PDA

Zobacz pełną wersję : Nocniczek - inicjatywa mojego synka :)



polaquinha
21-12-2008, 23:41
Manuel sam zdecydowal,ze bedzie siusial do nocniczka :)

Nie namawialam go zbyt intensywnie wychodzac z zalozenia, ze dziecko samo poedejmie taka decyzje a poza tym po narodzeniu Marcela, Manu moze zapragnac znowy "pobyc" niemowlakiem.
Wiec nie naciskalam i nie pozwolilam nikomu w rodzinie naciskac ani probowac na sile.
Wczoraj Manu zdjal pieluszke i praktycznie kazde siuski wyladowaly w nocniczku (biegal w samych majteczkach, ktore byly suchusienkie!). A nocniczek do tej pory platal nam sie pod nogami.

Nie twierdze, ze to trwaly sukces i ze od teraz Manu bez wpadki przejdzie na nocnik, ale mysle sobie, ze teraz bedzie z gorki.
Bo jak juz raz zalapal o co chodzi, to polowa sukcesu :jump:
Chcialabym, zeby sprawa rozwiazala sie definitywnie do wrzesnia -jak pojdzie do przedszkola. Wiec moze w wakacje bardziej sie skupie na jakims treningu-o ile ten w ogole bedzie potrzebny. Poki co-cieszymy sie wszyscy jak szaleni z kazego siusiu w tym nocniczku. Niech sie chlopakowi to dobrze kojarzy.

Nie wiem jak bedzie z kupa -bo w tym czasie nie robil. Sie zobaczy.

Pozdrawiam :)

calineczka
21-12-2008, 23:45
gratulacje!! taka mala rzecz a jak cieszy, nie :wink: :thumbs up:

polaquinha
21-12-2008, 23:48
noooooo! :applause:
bardzo cieszy.
A najbardziej to,ze zaufalam instynktowi i nie robilam niczego na sile :D

Dagmara
21-12-2008, 23:48
Gratulacje !

polaquinha
21-12-2008, 23:51
w imieniu syna-dziekuje za gratki :D

kamaal
22-12-2008, 00:18
Gratulacje!!!
Wczoraj chyba był jakiś dzień dobroci dla rodziców, bo nasza Ala też przez cały dzien miała sucha pieluchę (tą samą :hide: ) i wołała siusiu. Byliśmy w szoku ale bardzo dumni. Dziś już trochę gorzej, bo zużyliśmy dwie pieluchy :)
Ja z takich samych powodów co ty nie namawiam, nie maciskam ale jak same chce, czemu nie;)
To życzę nam dalszych sukcesów! :lol:

Anna Nogajska
22-12-2008, 00:28
GRATULUJĘ! widzisz mówiłam ci: nie stresuj się :).

życzę ci też wymarzonych fioletowych pawi :). narodziny maleństwa to taka dobra okazja :):) :baby:

polaquinha
22-12-2008, 17:10
Tak Aniu, faktycznie bardzo dobrze mi radzilas :D

Co do pawi -chyba jednak moje serce ulokowalam gdzie indziej 8)) Zaraz amienie podpis :wink:
Nie mniej -dziekuje! :D