PDA

Zobacz pełną wersję : BRZOZÓW, SANOK, KROSNO ewentualnie RZESZÓW



Chava
07-04-2012, 20:24
Stawiam swoje pierwsze kroki w chustonoszeniu i będę potrzebować porad.
Poza pomocą w wiązaniu chusty fajnie by było czasem się spotkać pogadać...
Im bliżej mnie (czyli Brzozowa) tym lepiej. Czuję się tu taka osamotniona w pieluchowaniu wielorazowym i chustowaniu, a w grupie raźniej :)

magnolia
07-04-2012, 22:30
hej, no to do Krosna serdecznie zapraszam:) a w Borzozowie mam kolegę, ale byłam tam raz tylko... w Krośnie mamy klub Mam, spotkania w każdy poniedziałek o 10.30... ja w każdym razie zapraszam do siebie na kawę:hey:

anabarbara
08-04-2012, 21:45
hej hej, tak klub mam krosno zaprasza serdecznie!!! zawsze sluzymy rada ;)
zapraszamy Cie!!! info na fb: klub mam krosno,
dolacz do nas!!!!pozdrawiam

busia
08-04-2012, 22:26
ja jestem z Brzozowa :-)będę u rodziców za 2 tyg i chętnie pomogę Ci w chustowaniu. A Ty gdzie mieszkasz? przetarlam oczy widząc ten wątek :ninja:

Chava
09-04-2012, 10:31
magnolia jak będę w Krośnie to Cię odwiedzę:) Może wybiorę się specjalnie. Ja pochodzę z Krosna a tu za mężem przyszłam.
Klub mam fantastyczna sprawa, chętnie bym skorzystała tylko, że nie zawsze mobilna jestem, no i ta (jak dla mnie) wczesna godzina; ale nie będę twierdzić, że nie zajrzę - może się uda.
Jakby więcej dziewczyn było z brzozowskiego to można by było w Brzozowie taki klub zorganizować - marzy mi się.

busia a szkoda, że Ty w Brzozowie nie na stałe;) Daj znać jak już będziesz u rodziców to się spikniemy - ja mieszkam w Humniskach. Też bym przecierała oczy jakbym taki wątek zobaczyła:D:D Generalnie czuję, że tu mało jest "bratnich dusz", ale mam nadzieje ze jestem w błędzie.

EDIT: "bratnich dusz" z moich okolic oczywiście

magnolia
09-04-2012, 11:00
Chava, nasze mamy w klubie nie wszystkie chustowe:) a chustowych krośnieńsich jest kilka na forum, więc możemy jakieś spotkanie w szerszym gronie zorganizować... wiosna rozkwita:)

Chava
09-04-2012, 15:03
magnolia o super - można by było zorganizować spotkanko na łonie natury:) Ja jestem bardzo chętna:)

busia
09-04-2012, 17:51
Chava, do zobaczenia wkrotce :ninja: a innymi podkarpackimi chusto-mamami tez sie chetnie spotkam :lol:

Chava
09-04-2012, 19:17
Busia do zobaczenia:)

Chava
30-04-2012, 14:09
magnolia dojrzałam do spotkania:D Napisałam pw

magnolia
30-04-2012, 14:14
magnolia dojrzałam do spotkania:D Napisałam pw

:) cieszę się...

minimka83
30-04-2012, 17:09
O hej :) ja tez z okolic :)

dokebu
30-04-2012, 17:13
... a ja w Krośnie wczoraj byłam... ;) pozdrowionka dla busi :kiss::hello:

magnolia
30-04-2012, 21:41
o:) Krosno się uaktywnia:) zawsze zapraszamy zatem do naszego poniedziałkowego klubu:)

minimka83
01-05-2012, 00:23
Magnolio, a moge prosic o namiar? Z checia sie z Wami spotkam :)

magnolia
02-05-2012, 10:06
jasne, już piszę pw:)

Chava
02-05-2012, 21:14
Fajnie, że coraz więcej dziewczyn z okolic się pojawia:)

magnolia
02-05-2012, 21:24
ja w niedziele widziałam u nas na osiedlu rodzinkę - mama z córką i tata z maleństwem w chuście, ciekawe czy tu są? zaraz wątek stosowny wysmaruję;)

kerna
03-05-2012, 01:12
jeszcze ja, jeszcze ja :high:
super że coraz więcej jest mam z tych okolic.:mrgreen:

magnolia
03-05-2012, 08:37
jeszcze ja, jeszcze ja :high:
super że coraz więcej jest mam z tych okolic.:mrgreen:

no właśnie, jeszcze Ty;) to może uda nam się jakoś wszystkim spotkać razem, to by dopiero było;)

Roma
03-05-2012, 08:43
Ja też jestem rodowita krośnianką i częto bywam u rodziców z dzieciakami! Jak tylko będę to chętnie się spotkam!

