PDA

Zobacz pełną wersję : Bebina



Jazzoo
15-01-2008, 23:09
Zapraszam do dyskusji/recenzji chust Bebina. :D
Zalety, wady...
Jak sie w niej nosi, jak sie material uklada...
Jaka jest Twoja opinia?

http://www.stellaris.se/webshop/oscimages/frau_stern.jpg

Jasnie Pani :)
22-01-2008, 13:51
Nosilam w Bebinie kilka dni i trzeba sie przylozyc do wiazania, bo sie moze wpijaniem w ramiona odwdzieczyc i nie ma srodka zzaznaczonego. poza tym wszystko ok. Cieniutka, wiec bardzo dobra na lato

zaisa
11-02-2008, 05:21
Bebina znaki zodiaku.
Bo chyba się różni od zwykłej?
Cienka, miła w dotyku.
Ekstra mi się wiązała i dobrze wkładało się do niej Janka (ok. 9,5 kg). Niestety, bardziej czułam jego ciężar niż w Nati np. i miał tendencję do zjeżdżania trochę.
Wg mnie to fajna chusta na początki - właśnie przez łatwość wkładania i miękkość.

kajkasz1
28-02-2008, 00:55
Wg mnie bardzo dobra chusta, zdecydowanie dla mniejszych dzieci, chociaż dla większych, cięższych na krótsze spacery także.
Materiał cienki, ścisły splot, lekko połyskliwy. Kolory przepiękne, energetyzujące, a wzór ciekawy. Węzeł malusieńki.
Nosi się dobrze, ale trzeba się przyłożyć do wiązania, jak to w cienkich chustach.
Na lato idealna!!!

http://images31.fotosik.pl/159/651ea8cbf9543ab2med.jpg

Kto chce więcej szczegółów, zapraszam na bloga.

ania_34
05-03-2008, 00:03
Bebina znaki zodiaku. Dla mnie chusta super. Nie mam porównania z innymi, i nietypowe doswiadczenie - 11 kg dziecko wiazane tylko w tej jednej. Nie nosilam długo, bo pogoda nie dopisała, a w domu max 0,5 godz., ale powiem tak: mam wygodna kółkową, lecz bez wahania oddalabym ją za bebinę.
Jako pierwsza chusta na pewno bardzo dobra - milutka, mięciutka, mały węzeł - a nie podobają mi się grube supły... Lekko się owija, mota, ładnie przylega.
No i wzór - można się poczuć indywidualnie :D

monjan
15-04-2008, 12:04
testowałam wedrujaca Bebine, baardzo energetyzujacy kolor, chco wyglada troche jak material na lezaki alboo obrsu ogrodowy
ale w noszeniu fajna, miekka
minus za brak srodka-mozna samemu przeszyc cos, to nie problem

nudka
16-04-2008, 00:16
Tez miałam przyjemność potestować. Mi sie bardziej podobała niż mojemu Franiowi, bo wiąże sie fajnie i supeł malutki. Jest taka "śliskawa" i według stworzonej przeze mnie klasyfikacji zaliczam ja do "chłodnych" - cokolwiek to oznacza:) Cienka i fajna na lato. Przy tych kratkach nie tylko krawędzie można pomylić, ale i końce i w ogóle sie zakręcić - bardzo przykuwa uwagę.

nelles
16-04-2008, 11:24
Ja też testowałam Bebinę na moim słodkim 12 kg synku.
Wrażenie super - chusta cienka i milutka w dotyku, dobrze się wiąże. No i z tych węższych, nie przepadam za szerokimi (mimo że dziecię już duże).
Jeśli chodzi o noszenie to nie mam zastrzeżeń, mój synek z tych ciężkich i było nam wygodnie.
Nie ma środka ale dla mnie to nie problem - można samemu zazanaczyć na 1000 sposobów.
Jedynie kolor nie przypadł mi do gustu - ale wybór kolorystyczny w Bebinie jest :D

didis
29-04-2008, 21:58
Już po testach jestem. Mała waży ok 9kg. Byłam z nią na spacerku godzinnym w lesie i na spotkaniu chustowym + parę wiązań w domu.
Pierwsze wrażenia z leśnego spaceru były mieszane. Po ok 20 min. dziecko zaczęło opadać, chusta wpijała się w ramiona i było mi bardzo niewygodnie.
Poza tym dociągało mi się ciężko. A węzeł wg. mnie duży. Kolorki żywe (testowałam żółto -zieloną), ta kratka wyglądała tak sobie, ale można sobie wybrać inny kolor.
Myślę jednak, że tak duży dyskomfort pierwszego noszenia związany był z małymi brakami w moim wiązaniu. Jak naprawiłam je, dziecko już nie opadało. Jednak trudność w dociąganiu, duży węzeł zostały.
Chusta fajna, ale nie jest to chusta dla której porzuciłabym faworyzowanego przeze mnie didymosa.

Bogusia
06-05-2008, 09:17
Chusta na 5 , każdy kto ją kupi będzie zadowolony. 6 godzin z dzieckiem po monachium to chyba dobry test . Zresztą zobaczcie zdjecia z wycieczki po Bawarii :)
Idealna na ciepłe dni i dla większych dzieciaczków :)
Znaki zodiaku mój faworyt i idealne do dźinsów

sabcia
11-05-2008, 21:34
Testowałam Bebinę zielono-żółtą
Za kolor to raczej 3, ale to kwestia gustu, choc na żywo wygląda troszkę lepiej niż na zdjęciach. Chyba bardziej niż te żywe kolory przeraża mnie ta kratka, taki kuchenny obrus lub ścierka.
Za odczucia dotykowe :wink: to nawet 6, bo jest przemilutka, miałam ochotę się przytulać.
A co do reszty to jest cieńsza niż większość chust, dobrze się dociąga, ale przy moje 9 kilowej Zuzce, przy długim noszeniu lekko wrzyna się w ramiona. Poleciłabym ją jako wiosenną chustę dla maluszka. Ogólnie 4, czyli całkiem nieźle :D

Zdjęcia Bebiny ze spotkania chustowego

http://lh4.ggpht.com/RADEKSABINAZUZIA/SCXeZlXe6I/AAAAAAAAD5U/rD68tYGJZs0/s400/DSC02014.JPG
http://lh4.ggpht.com/RADEKSABINAZUZIA/SCXellXe-I/AAAAAAAAD50/C9Pac1uROro/s400/DSC02018.JPG

A to moje

http://lh4.ggpht.com/SABINARADEKZUZIA1/SCdGC-dNlII/AAAAAAAAAp8/hxoTjKR_2GE/s400/DSC02037.JPG

http://lh5.ggpht.com/SABINARADEKZUZIA1/SCdF9OdNlGI/AAAAAAAAAps/X4arPGFkH5Q/s400/DSC02035.JPG

joawoj
15-05-2008, 22:13
Mam Znaki zodiaku i jestem bardzo zadowolona :D . Chusta mięciutka i cieniutka, węzełek malutki. Do tego bardzo wygodna i dobrze się dociąga. No i ten wzór :) - bardzo oryginalny. Śmiało mogę polecić wszystkim - naprawdę fajna chusta.

olusia_a
20-05-2008, 22:24
Dziękuje za mozliwosc testowania chusty

Pierwsze moje wrazenie wizualne - soczysty zielen nie w moim typie (kratka zołto zielona)
ale przeciez nie o kolor tu chodzi

Bebina jest mieksza od hoppa- bo takowa posiadam
Nosi sie mojego Kubale - chyba z dziesiec kilo to on będzie mial - bardzo dobrze

Nie wiem ile ona ma długosci - z 4,7 to chyba nie bo zostalo mi bardzo malo materialu jak zrobilam wezelek

Zawiosłam chuste na spotkanie w Katowicach by wiecej dziewczyn mialo możliwosc obejrzenia, zamotania sie- byc moze ktos wybierze swoja Bebine na pierwsza chuste

Polecam chuste na lato

kajka78
25-05-2008, 20:30
Testowalam zolto-zielona Bebine. Vega, dzieki ze poslalas ja w swiat :D

Dalam jej 4+ za brak zaznaczonego srodka i roznokolorowych brzegow.

Nosilam krociutko, bo moje chustodziecko juz sie wyrywa, a ja z brzuszkiem nie chce przeginac.

Chusta jest ciensza niz hopp, ale grubsza niz moj ukochany amazonas - dzieki temu lepiej wiaze sie z niej plecaczek, choc ja swoj slabo dociagnelam i troche sie wrzynal w ramiona. Maly wezel, latwo sie dociaga.
Jest miesista i milutka;)
Kolorystyka taka sobie, ale o gustach sie nie dyskutuje - zielono-zolta testowa jest bardzo energetyczna i nie wiem, w czym prala ja olusi_a, ale pachnie cytryna :D

Amazonasa za nia nie oddam;P ale to moje subiektywne zdanie, jako druga chusta - do plecaczkow bylaby w sam raz :D

Fotki wkleje do galerii.

olgap
04-07-2008, 21:47
Testowałam Bebinę żółto-zieloną. Testy wypadły akurat w upały i Bebina w tej sytuacji sprawdziła się świetnie. Nosiłyśmy się tylko w plecaczku, dociąga się dobrze nic mi nie opadało ani się nie wrzynało. Węzeł w miarę mały (chociaż spodziewała się że będzie mniejszy). Kolory niestety nie moje, ale to najmniejszy problem. Fajnie że jest raczej z tych węższych chust.
Myślę że to bardzo fajna chusta na lato:). Zdjęcia wkleiłam w wątku bebinowym :D W sumie oceniam na 4 z dużym plusem

Mag
22-07-2008, 15:52
wsadziłam 9-kilowca w bebinę znaki zodiaku i zdjęła mi ciężar natychmiast, zero wpijania się, zero osiadania, mota się pięknie- a mam z czym porównywać. moja następna chusta do zakupu :D

polah
22-07-2008, 16:10
mam te same spostrzeżenia, bebina znaki zodiaku sama się mota, mięciusieńka - moje chusty przy niej to twarde deski. Fajnie nosi a Wojtek waży już 9 kilo. I do dżinsów super pasuje!!!!

Mag
22-07-2008, 17:13
mam te same spostrzeżenia, bebina znaki zodiaku sama się mota, mięciusieńka - moje chusty przy niej to twarde deski. Fajnie nosi a Wojtek waży już 9 kilo. I do dżinsów super pasuje!!!!

he he! do dżinów idealna :lol:

kappala
17-08-2008, 14:15
Nosiłam w Bebinie - znaki zodiaku 8-kilogramowca :) przez 3 dni po około 2,5 godziny dziennie.
Dobra na długie spacery, nie wrzyna się w ramiona, idealna na lato, cienka i przewiewna. Nie ma zaznaczonego środka, ale mi to nie przeszkadzało.. Natomiast trochę trudno wg mnie się dociągała po bokach (troszkę trudniej niż didymos bawełniany), choć może to wynika z tego że jestem początkująca. W każdym razie daję 5, bo dałam radę, i obie z córcią byłyśmy zadowolone :wink: 8))

zorro-nie-matka
21-11-2008, 00:10
Miałam z tą chustą chwilowo doczynienia i muszę przyznać, że robi bardzo dobre wrażenie (znaki zodiaku) - cienka i miękka plus trochę śliska. Choć nie lubię takich dosłownych wzorów i granatu, to rozważam, czy na cieplejsze dni jej nie kupić. Co do motania - trudno mi powiedzieć - nie jestem superdoświadczona plus wydaje mi się, że często jest to kwestia przyzwyczajenia. W tej dobrze mi się wiązało, łatwo się dociąga. Dziecko (5 miesięcy) też wyglądało na zadowolone.
Kupiłam inną (też Bebinę), ale na razie nic nie napiszę, bo dopiero się suszy.

Agnen
02-12-2008, 12:27
Właśnie wypuściłam dalej testową bebinę. Dziękuję za możliwość ponoszenia.
To taka pozytywna chusta: mięciutka (chociaż byłam 38 na liście, więc już chyba nie mała szans nie zmięknąć;) ) i sympatyczna w noszeniu. Łatwo się dociąga, przy dłuższym noszeniu opada troszkę - tak minimalnie, nosi się wygodnie (nic się nie wrzyna). Generalnie zrobiła na mnie dobre wrażenie.
Nie ma zaznaczonego środka, co mi w ogóle nie przeszkadza.
Kolor ma dziwny. O gustach się nie dyskutuje i niby zielono-żółte połączenie całkiem fajne jest, ale ta kratka przypomina ścierkę kuchenną..
a teraz minus - instrukcja - moim zdaniem jest nieczytelna, jakbym nie umiała wiązać obrazki nic by mi nie pomogły. Poza tym ....jest dziwna: nie ma 2x, kangura, prostego plecaka...

W sumie nie wiem jak ją ocenić. są chusty w których nosi mi się lepiej, ale np. didek jak dla mnie z nią przegrywa ;) będzie 4 ale z dużym plusem

rebelka
21-01-2009, 23:03
Była u mnie testowa bebina. Pierwsze wrażenie nie najlepsze, wzór totalnie mi nie podpasował ale to najmniejszy problem, bo przecież można wybrać coś w swoim guście. Chusta w noszeniu okazała się fajna. Miękka i miła ale byłam 40 w kolejce ;) Nic mi się nie wrzynało i nie opadało, chociaż mojego ponad 9-kg klocuszka nosiłam na brzuchu jednorazowo ponad godzinę. Z dociągniem też nie było żadnych problemów. Nie podobała mi się za to rysunkowa instrukcja, wolę zdjęcia, rysunki są moim zdaniem mniej szczegółowe i zakłamują co i jak. Ale chusta fajna :D

czukczynska
31-01-2009, 10:08
Testowa bebina zawitała także do mnie.
Kolor? Coż w ponury i zimny dzien ta kratka działała antydepresyjnie :D
Mięciutka i milutka.Nosilo się fajnie,Później troszkę mały mi opadł.
Instrukcja mi się spodobała ze wzgledów estetycznych-taka ładna,radosna,inna,
Dla początkujących raczej bym jej (tzn instrukcji)nie polecala.
Ogólne wrażenia bardzo dobre.

franciszka
08-03-2009, 20:32
A ja kupiłam swoje (no tak, już moje :D) znaki zodiaku od magda1980
To moja pierwsza chusta. Jestem super zadowolona. Wieczorkiem, jak kurier przywiózł chustę, postawiłam komputer z instrukcja 2x przy lustrze i do dzieła.... Młoda (4 miesiące, około 5 kg) ciut się buntowała przy wkładaniu, ale już przy noszeniu... dziecko usnęło.... hihihihihi :P Teraz uczymy się z Młodą karmienia w chuście... To da nam możliwość długiego plątania się "po świecie"...
Daję 5!!!

ladybird
22-03-2009, 15:46
Moje spostrzeżenia, po krótkim testowaniu zielono-żółtej bebiny są następujące:
- kolory i wzór odstraszające, na zimowym spacerze w lesie widać nas było z daleka :)
- mały minus za brak oznaczonego środka, ale to porblem do obejścia
- duuuży plus za miękkość!
- noszona na kurtce z 13 kilowym balastem nie wrzynała się, chociaż wiązanie było niedokładne

Nie marzę o posiadaniu własnej bebiny, niemniej jednak dziękuję za możliwość testowania. Testy były całkiem przyjemne, a chustę oceniam na 4.

basik
01-04-2009, 09:53
I ja jestem po testach.
Kolory mocno energetyczne, jak dla mnie, az za mocno. I ta kratka jednak do gustu mi nie przypadla. Chusta mieciutka i milutka. Wiaze sie dobrze chociaz trzeba motac dokladnie. Brakowalo mi oznaczonego srodka i roznych brzegow.

jujama
04-04-2009, 15:20
Wczoraj testowałam żółto-zielona Bebinę. Pierwsze skojarzenie miałam z obrusem - to tak w kwestii kolorów. Zupełnie nie moje.
Za to nośność oceniam super. Towarzyszyła nam podczas wycieczki w Zoo, było gorąco, ale chusta sprawdziła się przy tych temperaturach super.
Świetnie się dociąga, nic nie opada. Wiązałam i plecaczki, i 2X. W każdym wiązaniu nosiło mi się super. A jestem ostatnio rozpieszczona pawiami, a ta chusta mnie pozytywnie zaskoczyła.

humusia
24-05-2009, 14:49
Jesteśmy już po testach.
Wrażenia bardzo mieszane. Chusta jest miękka lekko kocykowata ze względu na swoją miękkość (nie mylić z cienkością ). Wiąże się lekko, choć miewałam jakieś "problemy" z dociąganiem. Odniosłam wrażenie że lekko opada, my nosimy się ok 2,5 h jednorazowo i niestety wrzynała sie w ramiona.
Największy minus to brak oznaczenia środka, ale to nie problem jak ma sie taką chustę na własność. Sprawa instrukcji... coś innego, ale wolę jednak zdjęcia są bardziej realne i dokładniejsze.
Co do koloru... baaardzo optymistyczny, zwłaszcza w pochmurne dni, ale sama bym takiego nie wybrała.
Ogólnie nie jestem jakoś specjalnie rozczarowana, ale zachwycona też nie.
daję 4

Zdjęcia:
http://images43.fotosik.pl/130/4f2bd59b5fd26eb0med.jpg (http://www.fotosik.pl)

i takie
http://images46.fotosik.pl/130/86116f0f54f2bb4dmed.jpg (http://www.fotosik.pl)

jana
24-05-2009, 23:26
myslałam, że bebina jest raczej cienką chustą, a jednak nie, babylonia jest duużo cieńsza,
nosiło się nam dobrze, choć krótko akurat w tym samym czasie przywędrował babmus i nim się bardziej zajęlismy :oops:
bynajmniej wrażenia bardzo pozytywne :thumbs up:

v
01-06-2009, 23:56
wielka zaskoczka
i wielka piatka dla pani bebiny

poza tym, ze dopiero na muszce zdolalabym wybrac dla siebie wzor i kolor tej chusty, to wszystko in plus
grubosc, dociaganie, wezelek, nosnosc, wybaczanie - bdb

dlaczego te chusty sa malo popularne?

qqrq5
01-07-2009, 07:45
ja własnie testuje Bebine
pierwsze wrazenie pozytywne, moje kolory (mam Nati Toskanie :P ), chusta super mięciutka
pierwsze wiazanie kieszonki z 13kg klockiem i byłam mega zaskoczona-udało się, gorzej z dociąganiem, ale to kwestia wprawy
drugi dzien wiazanie i po 20min młody osiadł, ale to tez zapewne winą jest jego waga
chusta nie jest moim marzeniem, ale swietnie sie nosi :)

joasiek
24-07-2009, 15:30
Nas też miło zaskoczyła bebina, kolor bardzo ładny i ta krata.. :) jako konkurencja dla pasiaków. wygodnie się nosiło 8 kg.
a minus podobny brak zaznaczonego środka
do nas dotarła bez instrukcji

beatah
04-08-2009, 16:12
Miałam możliwość testować żółto-zieloną Bebinę. Kolor i wzór bardzo mi się spodobały, żywe i wesołe :)
Jeżeli chodzi chustę ogólnie, to nie bardzo mi przypadła do gustu.
Minusy - w porównaniu z moim girasolem wydała mi się sztywna i bardzo ciężko mi się ją dociągało.
Plusy - materiał cienki, fajny na lato.

Bogusia
04-08-2009, 17:43
To moja pierwsza chusta
Zaczęłam motać roczniaka , pokochałam ją za to że jest taka cienka i dwustronna
Mam znaki zodiaku , nie sprzedałam nie sprzedam , jest u trzeciej użytkowniczki na wypożyczeniu :)
W międzyczasie zamotałam mojego dwulatka na plecach, dobrze nosi ciężar 13 kg :)
Mlody chciał iśc na spacer i juz przymierzał do spania :)

Uważam że świetna chusta dla poczatkującego na lato i dla maluszka , cieniutka , mały węzełek :)

Zostaje z nami na zawsze

Oczywiście Znaki zodiaku

MamUsza
17-08-2009, 00:35
Miałam przyjemnośc testowania chusty na moim 10 kg szczesciu.
Chustała ładna ( choc niestety nie mój kolor) miękka, rzeczywiscie przy moim dzieciu troszke cieżko mi sie dociagała i musiałam co jakis czas poprawiac wiązanie. Wydaje mi sie cieńsza od Nati ( dużego porównania nie mam)

