PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś zna te pieluchy?



ignasiamama
19-04-2012, 12:53
Na allegro natknęłam się ostatnio na takie pieluchy:
http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-pul-dodatkowe-napy-1wkl-i2271781620.html
Czy ktoś zna, widział, używał?

Truscaveczka
19-04-2012, 13:01
Ja mam, nazywaja się Pororo i z ibeja teraz forumowo zamawiałyśmy. Te z allegro mam 3 i jestem zadowolona.

ignasiamama
19-04-2012, 13:07
A napisałabyś coś więcej o zaletach/wadach. Czy są raczej z tych szerszych w kroku czy węższych? Polarek na brzuszku się nie wywija przy pojedynczym rzędzie nap? A przy nóżkach dobrze trzymają? No i czy gumki się nie odciskają za bardzo?

Truscaveczka
19-04-2012, 13:14
Nie wiem, jak z szerokością... Pasują do nich prefoldy EKOpi http://www.pieluszkarnia.pl/product-pol-6267--ECOpi-Pieluszka-prefold-z-bawelny-niebielonej-toddler.html Nie miałam innych kieszonek, więc nie określę dokładniej.
U góry nic się nie wywija przy ostatnim rządku nap, przy nóżkach ładnie dociska. Młody przesikał się tak, że z tetry kapało i dopiero wtedy kieszonka zwątpiła i przemokła bokami.

mi.
19-04-2012, 15:15
a to nie są chinki zwyczajne? :hmm:

Truscaveczka
19-04-2012, 15:34
Tak myślę, w środku jest napis Made with love in China ;) Co nie zmienia faktu, że mój opis jest zgodny z rzeczywistością - a że jestem mało zorientowana w rynku :whistle:

mi.
19-04-2012, 15:37
;)
chinki -jak to chinki... jajko z niespodzianką jest bardziej przewidywalne :lol:
może trafisz na wypas, może na szit-badziewie :rolleyes:

bansza
19-04-2012, 15:44
te pieluszki mają w środku welurek zamiast polaru więc niestety przyciągają wszystkie śmiećki z otoczenia i pozostawiają potem na mokrej pupce dziecka, poza tym PUL jest dosyć cienki i przy odpinaniu na uciekającym brzdącu jest bardzo duże ryzyko rozerwania. Dla mnie osobiście sporo gorsza jakość od zamawianych grupowo z Ebaya

ignasiamama
19-04-2012, 15:50
;)
chinki -jak to chinki... jajko z niespodzianką jest bardziej przewidywalne :lol:
może trafisz na wypas, może na szit-badziewie :rolleyes:
Dlatego zapytałam, żeby się dowiedzieć, co to za jajko;)

ignasiamama
19-04-2012, 15:53
te pieluszki mają w środku welurek zamiast polaru więc niestety przyciągają wszystkie śmiećki z otoczenia i pozostawiają potem na mokrej pupce dziecka, poza tym PUL jest dosyć cienki i przy odpinaniu na uciekającym brzdącu jest bardzo duże ryzyko rozerwania. Dla mnie osobiście sporo gorsza jakość od zamawianych grupowo z Ebaya
Ja welurek dość lubię np. w formowankach pupeko ale fakt, że obłazi w praniu.

Truscaveczka
19-04-2012, 16:00
te pieluszki mają w środku welurek zamiast polaru więc niestety przyciągają wszystkie śmiećki z otoczenia i pozostawiają potem na mokrej pupce dziecka, poza tym PUL jest dosyć cienki i przy odpinaniu na uciekającym brzdącu jest bardzo duże ryzyko rozerwania. Dla mnie osobiście sporo gorsza jakość od zamawianych grupowo z Ebaya

Ja mam z polarkiem jakby co.

bansza
19-04-2012, 16:01
Ja z chinek miałam porównanie do bambusowych albo z polarem z Ebaya więc te wypadły najgorzej, ale fakt że to kwestia gustu ;) W razie czego u nas na forum chyba jeszcze farfalina w dziale Reklama sprzedaje te same pieluszki sporo taniej niż na aukcji Mariko

osobiście kupiłam z aukcji i tylko jedną otworzyłam, a chyba dwie leżą w opakowaniu i jakoś nie mam serca na pupę zakładać, bo będę miała do słuchania, jak potem dziecko wygląda :P

mi.
19-04-2012, 16:02
Ja mam z polarkiem jakby co.
czyli - jak pisałam - jajko/loteria/wielki nieznany błękit :lol: