PDA

Zobacz pełną wersję : Inwazja wisiadeł w trailerze filmu...



martaj
03-05-2012, 20:07
"Jak urodzić i nie zwariować"

http://www.youtube.com/watch?v=qCswm7K_pEU

A swoją drogą ciekawe czy wisiadła są tam takie modne czy to jakiś product placement? ;)

Ale film i tak chcę zobaczyć ;)

Gabriela1999
03-05-2012, 20:14
O matko, faktycznie inwazja klonów:twisted:
Ale teksty mnie powaliły:lol:
Też chcę zobaczyć:D

sag8
03-05-2012, 20:39
ale w 1:37 pani z prawej strony ma chyba ergo... dobrze widzę?

martaj
03-05-2012, 20:52
ale w 1:37 pani z prawej strony ma chyba ergo... dobrze widzę?

też mi się wydawało, że jedno ergo mi mignęło, ale pewności nie mam, muszę raz jeszcze obejrzeć... spieszyłam się, żeby link wrzucić ;)

kiwka
03-05-2012, 21:34
ani nawet nie obejrzałam, aczkolwiek skoro o wisiadłach już mowa.... to czy było już o Beyonce? na czas remontu mieszkamy u moich rodziców, a mama namiętnie (:oops:) czytuje "Party". no i tam mniej wiej taka fota się pojawiła: http://koktajl.fakt.pl/Beyonce-z-corka-zdjecia-,galeria-artykulu,148399,1.html

i po raz kolejny sobie zadałam pytanie: dlaczego ludzie bogaci, których stać w zasadzie na wszystko, i mają miliony doradców, i jak mniemam chcą dla swego dziecka jak najlepiej nie są w stanie wywiedzieć się że nosząc w wisiadle męczą swoje dziecko i robia mu krzywdę, he??? osz fak chce mi się powiedzieć...

malutk_a
03-05-2012, 22:43
bo wisiadlo ma atesty i takie tam bla bla

ślimaczuś
03-05-2012, 23:48
A mnie się wydaje, że chusta moze się z biedotą :duh: kojarzyć niektórym, takie uprzedzenie, wiecie indianki, afrykanki i chusty.

egla30
04-05-2012, 11:06
ani nawet nie obejrzałam, aczkolwiek skoro o wisiadłach już mowa.... to czy było już o Beyonce? na czas remontu mieszkamy u moich rodziców, a mama namiętnie (:oops:) czytuje "Party". no i tam mniej wiej taka fota się pojawiła: http://koktajl.fakt.pl/Beyonce-z-corka-zdjecia-,galeria-artykulu,148399,1.html

i po raz kolejny sobie zadałam pytanie: dlaczego ludzie bogaci, których stać w zasadzie na wszystko, i mają miliony doradców, i jak mniemam chcą dla swego dziecka jak najlepiej nie są w stanie wywiedzieć się że nosząc w wisiadle męczą swoje dziecko i robia mu krzywdę, he??? osz fak chce mi się powiedzieć...

A bo to pierwsi celebryci z BB i dzieckiem w nim zainstalowanym w necie?
Ja do dziś pamiętam Jolie i Pitta z ich BB i bliźniakami na lotnisku a reszta latorośli za łapę. I tak mi się to podobało.
Okazuje się, że BB jest najpopularniejszym i chyba najszybciej kojarzonym przez ludzi nosidłem.
Jak ktoś nie wie, że są nosidła ergonomiczne to kupuje najlepsze w sklepach czyli BB - mają najlepsze atesty i mnóóóóóóstwo nagród. Ergonomiki są tak naprawdę w specjalistycznych sklepach, to nie jest towar powszechnie znany i dostępny. To jakby wiedza tajemna :-) A chusty to już wiedza dla wybitnie wtajemniczonych :cool:

martaj
04-05-2012, 11:57
A bo to pierwsi celebryci z BB i dzieckiem w nim zainstalowanym w necie?
Ja do dziś pamiętam Jolie i Pitta z ich BB i bliźniakami na lotnisku a reszta latorośli za łapę. I tak mi się to podobało.
Okazuje się, że BB jest najpopularniejszym i chyba najszybciej kojarzonym przez ludzi nosidłem.
Jak ktoś nie wie, że są nosidła ergonomiczne to kupuje najlepsze w sklepach czyli BB - mają najlepsze atesty i mnóóóóóóstwo nagród. Ergonomiki są tak naprawdę w specjalistycznych sklepach, to nie jest towar powszechnie znany i dostępny. To jakby wiedza tajemna :-) A chusty to już wiedza dla wybitnie wtajemniczonych :cool:

