PDA

Zobacz pełną wersję : Tetra -prosze poleccie konkretny sklep/aukcje internetowa :)



polaquinha
08-01-2009, 17:47
Jak w tytule.
Czas najwyzszy finalizowac pieluszkowe zakupy wiec zwracam sie do Was z prosba o konkretne miejsca gdzie kupilyscie tetre i jestescie zadowolone z jakosci.
Bo chinskiego badziewia (jak pisala Aniamamaalexa) na peczki wszedzie. A ja nie mam mozliwosci ani finansow zeby eksperymentowac z jakoscia.
Prosze -pomozcie!
Chodzi mi o rozmiar 80x80 (bo takie chyba najlepsze do pieluszkowego origami??)

z gory dziekuje :kiss:

oprocz tetry zaopatrze sie w Bambino mio i mam juz reczniczki ikeowskie. Ale co tetra -to tetra :D
Pozniej bede sie pewnie bawic w kieszonki albo one sizy ale teraz potrzeba mi duuuzo pieluszek dla malenkiej srajacej doopki :love:

serafinka
08-01-2009, 17:57
ja ci nie pomogę ale powiem tylko że ja kupiłam jakieś tam...pewnie chinszczyznę ale jak pojechałam do mojej kochanej babci to ona wyciagnęła parę sztuk pieluszek które trzymała i trzymała że kiedyś się przydadzą i tak minęło 15lat. Tak więc ja stałam się posiadaczką piętnastoletnich pieluszek i powiem tyle że różnica jest OGROMNA!!!!!!!!!!!!!!!! pięknie wykończone, dużo bardziej gęsty splot a jednocześnie cieniuteńkie a chłonność wprost nie do uwierzenia!!!!!!


jak ktoś ma takie możliwości to polecam!!!!!!!!!!!!!!

kamaal
08-01-2009, 18:08
Ja kupiłam takie http://www.allegro.pl/item519437146_pieluszki_tetrowe_lux_super_grube_sk lep_w_wa.html
Polecone przez kogos z forum.
Super są!

węgielek
08-01-2009, 18:27
ja tez mam pare "wiekowych" :)
ciotka trzymala w piwnicy i dostalam 5 lat temu nowki - sztuki. dzis pieluszki maja ponad 20 lat :) do tej pory ich uzywam.

polaquinha
08-01-2009, 19:25
no wlasnie ja mam jakies 2-3 sztuki -jeszcze po mnie -czyli maja ponad 30 lat i roznica poniedzy nimi i takimi sklepowymi jest ogromna :) Oczywiscie na korzysc tych "moich"

:D

Kamaal, na te wlasnie patrzylam :) Te sa najdrozsze na allegro ale kupowalam juz cos od galiano i wiem,ze dobre rzeczy sprzedaja :)

Mag
09-01-2009, 12:38
ewentualnie tetrówek parę muślinowych z pieluszkarni-4 sztuki po 20zł...

polaquinha
09-01-2009, 12:48
tez na nie patrzylam i na te organiczne Lenyi od Animamyalexa tez patrzylam.
Chyba sobie tytulem proby znabede :)