PDA

Zobacz pełną wersję : A mnie się udało zapieluchować pierwsze dziecko!



agucha
23-04-2012, 22:01
Moje własne! :high:
W poniedziałek rano obudziłam się z myślą, że i na mnie czas pomyśleć o wielorazówkach, do tej pory trochę uciekałam od tematu, sama nie wiem dlaczego. Wyczytałam Wasze rady i doświadczenia, dokonałam kilku zakupów na bazarku i w jednym "realnym" sklepie - i noc z soboty na niedzielę była pierwszą nocą Lili w pieluszce wielo. W niedzielę nie odważyłam się jeszcze wyjść w świat, ale dzisiaj - nie użyliśmy ani jednej jednorazówki i już wiem, że raczej tak zostanie.
Dziękuję Wam dziewczyny za to, że dzięki Wam mogłam od czegoś zacząć, za wszystkie Wasze cenne rady i przemyślenia i za to, że również dzięki Wam nam chyba też się uda!
:kiss::kiss::kiss:

sakahet
23-04-2012, 22:21
Moje własne! :high:
W poniedziałek rano obudziłam się z myślą, że i na mnie czas pomyśleć o wielorazówkach, do tej pory trochę uciekałam od tematu, sama nie wiem dlaczego. Wyczytałam Wasze rady i doświadczenia, dokonałam kilku zakupów na bazarku i w jednym "realnym" sklepie - i noc z soboty na niedzielę była pierwszą nocą Lili w pieluszce wielo. W niedzielę nie odważyłam się jeszcze wyjść w świat, ale dzisiaj - nie użyliśmy ani jednej jednorazówki i już wiem, że raczej tak zostanie.
Dziękuję Wam dziewczyny za to, że dzięki Wam mogłam od czegoś zacząć, za wszystkie Wasze cenne rady i przemyślenia i za to, że również dzięki Wam nam chyba też się uda!
:kiss::kiss::kiss:

jak to mówią- najtrudniejszy jest ten pierwszy krok, później już coraz łatwiej; ja też się zbierałam chwilkę, zanim zaczęłam używać wielorazówek; przy następnym już nie będę mieć oporów :)

guzik
23-04-2012, 23:19
:applause:
powodzenia w dalszym wielopieluchowaniu:)
Lili to na pewno wyjdzie na zdrowie:)

metis1
24-04-2012, 09:26
Pierwsze koty za płoty! :thumbs up:

Teraz wsiąkniesz, uzależnisz się od wielo i zaczniesz kupować różne pieluchowe cuda :lol: :lool:

Zajrzyj na 4pupy tysiuli, bo masz ją blisko, a może coś niedługo uszyje, szyjac przy okazji dla swojego maluszka ;) Jej falbaniaste i spódniczkowe to mistrzostwo świata! :love:
Ja się cieszę, że jeszcze chociaż chwilkę zdążymy ich poużywać tej wiosny jako majteczki treningowe...:hide:

obrigada
24-04-2012, 23:08
:high:

żyrafka
25-04-2012, 12:41
Aż Ci zazdroszczę jak czytam o takim sukcesie :high:. Brawo. My wciąż jescze próbujemy i może wkońcu uda nam się znaleźć takie pielusie, które będą dla nas idealne. Po takich postach aż się chce próbować dalej:). Gratulacje