyjemne jest kupowanie nowych, ślicznych pieluszek by się z tego leczyć :D

przyjemne, ale zagraża domowemu budżetowi :)
i retro kiwi super cena :)

MonikaK
16-01-2013, 14:18
Pomożecie wybrać zwycięskie wzory? https://www.facebook.com/media/set/?set=a.451759704878202.125824.146298885424287&type=1
bo ja mam już tak :rolleye: Za dużo mi się podoba :D
W albumie który jest na facebooku brakuje jeszcze 8 , które wieczorem dorzucę :)

Edit: doczytałam waszą rozmowę o promocji :thumbs up:
Na razie wyprzedaż welurku :)
joasia jeszcze są samochodziki i retro kiwi. A ceny sa baaardzo przyjazne :)

joasia
16-01-2013, 14:22
wiem pisałam nawet pw jednak skrzynka...- tylko te kiwi już mam no ale...
a jak ten otulacz z outletu - bo bym wzięła tylko chcę zobaczyć jak w środku wygląda - czy można wysyłkę połączyć z zakupami w sklepie?

joasia
16-01-2013, 14:24
a wybrać nie potrafię niestety;)

MonikaK
16-01-2013, 14:50
joasiu otulacz wolny, miałam ci pisać. Można połączyć, za wysyłke wyjdzie tyle samo. tylko w komentarzu do zamówienia mi napisz że bierzesz tez ten otulaczyk :)

wruuuu
16-01-2013, 19:18
Pomożecie wybrać zwycięskie wzory? https://www.facebook.com/media/set/?set=a.451759704878202.125824.146298885424287&type=1
bo ja mam już tak :rolleye: Za dużo mi się podoba :D
W albumie który jest na facebooku brakuje jeszcze 8 , które wieczorem dorzucę :)


To może trzeba uszyć pieluszki ze wszystkich wzorów, które Ci się podobają ;) A tak poważnie to trzeba zaufać intuicji ostatnio zwycięskie wzorki sprzedawały się chyba całkiem nieźle ;)

MonikaK
16-01-2013, 20:09
wruu żeby to było takie proste :D
Mam kilka typów, na razie się w miarę(!) potwierdzają.
Zobaczymy jak będzie dalej :D No i oczywiście chcemy też coś zupełnie nowego naszego więc mam zgryz :) ale obym tylko takie problemy w życiu miała ;)

miss_kumcia
16-01-2013, 20:11
ale za dużo ich wrzuciłaś i trudno wybrać ten jeden najładniejszy:hide::twisted: ja miałam problem,żeby wybrać kilka najładniejszych tylko:hide::duh:

_agata89
16-01-2013, 20:24
zdziwiła mnie ilość wzorów :omg: ale trzeba przyznać , że kilka rzuca się w oczy od razu :)
poczekamy zobaczymy ;) ale faktycznie łatwiej by było wybierać z puli 15- 20 wzorów niż tylu :D

wruuuu
16-01-2013, 20:36
A mówią, że od przybytku głowa nie boli:lool:

MonikaK
16-01-2013, 20:41
zdziwiła mnie ilość wzorów :omg: ale trzeba przyznać , że kilka rzuca się w oczy od razu :)
poczekamy zobaczymy ;) ale faktycznie łatwiej by było wybierać z puli 15- 20 wzorów niż tylu :D

Mnie też. Ale już zawęziłam to co bym chciała bardzo do jakichś 10 :lool:


A mówią, że od przybytku głowa nie boli:lool:

No cóż :rolleye:

wruuuu
16-01-2013, 20:53
Mnie też. Ale już zawęziłam to co bym chciała bardzo do jakichś 10 :lool:

Ciekawa jestem które to :D też bym chyba tak zrobiła, choć z moim zdecydowaniem to by to potrwało chyba do wiosny :P

_agata89
16-01-2013, 20:56
jak do 10 to już z górki :D
gorsza sprawa jak mój budżet zniesie tyle nowych wzorków :D
a ja cały czas wyglądam listonosza z nowymi pieluszkami i mam nadzieję, że jutro już przybędzie ;)

marylove
16-01-2013, 21:24
Moniko czy mnie się dobrze obiło o oczy że welurku już nie będzie?? ja go uwielbiam ale poczekałabym na nowe wzory chętnie...:)

masha
16-01-2013, 21:25
Ja jeszcze tych pieluch nie miałam, dlategoż chciałam zapytać te, co już są fankami: one są z tych węższych w kroku czy raczej szersze i generalnie większe? Wiem, że one są one size, ale z doświadczenia wiem, że różnie to wynika....

