PDA

Zobacz pełną wersję : eKO-fashion z allegro



asioczka
22-03-2012, 14:54
Witam!
czy ktos moze ma te pieluszki : http://allegro.pl/pieluchy-wielorazowe-eko-fashion-wklad-gratis-new-i2211307842.html

znacie i uzywacie?

kista1
22-03-2012, 15:01
Ładne ale ja osobiście nie lubię rzepów, szybko się niszczą i czasem jak się odkleją to obcierają małej brzuszek, tak mi się dzieje w bumgeniusach

Agis
22-03-2012, 17:12
Mam jedną. Też preferuje napy, w tej pieluszce rzep nie obciera, przynajmniej nie zauważyłam.
Z plusów: przyjazna cena, cieniutki PUL, pieluszka ładnie się dopasowuje i nie robi dużej pupy, dołączony jest jeden wkład, zdaje się frotowo-mikrofibrowy, dokładam do niego jakiś drugi, więc nie wiem czy dałby rade samodzielnie i jak długo.
Z minusów: mam nabite napy zmniejszające rozmiar z L do M, porażka, to są polskie napy zdaje się, większe niż w innych pieluchach, nie trzymają, rozpinały mi się więc przestałam zmniejszać, młody waży prawie 10kg więc daje rade bez nap ale z mniejszym dzieckiem byłby problem.

guzik
22-03-2012, 18:11
mi Pani nie nabiła nap, choć tak ustalałyśmy. Pielucha jest ładna, ale za duża. I długo na nią czekałam. A potem nawet słowa wyjaśnienia:(

Wiewiórka
22-03-2012, 18:42
ja od tej pani kupiłam pul i uszyłam z niego ładniejsze AIO. jej kieszonka mi się nie podoba

Miśka
22-03-2012, 20:19
Mam jedną . Nie przecieka i nawet ją lubię . Jest tylko dosyc szeroka i jakaś taka krótka , mam wrażenie , że nie starczy na długo .

asioczka
22-03-2012, 22:10
dziekuje za odpowiedzi:) bo na razie jestem zielona, czekam na kolejna dzidzie i patrze co by tu zakupic :)

paula-p21
03-04-2012, 20:30
mój synek ma 1,5 roku i na nim świetnie się sprawuja. Piore je już ze 4 miesiace i nadal sprawuja sie znakomicie. Za ta cene to naprawde rewelacja!!! Te chinskie to porazka w porownaniu do tych.

Miśka
03-04-2012, 22:58
To fakt , lepsze od chinek.

buka
04-04-2012, 01:30
Młody z chinek wyrósł prawie, po domu są ok. Na wyjścia używamy jeszcze baby land - też chinki, ale obszerniejsze. Choć tak samo zaczynają byc maławe, ale pul pancerniejszy :-) na noc tez idealne. Te wyglądają fajnie,a le nie przepadam za rzepami, widziałam je też w różnych wersjach kolorystycznych. Na pewno jest lepiej wesprzeć szyjącą pieluchy Polkę, niż sprowadzać pieluchy z chin, zwłaszcza przy małej różnicy jakości produktów.
Wiewiórko
zdradź szczegóły tu albo na PW, bo też byłabym zainteresowana PULEM ;)

Wiewiórka
04-04-2012, 09:59
Młody z chinek wyrósł prawie, po domu są ok. Na wyjścia używamy jeszcze baby land - też chinki, ale obszerniejsze. Choć tak samo zaczynają byc maławe, ale pul pancerniejszy :-) na noc tez idealne. Te wyglądają fajnie,a le nie przepadam za rzepami, widziałam je też w różnych wersjach kolorystycznych. Na pewno jest lepiej wesprzeć szyjącą pieluchy Polkę, niż sprowadzać pieluchy z chin, zwłaszcza przy małej różnicy jakości produktów.
Wiewiórko
zdradź szczegóły tu albo na PW, bo też byłabym zainteresowana PULEM ;)
ta pani kilka miesięcy temu oprócz pieluch wytawiła na allegro również pul po 12zł za kawałek pieluszkowy. Zapytaj czy ma jeszcze na sprzedaż, wtedy tylko ja kupiłam, więc może dlatego już nie wystawia?

buka
04-04-2012, 11:00
ta pani kilka miesięcy temu oprócz pieluch wytawiła na allegro również pul po 12zł za kawałek pieluszkowy. Zapytaj czy ma jeszcze na sprzedaż, wtedy tylko ja kupiłam, więc może dlatego już nie wystawia?

Ok;) Przy czym myślałam o uszyciu na młodego sporo większych kieszonek niż standardowe, bo chinki np. kończą mu sie ledwo nad siusiakiem.

Wiewiórka
04-04-2012, 11:49
Ok;) Przy czym myślałam o uszyciu na młodego sporo większych kieszonek niż standardowe, bo chinki np. kończą mu sie ledwo nad siusiakiem.
ala i sylviontko sprzedają pul do uszycia na handmade. Chinki, tzn. HAPPY FLUTE MOŻNA KUPIĆ W ROZMIARZE XXL NA ALLEGRO http://allegro.pl/pieluszki-wielorazowe-xxl-pul-minkee-pieluchy-i2238586363.html
Kitekno na bazarku ma też duże