PDA

Zobacz pełną wersję : miękkie wisiadełko



kachasek
28-03-2012, 00:17
ergowisiadełko - tak mi jakoś do głowy przyszło jak to zobaczyłam http://allegro.pl/miekkie-nosidlo-wielofunkcyjne-0-24mies-100-bawel-i2212133220.html i weź tu tłumacz niewtajemniczonym, że nosidło miękkie ma być (nie usztywniane)
i ten opis, cyt: "Podstawową zaletą nowoczesnego, w pełni ergonomicznego nosidełka multifunkcyjnego jest fakt, że jest miękkie i pozbawione aluminiowych stelaży."
no ja tak ergonomicznie wisieć bym nie chciała:hmm:

buka
28-03-2012, 00:51
no ja tak ergonomicznie wisieć bym nie chciała:hmm:

nikt by nie chciał ;)

sweetrose
28-03-2012, 01:42
i dodali ergonomicznie w kształcie... :duh: ale nie chciałabym ergonomicznie wisieć :evil:
ani, żeby moje dziecko tak wisiało :nono: a co dopiero dwójka...:sick:

gienia
28-03-2012, 08:35
Najgorsza to jest ta cena. Niejedna osoba kupi to bo tanie i "ergonomiczne". A słyszeli gdzieś, że ergonomiki są lepsze (a w szczegóły nie mieli czasu się wgłębić).

Liv
28-03-2012, 09:00
dwójka dzieci? na ramionach? bez pasa biodrowego? gratuluję pomysłu.

ale co zrobić. jak sprzedawcy wciskają kit o splocie skośnokrzyżowym w pościelówach to można chociaż reagować. a pojęcie "ergonomiczny" jest na tyle szerokie, że nawet nie ma sensu kwestionować.
ale co to za firma wpadła na taki genialny pomysł? bo coś nie znam.

wildhoney
28-03-2012, 09:11
Ojjj, na sam widok człek mimowolnie zaciska nogi:/ boli, boli samo patrzenie:/

Gavagai
28-03-2012, 09:38
to można chociaż reagować. a pojęcie "ergonomiczny" jest na tyle szerokie, że nawet nie ma sensu kwestionować.
IMO można reagować.
zgłosiłam te aukcje Allegro. /nadużycie w opisie aukcji/
Uważam, że nie jest to nosidło ergonomiczne.
Przekładając słowo ergonomia z oryginalnego rozumienia na 'nosidłowe', ma to być przedmiot służący do noszenia dziecka, który dostosowuje się do możliwości i wymagań fizjologii ciała noszonego dziecka.

A nawet najbardziej miękkie wisiadło, pozostanie wisiadłem... I to jeszcze wisiadłem/torbą.

kachasek
28-03-2012, 14:58
IMO można reagować.
zgłosiłam te aukcje Allegro. /nadużycie w opisie aukcji/
Uważam, że nie jest to nosidło ergonomiczne.
Przekładając słowo ergonomia z oryginalnego rozumienia na 'nosidłowe', ma to być przedmiot służący do noszenia dziecka, który dostosowuje się do możliwości i wymagań fizjologii ciała noszonego dziecka.

A nawet najbardziej miękkie wisiadło, pozostanie wisiadłem... I to jeszcze wisiadłem/torbą.

o, a wiesz że o tym to nie pomyślałam, że można im zgłosić? brawo :) ciekawe co dalej, czy zareagują i jaki będzie efekt

panthera
28-03-2012, 15:20
też wczoraj to widziałam i tez zgłosiłam :)

Filippa
28-03-2012, 15:25
Zgłosiłam manipulację słowami kluczowymi w opisie. Myślę, że to nic nie da, ale zawsze warto próbować.

mila_la
28-03-2012, 15:27
ale co to za firma wpadła na taki genialny pomysł? bo coś nie znam.

renomowana firma :duh:

Jak patrzę na to dzieciątko jak tak mu nóżki smętnie wiszą to aż mi się smutno robi :frown