PDA

Zobacz pełną wersję : chustomama ze Szczecina;)



szabek
08-05-2012, 08:24
Witam wszystkie chustomamy i chusto taty :) Od jakiegos czasu dogladam forum i postanowilam w koncu sie przywitac! Moja przygoda z chustowaniem zaczela sie jakies 1,5 miesiaca temu, gdy Lenka miala 4 miesiace. Zaczelysmy sie chustowac zeby sie wiecej przytulac :D choc na poczatku nie bylo latwo bo mala troche protestowala ale dzis juz uwielbiamy spacerki na dworzu. Jak na razie motamy 2x i kieszonke:wrapmom:, bo nic innego nam nie wychodzi... Szczegolnie wiazanie na plecach - poczekam az mala sama usiadzie. Poza tym jestem (nie)szczesliwa posiadaczka chusty kolkowej, ktora okazala sie dla nas trudniejsza niz tkana. Poza tym szukam nosidla na lato ale calkowicie nie wiem co wybrac. Mam nadzieje ze bardziej doswiadczone chustomamy mi pomoga:cool:

miracle
08-05-2012, 08:27
;):high::high::high:

MamaHani
08-05-2012, 08:36
Witamy kolejną szczeciniankę :high:

I od razu zapraszamy na nasze podforum, tam znajdzeisz info między innymi o spotkaniach Klubu Kangura, na które serdecznie zapraszam:
http://chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=210

szabek
08-05-2012, 08:40
Szykowalam sie wlasnie was odwiedzic w ta sobote ale doczytalam sie o Flash Mobbie w galaxy wiec mam nadzieje wstapic w czerwcowa druga sobote :)

chialam jeszcze dodac ze zarażacie tymi chustami niesamowicie, na poczatku mialam tylko Nati eco ecru, teraz juz leci do mnie amitola i juz szykuje sie na jakas zare... ehhh pojde z torbami:cry:

MamaHani
08-05-2012, 09:37
Po drodze jest jeszcze plenerowe spotkanie 22.05 -ale oczywiście zapraszamy kiedy Ci pasuje.

I zabieraj chusty ze sobą, będzie co pomacać :love: