PDA

Zobacz pełną wersję : Czym Wy się tak zachwycacie?



Guest
30-04-2012, 21:10
wzory widzę jedne podobają drugie nie
kosztują hmmmm cena jak data ;)

ale jak noszą? jak się wiążą ? jak się sprawdzają domieszki do wełny?
no i czy są/lub w czym lepsze niż np indiacze didka?:lol:

mamaslon
30-04-2012, 21:31
:lool:
no tak to jest
podobno jak zrobi sie jeden tatoo to chce sie wiecej
ja nie wiem bo nie mam
ale mam 3cia osche
i planuje 4rta
choc wcale jej nie potrzebuje
:ninja:

nosna szmata jest bez dwuch zdan
bawełna również
poniesie 4ro latka:ninja: nie ma problemu:ninja:

:lool:

Kamila
01-05-2012, 08:59
No gusty i smaki sa rozne. Do mnie nie trafia wiekszosc wzorow Didka, jakies 95%. Podoba mi sie wzor Indio ale kolorystycznie to on moze sie udal w przypadku dwoch chust. Jezeli chodzi o nowe chusty od Didka, to kupilam Pinusa i mimo ze kolor byl sliczny to moglam palec wsadzic miedzy nitki przedzy. Taki byl cienki i rzadko utkany, a nitki same sie niemalze przesuwaly. Choc ostatnie konopne pawie sa jednymi z najcudowniejszych chust swiata: kolor i nosnosc tu brawa dla Didka.
Osche lubie, bo jakosciowo ktorakolwiek chuste bym nie wziela, jest utkana wzorowo, zadnych przeswitow pod swiatlo (Pinus). Len jest jakosciowo najlepszy jaki dotykalam, a ten skladnik wylacznie mnie ostatnio interesuje :) Kolory no nie wszystkie lubie. W ostatniej kolekcji za duzo bylo niebieskiego jak dla mnie :D
Nie rozumiem natomiast zapytania na temat cen :hmm: Takie sa teraz ceny. Placilam 129 euro za Pinusa i 135 euro za Pawie, za smoki Oschy 110 funty, Roze bawelniane 94 funty. Roznica prawie zadna a 129 euro wydane na Pinusa sa pieniedzmi wyrzuconymi w bloto w porownaniu z np 110 funtow za Eden Caprica 50%lnu Oschy.
Nawet Nati zaczyna juz brac 500zl za chuste (przedsprzedaz na Irysy).
Trudne czasy nastaly - wszystko drozeje, dlatego dla mnie jest wazne zeby ulokowac w chuste, ktora jest jakosciowo wzorowa, nosi swietnie (tu medal dla Oschy 50% lnu) i niestety nie ukrywam trzeciego aspektu, nie utraci zbytnio na wartosci, gdy zechce ja sprzedac. Ba i problemu ze sprzedaza tez nie powinno byc :mrgreen:

Takie jest moje zdanie na temat ochow dla Oschy ;)

matysia
01-05-2012, 09:01
Ja mam jedna czerwoną z lnem , kupioną od Livady ,nosi świetnie, jest piękna ale więcej nie chce.

marjen
01-05-2012, 09:06
ja jestem ciekawa ale jeszcze nie dojrzałam do zakupu ...

Guest
01-05-2012, 10:27
Kamila ja znam ceny didka ;) pytanie było może nie wprost: dlaczego wydać te 500 zł na oschę a nie na np nowego didka:D

ale odpowiedziałaś mi w 100 % dziękuję

natala
01-05-2012, 10:29
mam dwie - bawelne i welne, mialam w rekach tez len (ale ten prototypowy, bardzo sztywny). wszystkie trzy - szmatany nad szmatanami :D nie pamietam, zeby mi sie w czyms tak dobrze nosilo ostatnimi czasy. w len zamotalam tez Franka i tez poniosl ;)

jakbym mialam wybrac jedna, jedyna szmate - to bym wziela bawelniana osche - zlamana spokojnie sie nada dla noworodka a ciezkeigo klocka tez spokojnie poniesie za rok, dwa :)

jedyna wada jak dla mnie -welna gryzie dosc mocno (najmocniej ze wszystkich weln/welen?? jakie motalam).

no i ja czatowac na szmaty nie lubie, lubie jak wisza w sklepie i je mozna kupic jak sie zachce... obie osche mam z drugiej reki zatem.

a teraz mi sie ladny zielony len marzy :lol:

mamaslon
01-05-2012, 10:38
Kamila ja znam ceny didka ;) pytanie było może nie wprost: dlaczego wydać te 500 zł na oschę a nie na np nowego didka:D

ale odpowiedziałaś mi w 100 % dziękuję

dokładnie dlatego ze didek czasami daje ciała a oschy "tfu tfu" to sie nie zdarza :D

marjen
01-05-2012, 10:47
a oświeci mnie ktoś gdzie oni o wypuszczeniu chust ogłaszają?

mamaslon
01-05-2012, 10:53
https://www.facebook.com/#!/pages/Oscha-Slings/200747609963184

marjen
01-05-2012, 11:01
dzięki... szkoda że ja małofacebookowa...