wruuuu
16-01-2013, 21:32
Ja jeszcze tych pieluch nie miałam, dlategoż chciałam zapytać te, co już są fankami: one są z tych węższych w kroku czy raczej szersze i generalnie większe? Wiem, że one są one size, ale z doświadczenia wiem, że różnie to wynika....

zdecydowanie z tych węższych :D

MonikaK
16-01-2013, 21:48
jak do 10 to już z górki :D
gorsza sprawa jak mój budżet zniesie tyle nowych wzorków :D
a ja cały czas wyglądam listonosza z nowymi pieluszkami i mam nadzieję, że jutro już przybędzie ;)
wczoraj wieczorem chyba wszystko posłałam, także jutro powinno dojść :)


Moniko czy mnie się dobrze obiło o oczy że welurku już nie będzie?? ja go uwielbiam ale poczekałabym na nowe wzory chętnie...:)

Niestety musieliśmy zrezygnować z czegoś , padło na welurek. ale nowy mikropolar jest na prawde fajny, mówię to ja - fanka welurku ;)


Ja jeszcze tych pieluch nie miałam, dlategoż chciałam zapytać te, co już są fankami: one są z tych węższych w kroku czy raczej szersze i generalnie większe? Wiem, że one są one size, ale z doświadczenia wiem, że różnie to wynika....


zdecydowanie z tych węższych :D

:)

_agata89
17-01-2013, 21:20
mam pieluszki :) piękne :) i cały czas zaglądam na fb czy coś wiadomo :D jakoś ten czas wolniej płynie :D

wruuuu
17-01-2013, 21:57
mam pieluszki :) piękne :) i cały czas zaglądam na fb czy coś wiadomo :D jakoś ten czas wolniej płynie :D

To prawda jak się na coś czeka to czas się dłuuuży .... Może już jutro Monika coś postanowi kto wie ;)

Agis
17-01-2013, 22:17
Jejku, maki są przecudne. Mam nadzieję, że je wybierzesz, bo już je chcę.

MonikaK
17-01-2013, 22:38
Decyzje powinny zapaść jutro wieczorem. Póki co to już wiem że wszystkich nie uda nam się zadowolić moimi wyborami ale i na to znalazłam wyjście :)
Szczegóły jutro ale może uda się tak by każdy miał wymarzoną pieluszkę :)

wruuuu
17-01-2013, 23:20
Decyzje powinny zapaść jutro wieczorem. Póki co to już wiem że wszystkich nie uda nam się zadowolić moimi wyborami ale i na to znalazłam wyjście :)
Szczegóły jutro ale może uda się tak by każdy miał wymarzoną pieluszkę :)

Czyli już wiesz mniej więcej jakie wzorki ujęły Cię najbardziej :D to czekamy do jutra aż nam je zdradzisz :D

marylove
17-01-2013, 23:23
Niestety musieliśmy zrezygnować z czegoś , padło na welurek. ale nowy mikropolar jest na prawde fajny, mówię to ja - fanka welurku ;)


Idę płakać:( kupiłam przed chwilą kiwi sympatycznie przecenione:) chciałabym je odebrać osobiście, będę jutro dzwonić w tej kwestii.

A konkurs to na "lajki" jest czy niezależne decyzje niezależnego jury? :) bo widzę że folkowy ma dużo głosów, no ładne to ale to już było... żeby chociaż tło było inne. Ja mam folkową Nappime i drugiej takiej podobnej bym nie kupiła - no ale to ja:) w każdym razie tym bardziej jestem ciekawa wyników:)

MonikaK
18-01-2013, 08:27
mniej więcej już wiem, choć jeszcze nie na 100% ostatecznie.
marylove zapraszam po odbiór osobisty jak najbardziej :)

A co do konkursu- nie jest na lajki, decyzje będą niezależne ;)

Kulesława
18-01-2013, 13:40
Nieśmiało się przyznam, że podesłałam swój wzór i zaczynam się powoli stresować, mam nadzieję że niedługo zapadnie decyzja. Z dnia na dzień wydaje mi się, że strasznie długo to trwa...

MonikaK
18-01-2013, 14:15
Kulesławo nie spodziewaliśmy się aż tylu wzorów, ani tym bardziej aż tylu na prawdę świetnych pomysłów! A niestety ograniczeni jesteśmy co do ilości nowości stąd debaty trwają. Ale dziś wieczorem podejmiemy ostateczne decyzje :)

Wyga
18-01-2013, 14:30
Mnie się strasznie podoba wzór z bateriami "Moi Rodzice - Ja ;)" Do zdjęć wyborny :D
No i wszelkie sowy i ptaszki :)

Kulesława
18-01-2013, 14:30
W takim razie czekam z niecierpliwością na ogłoszenie wyników :)

Marciula
18-01-2013, 19:26
Też czekam niecierpliwie... Bo bardzo bym chciała królikową pieluszkę :rolleyes:

MonikaK
18-01-2013, 20:44
Są wyniki :)

spinek
18-01-2013, 20:46
pingwinki i maki:love:

joasia
18-01-2013, 20:47
Są wyniki :)
a gdzie?
edit: maki i sówki

wruuuu
18-01-2013, 20:47
Właśnie widziałam :) Powiem szczerze, że obstawiałam trochę inaczej Twoje typy ;) życzę aby powstały z nich piękne pielusie :)

MonikaK
18-01-2013, 20:54
wruuu a co obstawiałaś? :)

miss_kumcia
18-01-2013, 20:56
kurka, aż cztery mi się podobają:duh: a po za konkursowymi będą jakieś jeszcze nowe?

MonikaK
18-01-2013, 20:58
kurka, aż cztery mi się podobają:duh: a po za konkursowymi będą jakieś jeszcze nowe?

Tak :mrgreen: w sumie będzie około 10 nowych z tymi konkursowymi.
Mi się podoba 5 na 5 :hide: I chyba zostawię Antkowi maki ;)

marylove
18-01-2013, 20:58
Pingwinki dziękują za uznanie :) ależ się cieszę! i te ptaszki i drzewka - bardzo mi się podobały i cieszę się że też zostały wybrane :)

nel
18-01-2013, 20:59
Maki:heart:

miss_kumcia
18-01-2013, 21:01
Tak :mrgreen: w sumie będzie około 10 nowych z tymi konkursowymi.
Mi się podoba 5 na 5 :hide: I chyba zostawię Antkowi maki ;)

chcesz żebym kredyt brała :P
mi się podobają pingwinki i te ptaszki w kółeczkach. fajne też maki i te latające cosie. najmniej mi się podobają te ludowe wzory,bo bardzo podobne do folku,choć może pieluszka będzie fajnie wyglądać..
arbuzów mi trochę szkoda,bo byłyby ładne pieluszki ;)

a w tych pozostałych jakieś żabki może są?

MonikaK
18-01-2013, 21:07
Pingwinki dziękują za uznanie :) ależ się cieszę! i te ptaszki i drzewka - bardzo mi się podobały i cieszę się że też zostały wybrane :)

Super wzór, na prawdę bardzo wesoły i ma to coś :thumbs up:

Maki:heart:

o tak. Zgadzam się :)


chcesz żebym kredyt brała :P
mi się podobają pingwinki i te ptaszki w kółeczkach. fajne też maki i te latające cosie. najmniej mi się podobają te ludowe wzory,bo bardzo podobne do folku,choć może pieluszka będzie fajnie wyglądać..
arbuzów mi trochę szkoda,bo byłyby ładne pieluszki ;)

a w tych pozostałych jakieś żabki może są?

Ale folku nie będziemy powtarzać więc się wymienią ;) poza tym jest baaardzo kolorowy i taki chwytliwy w moim odczuciu. Będzie inaczej wyglądał niż folk :)

Pozostałe się tworzą, robi je jak zwykle moja przyjaciółka, która ma zawód idealny by projektować ;) więc jeszcze nie wiem co będzie :lol:

slomka81
18-01-2013, 21:08
Mnie się właśnie te wybrane rzuciły w oczy :) Piękne :) a najbardziej maki robią wrażenie :)

_agata89
18-01-2013, 21:16
miss_kumcia - mam nadzieję, że jednak kwiatki Ci na żywo się spodobają ;)
bo jak nie.. to będzie mi przykro :wink:
piękne wzorki :heart:

miss_kumcia
18-01-2013, 21:19
miss_kumcia - mam nadzieję, że jednak kwiatki Ci na żywo się spodobają ;)
bo jak nie.. to będzie mi przykro :wink:
piękne wzorki :heart:

Niech Ci nie będzie przykro,bo to przecież rzecz gustu ;) jeśli Ty jesteś projektantką to gratuluje,bo na pewno mogą się podobać :)

a ja nie wiem czy kupię wszystkie nowe wzory,bo mnie mąż z domu wyrzuci i kto mnie wtedy przygarnie z moimi pieluchami? :P

joasia
18-01-2013, 21:22
Niech Ci nie będzie przykro,bo to przecież rzecz gustu ;) jeśli Ty jesteś projektantką to gratuluje,bo na pewno mogą się podobać :)

a ja nie wiem czy kupię wszystkie nowe wzory,bo mnie mąż z domu wyrzuci i kto mnie wtedy przygarnie z moimi pieluchami? :P
mam to samo;)

wruuuu
18-01-2013, 21:25
wruuu a co obstawiałaś? :)

Powiem tak, że obstawiałam wzorki bardziej takie niedzieciowe, bo takie ostatnio wygrały ;) i folku po raz drugi nie spodziewałam się wśród wygranych :P

_agata89
18-01-2013, 21:28
miss_kumcia- to oczywiście było z przymrużeniem oczka ;)
ja też obmyślam plan jak by tu największą ilość pieluszek zgarnąć i nie mieć kłopotów w domu :D

wruuuu
18-01-2013, 21:29
miss_kumcia - mam nadzieję, że jednak kwiatki Ci na żywo się spodobają ;)
bo jak nie.. to będzie mi przykro :wink:
piękne wzorki :heart:

Oooo widzę, że wśród zwycięzców są nasze forumki - GRATULACJE !!

gosica502
18-01-2013, 21:31
Maki piękne <3

Mi arbuzków żal troszkę :P

miss_kumcia
18-01-2013, 21:37
Mi arbuzków żal troszkę :P

mi też ;)

Marciula
18-01-2013, 21:38
Pingwinki chyba będę zmuszona kupić :mrgreen: ale poczekam na pozostałe 5 :rolleyes:

MonikaK
18-01-2013, 22:19
jak uzbieracie 10 chętnych na arbuzy (ale takie co zamówią pieluszkę ;) ) to Wam zrobię ekstra limit :mrgreen:

wruuuu
18-01-2013, 22:21
To może zróbmy tak też z innymi wzorami ;) każdy dostanie to co chce ;) takie pieluszki wielo na życzenie ;) he he

MonikaK
18-01-2013, 22:22
Miałam właśnie to proponować chętnym. Jeśli bardzo chcecie proszę bardzo :)

wruuuu
18-01-2013, 22:36
Miałam właśnie to proponować chętnym. Jeśli bardzo chcecie proszę bardzo :)

To co robimy listę dziewczyny? :D

Kulesława
18-01-2013, 23:37
jupi :) moje maki wygrały. Jestem w szoku, a najlepsze jest to że podesłałam projekt na ostatnią chwilę bo tak do końca nie wierzyłam w siebie.

miss_kumcia
18-01-2013, 23:41
To co robimy listę dziewczyny? :D

Ja bym byla chetna na arbuzy i baterie :D


Kulesława gratulacje! Maki super;) szkoda tylko,ze moj syn bedzie w nich malo mesko wygladal:duh:

wruuuu
18-01-2013, 23:42
Miałam właśnie to proponować chętnym. Jeśli bardzo chcecie proszę bardzo :)

chyba już nie ma chętnych Moniko ;)


jupi :) moje maki wygrały. Jestem w szoku, a najlepsze jest to że podesłałam projekt na ostatnią chwilę bo tak do końca nie wierzyłam w siebie.

A widzisz :) Opłacało się :) gratuluję !

wruuuu
18-01-2013, 23:44
Ja bym byla chetna na arbuzy i baterie :D

1. Arbuzy x 1 (miss_kumcia)
2. Baterie x 1 (miss_kumcia)
3. Paski x 1 (wruuu) - pewnie się nie uzbiera 10 osób z tego wzoru ale co mi szkodzi spróbować ;)

MonikaK
18-01-2013, 23:44
jupi :) moje maki wygrały. Jestem w szoku, a najlepsze jest to że podesłałam projekt na ostatnią chwilę bo tak do końca nie wierzyłam w siebie.
Są przepiękne :heart: Ujęły mnie od razu, a szczerze mówiąc tylko dwa wzory zachwyciły mnie od pierwszego spojrzenia ;)


