PDA

Zobacz pełną wersję : nosidło ergonomiczne jakie?



marysienka
10-04-2012, 15:33
Witam mam 3 miesieczną córeczkę i przymierzam się powoli do zakupu nosidła ergonomicznego, gdy będzie już siedzieć Na razie nosimy się w chuscie elastycznej. Jakie polecacie nosidło i dlaczego? Ja się nie znam a firm jest troche. Lepsze nosidło ergonomiczne czy MT. Dziękuje za odpowiedzi;-)

jasulka
10-04-2012, 18:29
Ja polecam dla młodszego dziecka Bondolino, a dla starszego Manduce.
Używałam jeszcze Ergobaby, ale dla mnie nie umywa się do Manduci.

Można też zawsze uszyć MT czy egro na wymiar, dla konkretnego dziecka.

Kaś
10-04-2012, 20:42
Wiesz to bardzo indywidualna sprawa czy MT czy nosidlo ergonomiczne - najlepiej przymierzyc. MT napewno tansze. Z ergonomikow ktore mialam przyjemnosc nosic najbardziej polecam tuli/ tula - sa sliczne, wygodne, bardzo porzadnie wykonane i polskie :-)

gienia
12-04-2012, 07:00
Ja miałam bondka i sobie chwalę. A zwłaszcza chwalę sobie system podtrzymywania uśpionej główki. Teraz używamy MT i też jest bardzo wygodny, a maluch w nim jakby lżejszy. A jak chcesz, żeby nosidło starczyło na długo, to rozważ dwurozmiarowego MT.

Meta
12-04-2012, 08:32
Ja proponuję, żebyś sobie przejrzała istniejące już wątki o nosidłach - jest ich całe mnóstwo, są recenzje, są odpowiedzi na pytania, jakie nosidło wybrać, są porównania różnych nosideł.
Trzeba tylko użyć SZUKAJA

marysienka
12-04-2012, 08:56
Dziękuje za pomoc

IwonaKM
12-04-2012, 11:32
u nas mniej więcej od 6 tygodnia życia córeczki w użyciu było Marsupi plus. Sprawdzało się super przez całe lato i jesienią też. Jak panna podrosła, a ja też do szczupłych nie należę, zaczęło być nam ciasno ;). (Moja chuda Mama do tej pory nosi ją po mieszkaniu w Marsupi). Następnie zainwestowaliśmy w Manducę, bo można dopasować do rożnych sylwetek, mogę nosić i ja i mąż. Mąż poza tym ma MT z wymianki, jednak mówi, że w Manduce nosi się wygodniej.