PDA

Zobacz pełną wersję : chusta 2.6 m -problem z wiązaniem:(



martu
17-01-2008, 19:32
kupiłam krótkiego girasola limonka i nie umiem tego cholerstwa wiązać....nie wiem,czy to kwestia za małego dzieciaka,ale takie zwykłe wiązanie na biodrze i zrobiony supeł do bani...nie umiem dociągnąć,Bartek wisi nisko i na maksa odchylony:((Chyba sprzedam.Jeszcze przez chwile zastanowiłam sie ,że może przerobic na kółkową,ale nie wiem ,czy oddanie do uszycia +kółka to jest opłacalne.Może lepiej kupic kółową np od Marty oppa....a może nie umiałabym tez tej kółkowej nosić.Potrzebna mi taka krótka np . jak ide do kuchni kanapki zrobic,a Bart wyje.A ktos miał doświadczenie jak sie nosi w tej nowej lnianej oppa?

Anna Nogajska
18-01-2008, 10:45
ja mam krótka 2,6 babylonii i jest ok. wiąż krócej, jesli nosisz na biodrze i dociągaj wywijając chustę na ramię. plecaczek zawiążesz prosty z węzłem pod pupą dziecka.

Kanga
18-01-2008, 13:53
dokup kółka same i zrób no-sew
będize genialne :) wyjdzie ci super kółkowa bez szycia.. a jak będzie potrzeba zdejmiesz kółka i zostanie ci wiązana na plecak z węzłem pod pupą.. ja tak robię ostatnio :) co prawda chustę mam pożyczoną, ale chyba sprzedam swoja jakąś i dokupię taką krótciutka :)