magnolia
03-05-2012, 08:51
no to proszę zawsze pamiętać - PARKOWA 7, PONIEDZIAŁEK 10.30 - jesteśmy prawie w każdy poniedziałek, jesteśmy też na facebooku - klub mam krosno; zapraszamy wszystkie mamy (i tatusiów też;)... no i oczywiście na kawę do mnie też zawsze zapraszam:)

Chava
03-05-2012, 14:12
Jakby się udało to by była rewelacja:high:
Liczę że się uda

minimka83
03-05-2012, 14:18
Nawet nie wiecie, jak się cieszę! :):)

Chava
03-05-2012, 20:18
Dobrze, ze założyłam ten wątek:) A pomoc w wiązaniu mi się na pewno przyda, bo nie jestem przekonana, ze robię to dobrze. Choć przy tych upałach to z chusty zrezygnowaliśmy.
Liczę, ze będzie nas jeszcze więcej i że faktycznie sie kiedyś wszyscy spotkamy.

Roma
03-05-2012, 21:13
Dobrze, ze założyłam ten wątek:) A pomoc w wiązaniu mi się na pewno przyda, bo nie jestem przekonana, ze robię to dobrze. Choć przy tych upałach to z chusty zrezygnowaliśmy.
Liczę, ze będzie nas jeszcze więcej i że faktycznie sie kiedyś wszyscy spotkamy.

Nie rezygnuj! Ja przy Adasiu właśnie tak zrobiłam i tyle było chustowania:( Do dzisiaj tego żałuje. Bądz twarda, jak jest upał to żadna różnica, z dzieckiem przy sobie i bez to samo:) Teraz noszę moją córcię i jest super!!!!

Chava
04-05-2012, 20:44
Roma to nie chodzi o mnie tylko o małego a jemu jest gorąco nawet jak nie jest we mnie wtulony, a w chuście ja go podgrzewam i jakby nie patrzeć to dodatkowa warstwa materiału. Teraz to wolimy sobie na materacu pod domem poleżeć. Na domiar złego moja suczka skaleczyła łapę i nie mam motywacji aby z samego rana się omotać i pójść z małym i psem na łąki, aby się psina wybiegała. Ja całkiem niedawno zaczęłam nosić w chuście, więc wydaje mi się, że skoro Berni dał mi się omotać teraz to później też tragedii nie będzie.

busia
04-05-2012, 22:20
hejuś podkarpackie dziewczyny! od ponad tygodnia jestem z dzieciakami u rodziców i chętnie wybiorę się do Krosna na spotkanie z Wami!

Chava
05-05-2012, 19:20
busia ja się mogę z Tobą spotkać w Brzozowie lub zapraszam do siebie:) Do Krosna będę mogła się najwcześniej wybrać w połowie miesiąca

Czarownica
20-05-2012, 11:31
I ja będę potrzebować pomocy w nauce wiązania chusty.. Wiem, że wyszkolić się można oglądając filmiki ?o wiązaniu chust, ale chyba wolałabym żeby ktoś spojrzał na to bardziej "doświadczonym" okiem :) Ja póki co czekam na moją chustę (tkaną), bo niestety przy dopiero 5 tygodniowym synku, który najchętniej byłby na rękach cały dzień, powolutku zaczynam wymiękać :) I mam nadzieję, że chusta ułatwi mi trochę życie i pozwoli przynajmniej obiad ugotować :) Stąd moje pytanie.. Czy w klubie mam mogłabym liczyć na małe szkolenie? Mieszkam w Bieczu, ale myślę, że Młody z miłą chęcią na wycieczkę do Krosna się wybierze, choć może narobić trochę szumu :P

magnolia
20-05-2012, 11:33
I ja będę potrzebować pomocy w nauce wiązania chusty.. Wiem, że wyszkolić się można oglądając filmiki ?o wiązaniu chust, ale chyba wolałabym żeby ktoś spojrzał na to bardziej "doświadczonym" okiem :) Ja póki co czekam na moją chustę (tkaną), bo niestety przy dopiero 5 tygodniowym synku, który najchętniej byłby na rękach cały dzień, powolutku zaczynam wymiękać :) I mam nadzieję, że chusta ułatwi mi trochę życie i pozwoli przynajmniej obiad ugotować :) Stąd moje pytanie.. Czy w klubie mam mogłabym liczyć na małe szkolenie? Mieszkam w Bieczu, ale myślę, że Młody z miłą chęcią na wycieczkę do Krosna się wybierze, choć może narobić trochę szumu :P

Czarownica, jasne że w klubie możemy Cię podszkolić:) przyjeżdżaj śmiało, serdecznie zapraszamy...

Chava
20-05-2012, 20:45
Czarownica ja się uczyłam z filmików i zapewniam, że pomoc doświadczonej mamy jest bezcenna. Ja cały czas mam wrażenie, ze coś nie tak robię;)