To może chustoforum to sekta jakaś ;) gdzie ja trafiłam... wciąga, mota i nawet swoich guru ma... ;)

egla30
04-05-2012, 13:32
To może chustoforum to sekta jakaś ;) gdzie ja trafiłam... wciąga, mota i nawet swoich guru ma... ;)
Mój mąż jest podobnego zdania :bduh:
Ale na poważnie to naprawdę jak się nie spotka na swojej drodze kogoś z forum albo nie znając go doradcy chustowego to wszystko to, co wiąże się z chustowaniem graniczy z ruchem hippisowskim i fanaberią ;)

marzen@
04-05-2012, 13:42
jak się nie spotka na swojej drodze kogoś z forum albo nie znając go doradcy chustowego to wszystko to, co wiąże się z chustowaniem graniczy z ruchem hippisowskim i fanaberią ;)

He he, jak dziś pamiętam, jak moja mam mi wytykała, że kupiłam dla dziecka gadżety (chusta), a nie rzeczy bardzo potrzebne (leżaczek-bujaczek) ;)

Edit. Wracając do BB i celebrytów to się zastanawiam, czy to nie jest aby po prostu reklama. Wiadomo, że mnóstwo osób kieruje się tym co mają i robią ich idole :)

Mikarin
04-05-2012, 14:27
Ja wczoraj w Książu gadałam z jakaś "gwiazda TVN" czy jakoś tak. Babka miała dziecko w takim własnie wisiadełku. A ja mojego w chuście. Laska stwierdziła, że nie może zawiazac dziecka w chustę, bo jest za duże (4 miesiące dziecko :duh:) i mu nie wygodnie. Poza tym miała tylko chustę elastyczną, stwierdziła, że dziecko sie nie zmieści :duh:
...i nie wiedziała, ze jest więcej jak jedno wiązanie chusty.....:mad:
ale w czym do dziecko było: nie wiem, nie rozpoznałam.

Mikarin
04-05-2012, 14:35
ale w 1:37 pani z prawej strony ma chyba ergo... dobrze widzę?fioletowe ergo, bo na chustę to nie wygląda. Pośrodku pani karmi cycem po peleryną :]

kiwka
04-05-2012, 14:37
Ergonomiki są tak naprawdę w specjalistycznych sklepach, to nie jest towar powszechnie znany i dostępny. To jakby wiedza tajemna :-) A chusty to już wiedza dla wybitnie wtajemniczonych :cool:

nosz kurcze, a popacz zatem co z nas za ludzie??? NADLUDZIE??? :twisted::ninja::p dodam tylko iż sama wymarałam chusty w necie, nikt z moich znajomych nie nosił, nie spotkałam na swej drodze żadnego doradcy.... ot trafiłam na "Kawałek szmaty" i "nieopatrznie" obejrzałam 2 galerie ze zdjęciami:duh::D może po prostu celebrytom przydałoby się forum siakieś zrzeszające młodych/nowych rodziców:whistle:

martaj
04-05-2012, 14:44
nosz kurcze, a popacz zatem co z nas za ludzie??? NADLUDZIE??? :twisted::ninja::p dodam tylko iż sama wymarałam chusty w necie, nikt z moich znajomych nie nosił, nie spotkałam na swej drodze żadnego doradcy.... ot trafiłam na "Kawałek szmaty" i "nieopatrznie" obejrzałam 2 galerie ze zdjęciami:duh::D może po prostu celebrytom przydałoby się forum siakieś zrzeszające młodych/nowych rodziców:whistle:

Ty to masz głowę do interesów! ;)

Załóż takowe i zostań celebrycką doradczynią chustową ;)

promada
05-05-2012, 22:07
No cóż nosić w BB tak jak Beyonce to jest coś!! Mażenie każdej modnej mamy:) I jakby jeszcze nosiła przodem do świata to taka mama po zwróceniu jej uwagi że robi krzywdę dziecku odpowiedziałaby że przecież Beyonce tak nosi!!:omg: Firma ma kasę na reklamę i sponsoring także czemu miałaby z tego nie skorzystać.
A forum-sekta tylko dla wybranych:hey: