PDA

Zobacz pełną wersję : Szczęka mi szczęka



amst
17-04-2012, 21:30
Czytam sobie wątek na TBW o naszych rodzimych chusta LL spodziewając się pochlebnych opinii i co - nie mylę się!

http://www.thebabywearer.com/forum/showthread.php?484581-Let-s-talk-Lenny-Lamb

Może nie wszytsko rozumiem ale generalnie nasze polskie chusty są tak dobre że u nas kosztują 170-240zł. Natomiast dla jedynej na USA sprzedawczyni:

http://hyenacart.com/stores/BoutiqueBellaBambini/index.php?c=50

Chusty sa warte 90- 130$ :omg: Niezłe przebicie. Biorą pod uwagę kurs dolara (chociaż pewnie sprowadza hurtem i ma juz je na stanie) tax, shipping - to i tak niezłe przebicie!
Dziewczyny do krosen! Olać totolotka, tkać i wysyłać zagranicę!
Ciekawe czy LL o tym wie i co na taką politykę?

Liv
17-04-2012, 21:36
ten sprzedawca ma na TBW koszmarną opinię. czytam dalej.

amst
17-04-2012, 21:38
No właśnie a na fejsbukowej stronie Lennylamb US wrze:
http://www.facebook.com/LennyLamb.us/posts/407752579244110?comment_id=22212338&notif_t=like

Liv
17-04-2012, 21:58
wygląda na to, że ta laska jest w tej chwili wyłącznym dystrybutorem LL na Stany. było do tej pory kilku sprzedawców detalicznych, którzy oferowali chusty po bardzo atrakcyjnych cenach. a chusty mają rewelacyjne opinie w Stanach. najwyraźniej w tej chwili nie będą mogli już zamawiać bezpośrednio u LL, tylko przez nią, a ona jest bardzo nieuczciwa i proponuje koszmarnie wysokie ceny.

dziewczyny w tej chwili dywagują, czy LL miało pojęcie o tym jaki to jest typ sprzedawcy w momencie, kiedy podpisywali z nimi umowę.
i czy to w ogóle jest prawa.
zaczyna się robić problem, bo laski bombardują LL mailami w tej sprawie a najwyraźniej nie ma jeszcze żadnej odpowiedzi (no tak, różnica czasu :duh:)

Liv
17-04-2012, 21:59
No właśnie a na fejsbukowej stronie Lennylamb US wrze:
http://www.facebook.com/LennyLamb.us/posts/407752579244110?comment_id=22212338&notif_t=like

podobno stronka ll.us na fejsbuku należy do tej samej osoby, czyli dystrybutora.

edit - laska twierdzi, że FB fanpage jest obsługiwany we współpracy z Polską. a póki co znikają ze ściany niewygodne zapytania i komentarze

madzi
17-04-2012, 22:22
oj to nie fajnie wygląda :/

Gardenia
17-04-2012, 22:25
ałć.
szkoda, bo trochę opinie LL to nadszrpnie.
nasza pierwsza chusta to własnie LL i mam do niej wielki sentyment

Jagna
17-04-2012, 22:27
a póki co znikają ze ściany niewygodne zapytania i komentarze
ale wiocha :roll:
no czego jak czego, ale użytownicy netu tego bardzo nie lubią, więc już współczuję tej pani

babolek
17-04-2012, 22:52
Nawet nie miałam pojecia ze tak się te fora przeplatają ....

Nas oczywiście sytuacja zaskoczyła, ale jedyne co mogę powiedzieć

1. sprawa nowa (2-3 tyg), nie zweryfikowaliśmy tej firmy, nasz błąd.

2. nikt z tą osobą nie podpisywał zadnej umowy... firma nawet nie złozyła jeszcze żadnego zamówienia, poza próbkami ...

Dzisiaj dostaliśmy też wiele maili od dziewczyn z TBW informujących o reputacji BBB w USA :/
Mam nadzieję, że sytuacja jest do opanowania jeszcze.

Liv
17-04-2012, 22:59
o rany, jak dobrze, że jesteś!

czyli nie ma żadnej umowy? ta laska chce po prostu skorzystać na zamieszaniu, ale w jakiś przedziwny sposób. jeszcze chwilę siedzę, jakby trzeba było coś na szybko po angielsku, to daj znać

Liv
17-04-2012, 23:06
Asiu, na fanpage'u LL.US jest wpis w imieniu Lenny Lamb Polska, cytuję:

"BBB is running a Lenny Lamb
Ring sling giveaway, and has sent many fans to our page ♥ And we are grateful! LL.US is run by Earthy Bliss and Johna has been a wonderful collaborating partner with our Polish division and the new US distribution endeavor. "

babolek
17-04-2012, 23:26
Mam nadzieje, ze damy jakoś radę z tego wybrnąć. Musimy przmyśleć jak odciąć się od tego grubą kreską :/
Dzięki za propozycję wsparcia ! Póki co musimy na spokojnie przemyśleć strategię. Mimo wszystko cieszy mnie to, że masa ludzi do nas pisze o tym nakreślając sytuacje więc ta kobieta faktycznie musi byc jakimś wyjątkowym przypadkiem. Ciekawe czy jutro nie obudzę się siwa :)

Faki nie bywam na forum, ale już Dobre Duchy z zewsząd poinformowały o wątku za co dziękuję :D ;) publicznie ;)

Liv
17-04-2012, 23:28
Asiu, spokojnej nocy mimo wszystko! lepiej, że temat teraz wypłynął

amst
18-04-2012, 09:15
Tak, domena LL.us nalzy do Earthy Bliss, dziewczyny z TBW wygooglały:
http://www.chromewhois.com/domain/lennylamb.us

- stosunkowo niedawno zaczęła ja prowadzić.


babolku - jak najlepiej wam życzę. Niechby sie udało odkręcić akcję z ta panną. Ma fatalne opinie i oby udało się od niej odciąć grubą krechą.

metis1
18-04-2012, 09:23
:rolleye: Ale zamęt!

Trzymam kciuki za wyprostowanie sprawy.

Jakiś wielki oficjalny anons w kilku językach na Waszym FB byłby wskazany...:bduh: (może już jest? ja nie fejsbukowa jezdem...:roll:)

mamaLiKa
18-04-2012, 09:28
Jakiś wielki oficjalny anons w kilku językach na Waszym FB byłby wskazany...:bduh: (może już jest? ja nie fejsbukowa jezdem...:roll:)

no i pewnie wpis na TBW w wymienionym wątku też by pewnie pomógł, coś w stylu: LL jest zaskoczone zaproponowanymi cenami, jesteśmy w trakcie wyjaśniania sprawy, prosimy o cierpliwość.

W razie czego tez służę pomocą. Mogę to zrobić jako zwykła użytkowniczka TBW, powołując się na info z chustoforum.

Trzymam kciuki!

edit: doczytałam w wątku TBW, że dziewczyny już to zrobiły - super :)

babolek
19-04-2012, 23:13
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie ! :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart: Sytuacja wydaje się opanowana :)

amst
20-04-2012, 00:36
Gratulacje! Oby nigdy wiecej...