PDA

Zobacz pełną wersję : Pieluchy mi się zniszczyły...



mamaani
05-05-2012, 10:55
Słuchajcie, mam wiele pieluch, wiekszość od nowości a wszystkie jak kupowałam były w doskonałym stanie. Ostatnio zauważyłam że wkłady do ib sio mi się przecierają ( mała ma 11 miesięcy i aż tak często nie stosujemy tych pieluch). Podarł mi się jeden wkład do issi beara:omg: i wczoraj wyciągając z pralki prefold z pieluszkarni zobaczyłam, ze jest przedarty, po czym jak lekko pociągnęłam to mi sie rozpadł w rękach:duh:
Nie wiem o co chodzi...piorę w bambineksie , albo proszku z dodatkiem nappy fresh.
Co się może dziać??

sharkah
05-05-2012, 11:17
IB często się przecierają, reszty nie mam, więc nie pomogę... a w jakiej temp pierzesz?

jul
05-05-2012, 11:18
problem z drącymi się pieluszkami (głównie bambusem) był intensywnie omawiany tutaj http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=75307

mi się jeszcze żadne ib - uzywane dość intensywnie od kilku miesięcy - nie podarły (no, jedne są trochę nadszarpnięte, ale takie do mnie przyszły), tylko bambusowy wkład od formowanki graham bear ma dziurki

mmadzik
05-05-2012, 11:21
Wkłady od IB przecierają się w zasadzie cokolwiek by się z nimi nie robiło - jakiś taki materiał. Reszty nie miałam...