PDA

Zobacz pełną wersję : Kto ma od dzis nowa chuste??



Anna Nogajska
17-01-2008, 23:25
w obliczu tego co sie dzisiaj dzialo w sw. annie zapytuje o wasze nowe nabytki i o fotki prosze :lol:

ja nabylam indio kobalt z welna, wlasnie sie suszy....
na szczescie na sam koniec maz donkaczki zazartowal, ae to jest to indio co to specjalnie prac trzeba. i dzieki bogu, bo na pewno wzielabym i sfilcowala......

po obmacaniu zachorowalam na: niebieskie misie, cuuudowne w realu, a na zdjeciach nijakie, paula i lise z welna....

mart
17-01-2008, 23:27
po obmacaniu zachorowalam na: niebieskie misie, cuuudowne w realu, a na zdjeciach nijakie,

ania, uświadom mnie niedouczoną - co to są misie??????

Vega
17-01-2008, 23:29
Didymos ma takie misie... różowe - takie ma Miłosznik i niebieskie (błękitne) takie ma Donka w komisie... cudne są misie...

dioneja
17-01-2008, 23:31
inna ania odpowiada ;)
http://bp2.blogger.com/_JsI7epUgziw/R18 ... e+blau.JPG (http://bp2.blogger.com/_JsI7epUgziw/R18nulnbSVI/AAAAAAAAALA/E8b1Hrb44Es/s1600-h/misie+blau.JPG)
z blogu Donkaczki (mam nadzieję, że nie popełniam przestępstwa...)

Eyja
17-01-2008, 23:35
ja mam od dzisiaj nowa chuste :P ale nie od Donki, od niej mam Leo-sia już od poniedziałku. dzisiaj za to przyszedł Simon od Jasnie.Pani. Cudownie piekny :love:

dioneja
17-01-2008, 23:41
Didymos ma takie misie... różowe - takie ma Miłosznik i niebieskie (błękitne) takie ma Donka w komisie... cudne są misie...
Vega szybsza była ;)
Adriana, gratuluję nowych nabytków :)

mart
17-01-2008, 23:43
dioneja, vega, dzięki - na stronkach didka nie ma i dlatego nie kojarzyłam.

dionejka - nie będzie ciachania :!: cieszysz się, prawda?
justyna już poluje na iris i może kupi bb slen - zieloności śliczne.
anna była okazją, ale nie przekonała do siebie w 100%.

dioneja
17-01-2008, 23:49
dionejka - nie będzie ciachania :!: cieszysz się, prawda?
justyna już poluje na iris i może kupi bb slen - zieloności śliczne.

cieszę się! ale ja żartowałam z tym ciachaniem... jak ktoś musi, to ok. ja sama nie miałabym serca.
a Justynce green paprika się zamarzyła ;)? fajna chusta, i świetnie nosi.
Mart, a co z Tobą? będziesz czekać na kolejnego rubinrot'a?

nelles
17-01-2008, 23:49
Och jak ja Wam zazdroszczę :wink:

mart
18-01-2008, 00:01
Mart, a co z Tobą? będziesz czekać na kolejnego rubinrot'a?

nie tak długo :D
albo odkupię od mamyalexa, bo jej kolor nie pasuje albo od .... irlaa, co kupiła dziś tego w dobrym stanie, bo dla niej za krótki 8))
zobaczymy, który dłuższy, bo mi się małż musi w niego zmieścić.

po prostu pisany mi ten didek jest i tyle.
:lool:

aggie
18-01-2008, 10:03
ja mam - moja inka sie suszy
teraz chce Leo rouge i babylonie

maz jeszcze nie mowi o pokoju bez klamek ;)

irla
18-01-2008, 20:59
ja mam Didka rubina jak już wcześniej wspomniano ;) jaki będzie jego los zobaczymy :lol:

serafinka
18-01-2008, 21:47
szczęsciary!!!!!!!!!!!!!!!!!


a ja zanim sie zorientowałam...................................t o już wszystkie zamówione były......

Kasia
18-01-2008, 22:37
Ja mam :) ale przyszly poczta.
uwielbiam smsy, ze jest przesylka w skrzynce.
tyle ze prawde mowiac myslalam, ze to do Felixa. A tu - 4 chusty w dwa dni.
I jeszcze MT leci do mnie z Pl :)



----------------------------------------------------------------------------------
Kasia z Chustomanii

mart
18-01-2008, 23:11
Mart, a co z Tobą? będziesz czekać na kolejnego rubinrot'a?

nie tak długo :D
albo odkupię od mamyalexa, bo jej kolor nie pasuje albo od .... irlaa, co kupiła dziś tego w dobrym stanie, bo dla niej za krótki 8))
zobaczymy, który dłuższy, bo mi się małż musi w niego zmieścić.

po prostu pisany mi ten didek jest i tyle.
:lool:

no i jednak pewnie będę czekać, bo oba mają długość 4,50 (dziwny wymiar, nie?)
a ja dla mauża potrzebuję min. 4,70 :cry: :cry: :cry:

Jazzoo
19-01-2008, 01:01
Ja mam :) ale przyszly poczta.
uwielbiam smsy, ze jest przesylka w skrzynce.
tyle ze prawde mowiac myslalam, ze to do Felixa. A tu - 4 chusty w dwa dni.
I jeszcze MT leci do mnie z Pl :)



----------------------------------------------------------------------------------
Kasia z Chustomanii

WOW, az cztery chusty + MT!! :mrgreen:

Pochwal sie koniecznie! :jump:

Eyja
19-01-2008, 01:13
no i jednak pewnie będę czekać, bo oba mają długość 4,50 (dziwny wymiar, nie?)
a ja dla mauża potrzebuję min. 4,70 :cry: :cry: :cry:

a wiesz mart, że ja co prawda nie mierzyłam, ale hopp 4,6 którego miałam był zdecydowanie dłuższy niż didek który przyszedł 4,6. w hoppie miałam ogony a tutaj chwostki małe sie ostają :roll:

goralica
19-01-2008, 10:21
a wiesz mart, że ja co prawda nie mierzyłam, ale hopp 4,6 którego miałam był zdecydowanie dłuższy niż didek który przyszedł 4,6. w hoppie miałam ogony a tutaj chwostki małe sie ostają :roll:
ja też mam wrażenie, ze didki sa krotsze. w storczyku 4,6 zostają mi długie ogony wiec myślałam, ze długość 4,2 bedzie dla mnie ok-w koncu to tylko 40 cm, ale okazalo sie ze ledwo sie mieszcze :-(
i tym to sposobem Simonek nie trafil do mnie

mart
19-01-2008, 11:22
wniosek taki, że jednak trzeba za każdym razem mierzyć 8))

ja chyba zaraz zmierzę swoją ulli, bo może to ona mi przekłamuje odbiór innych chust.

Jasnie Pani :)
19-01-2008, 11:27
no i jednak pewnie będę czekać, bo oba mają długość 4,50 (dziwny wymiar, nie?)
a ja dla mauża potrzebuję min. 4,70 :cry: :cry: :cry:

a wiesz mart, że ja co prawda nie mierzyłam, ale hopp 4,6 którego miałam był zdecydowanie dłuższy niż didek który przyszedł 4,6. w hoppie miałam ogony a tutaj chwostki małe sie ostają :roll:

w didymosie dlugosc jest mierzona bez zkosow po jednej stronie tylko. Simon, ktorego ma adriana jest rowno 4.6 bez skosow, ale ja wydluzalam go o ok. 10 cm prasujac go po praniu a potem robiac z niego hamak. Niestety po kazdym praniu wracal do swej pierwotnej postaci :lol: W koncu sprzedalam, bo sie za krotki dla nas zrobil (dziecie uroslo, a nie ja :wink: )
Storcze 4.6 tez sa zwykle dluzsze.

Eyja
19-01-2008, 11:32
Jasnie pani ja nie pisałam tego broń boże z pretensją :) :!:
miescimy się póki co ;) pisałam po prostu że różne firmy różnie mierza chusty :)

Jasnie Pani :)
19-01-2008, 12:04
Ada wcale tego nie odebralam jako pretensji :lol: :lol: :wink: zwrotow i tak nie przyjmuje :lol: Tak ci tylko napisalam co ja pod koniec jej uzytkowania robilam, zeby ja naciagnac :wink: