PDA

Zobacz pełną wersję : Tula dla Reni J - czym w praktyce poza ceną różni sie nosidło MT od wersji Ergo ???



OLSIA
16-03-2012, 13:39
Jak w tytule ... noszę sie na wesję Tula dla rEni jusis i są dwa modele jeden to MT a drugi to Ergo - ergo jest na cięższe dzieci ale wiecie może czym jeszcze różnią sie w praktyce - bo na pewno różnią się ceną ,,,
które byście wybrały???
dzięki za opnie ..
:duh:

Olapio
16-03-2012, 13:46
tym ze ergo jest cale na klamry
nigdzie nie placza sie dlugie pasy
mt ma pasy

w praktyce to co kto woli
ja wole ergo

magdalena
16-03-2012, 13:52
Przeczytaj, porównaj i wszystko będzie jasne:):
http://www.babytula.pl/collections/mei-tai-1
http://www.babytula.pl/collections/nosideka-ergonomiczne

kista1
16-03-2012, 14:03
też wolę ergo, ale to kwestia gustu ;)

OLSIA
16-03-2012, 19:53
Bardzo dziękuje za odpowiedzi - mam właśnie bondolino i nie wszyscy w domu sobie radzą z trokami - takze chyba padnie na echo bo łatwiej

reni
16-03-2012, 20:55
Bardzo dziękuje za odpowiedzi - mam właśnie bondolino i nie wszyscy w domu sobie radzą z trokami - takze chyba padnie na echo bo łatwiej


ja mam tak że z pasami wiązanymi mi łatwiej niż ze sprzączkami ale widać że i sprzączki mają swoich fanów

bansza
16-03-2012, 21:42
Ja wolę zwykłe MT, bo młodego noszą prawie wszyscy w rodzinie i regulacja przy klamrach mnie wkurza, bo nie dość że każdy innej budowy to jeszcze różne ubrany, a w pasach mogę zawsze związać jak mi wygodnie i nic regulować nie trzeba...

reni
16-03-2012, 21:52
Ja wolę zwykłe MT, bo młodego noszą prawie wszyscy w rodzinie i regulacja przy klamrach mnie wkurza, bo nie dość że każdy innej budowy to jeszcze różne ubrany, a w pasach mogę zawsze związać jak mi wygodnie i nic regulować nie trzeba...

to kolejna ważna przewaga wiązanek

OLSIA
16-03-2012, 21:56
Dzięki dziewczyny ... po Waszych opinia będę mogła podjąć świadomy wybór :nak:

pociulka
21-09-2012, 20:40
ja zdecydowanie wolę ergo, w MT zawsze mnie denerwowały plątające się po ziemi pasy-szczególnie jak wiązałam gdzieś na mieście, gdzie trudno o czystą podłogę :)

poza ty w ergo lubi nosić mój mąż, a w MT nie chciał, bo nie lubił wiązania właśnie :)

Linus
22-09-2012, 10:17
my mamy ergo Tuli, bo jakoś MT wydawało mi się bardziej skomplikowane i czasochłonne przy zakładaniu np. przy wysiadaniu i wsiadaniu do pociągu
poza tym mąż nosi i jemu też łatwiej z klamrami
gratuluję pomysłu na zakup
ja sobie nie wyobrażam już życia bez Tuli :)