Ja bym byla chetna na arbuzy i baterie :D
Wariatka :) :kiss:


chyba już nie ma chętnych Moniko ;)


Tak podejrzewałam :lol:

MonikaK
18-01-2013, 23:45
1. Arbuzy x 1 (miss_kumcia)
2. Baterie x 1 (miss_kumcia)
3. Paski x 1 (wruuu) - pewnie się nie uzbiera 10 osób z tego wzoru ale co mi szkodzi spróbować ;)

Oszalały :D nie no, próbujcie :) jak się zbiorą chętne to będą i pieluszki :)

joasia
18-01-2013, 23:45
chętne są tylko liczą kasę;)
ja bym wzięła zestaw białych ptaków na zielonym/niebieskim lub te co były - tylko też liczę...
jeśli nie zapłacę rachunków to zaszaleję;)
edit: o proszę nawet nie zdążyłam napisać:mrgreen:

wruuuu
18-01-2013, 23:45
Są przepiękne :heart: Ujęły mnie od razu, a szczerze mówiąc tylko dwa wzory zachwyciły mnie od pierwszego spojrzenia ;)

A zdradzisz, który był drugi ?

Kulesława
18-01-2013, 23:46
Dziękuję :)
Jestem bardzo szczęśliwa, tylko mój syn będzie się musiał jakoś pogodzić z tym że będzie miał pielusię w maki :) ale co tam :P

miss_kumcia
18-01-2013, 23:47
Co wariatki?:twisted:

Prosimy ladnie o zmienienie tytulu watku,moze inne chetne sie zglosza;) oczywiscie jesli to nie problem,bo przeciez jak stwarzamy nie potrzebny klopot to odpuscimy i zakochamy sie w tych nowych wzorach;)

wruuuu
18-01-2013, 23:48
Dziękuję :)
Jestem bardzo szczęśliwa, tylko mój syn będzie się musiał jakoś pogodzić z tym że będzie miał pielusię w maki :) ale co tam :P

Dumny z mamy będzie, że to ona taką zrobiła a nie będzie się wstydził;)

MonikaK
18-01-2013, 23:50
zmieniłam temat.
Zasady proste- jak się zbierze 10 chętnych na wzór który nie miał się pojawić to go zrobimy limitowo dla Was :)
LISTA AKTUALNA:
1. Arbuzy x 1 (miss_kumcia)
2. Baterie x 1 (miss_kumcia)
3. Paski x 1 (wruuu)


joasiu nie zrozumiała który byś wzór chciała? :)
Kulesława mój też będzie nosił maki, a co ! :)
wruu chyba jednak to zostawię dla siebie ;)

miss_kumcia
18-01-2013, 23:54
zmieniłam temat.
Zasady proste- jak się zbierze 10 chętnych na wzór który nie miał się pojawić to go zrobimy limitowo dla Was :)
LISTA AKTUALNA:
1. Arbuzy x 1 (miss_kumcia)
2. Baterie x 1 (miss_kumcia)
3. Paski x 1 (wruuu)


joasiu nie zrozumiała który byś wzór chciała? :)
Kulesława mój też będzie nosił maki, a co ! :)
wruu chyba jednak to zostawię dla siebie ;)

Dziekuje w imieniu wlasnym i mam nadzieje,ze ktos jeszcze sie zglosi ;)

wruuuu
18-01-2013, 23:57
Dziekuje w imieniu wlasnym i mam nadzieje,ze ktos jeszcze sie zglosi ;)

a jak nie to miss_kumciu zamówimy sobie po 10 sztuk :lool:

A tak mi się przypomniało, że ty chciałaś pieluchę w żabki a były jakieś w poprzedniej edycji konkursu :P może Monika ma jeszcze ten wzorek ;)

miss_kumcia
19-01-2013, 00:04
Wiem,ze byly;) nawet klikalam im "lubie to" w ostatnim kokursie,ale nic to nie dalo:dunno: no,10 takich samych to raczej mi nie potrzebne. Chyba,zeby kupic i pozniej jako edycja limitowana drozej sprzedawac:twisted:

wruuuu
19-01-2013, 00:06
Tu jest do nich link :)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=394499070604266&set=a.394498567270983.114037.146298885424287&type=3&theater :P Monika nas zaraz ..... ;)