JKG
30-08-2009, 21:22
Bebina w kolorze zielono-żółtym zagościła u nas na któciutko w ramach testów ;-)
W dotylu mięciutka i przytulna, dobrze się dociąga 2x i kieszkona szybciutko zamotane z przodu
Wrażenia wizualne - no to już kwestia gustu... Mąż jak nas sobaczył zamotany skonemtował że w OBRUS dziecko zawinełam :duh::hide:

Chusta będzie u mnie jeszcze kilka dni to postaram się jakieś fotki pstryknąć może uda nam się plecaczek ;)

natasszzka87
08-09-2009, 19:53
Dziękuje za możliwość testowania żółto-zielonej Bebiny:rolleyes:. Kolory chusty bardzo optymistyczny, ciekawy pomysł z kratką co dodaje jej uroku. Jeżeli chodzi o nośność- przy 8kg szczęścia nosiła bez problemowo, pod tym względem przypominała mi moją chustę Nati (Toskania.) Nam nic się nie wrzynało, nie musieliśmy poprawiać. Największym minus- Brak środka. W ogólnej ocenie daję 5.

http://images46.fotosik.pl/195/bfe5af74b78e9896med.jpg (http://www.fotosik.pl)

ekspreskawowy
06-10-2009, 15:29
Ja też testowałam "obrusową" :ninja: Bebinę i z czystym sumieniem wystawiam jej dużą piątkę.

Wrażenia ogólne:
- miękka i taka aksamitna (nie wiem czy to efekt złamania czy ten typ tak ma)
- cienka ale nie bardzo cienka
- węzełek w normie nie za duży nie za mały
- brak zaznaczonego środka i rozróżnienia krawędzi mi nie przeszkadza

Noszenie:
nosiłam Bolcia i z przodu w 2x i z tyłu - po raz pierwszy zawiązałam plecak z krzyżem
Bebina bardzo dobrze się wiąże na różne sposoby, nie ślizga się, podczas ponad dwugodzinnych spacerów ponad 9kilowy synek nie opadł nic (za co duży plus), musiałam tylko dociągnąć moje błędy w wiązaniu
Mimo że jest cienką chustą to nic mi się nie wpijało. Naprawdę bardzo ładnie otula dziecko.

Minusy:
- kolor i wzór niestety dla mnie nie do przejścia, tutaj ktoś nie trafił z pomysłem kompletnie

Chusta naprawdę mnie miło zaskoczyła, do tego stopnia że rozważyłabym kupno :ninja:

kammik
21-10-2009, 12:23
Plusy bebiny: miękka, dość cienka, z lekkim poślizgiem, zgrabny węzeł, kolor i wzór hmmmmm kontrowersyjny ;) ale jeśli ktoś lubi energetyczne obrusy, to czemu nie :)
Minusy: brak środka i trzeba się przyłożyć do równego rozłożenia na ramionach, bo się zemści wpijaniem.
Na pewno fajniej się w niej nosi lżejsze dzieci, ale w sumie lżejsze zawsze się fajnie nosi :)

calineczka
27-10-2009, 14:25
nosiłam Mlodego raz tylko (woli chodzić:ninja:) w plecaku.
fajnie się wiąże, choć wolę węższe chusty.
jest niesamowicie miękka i milutka :rolleyes:.
wzór-jak ktoś lubi-czemu nie?
energetyczny, wiosenny.
mnie skojarzył się wielkanocnie ;-).
skoro jim jest chustą jesienną (hehe listopadową) to bebina żółto-zielona może być wiosenna (marcowo-kwietniowa).
Jeśli chodzi o noszenie: dociągało się dobrze, nic się nie wrzynało przy ponad 10 kg, ale Młody usiedział zaledwie 1/2 godz.
Gdyby był jakiś inny wzór, kolor chciałabym taką :).
Dziękuję Vega za możliwość testowania.

tamyk
08-11-2009, 16:25
pierwsze wrażenie - obrus! Zdecydowanie nie moje kolory! Krata też do mnie nie przemawia. Nosi się za to super, miękka wygodna. Idzie też się podobała :) Na dowód dwa zdjęcia, przeprasza za jakoś drugiego wiązania, ale to początki naszych plecaczków.

http://images37.fotosik.pl/219/9a767d09e3ceb4e6med.jpg (http://www.fotosik.pl)
http://images50.fotosik.pl/224/27f069194545eb36med.jpg (http://www.fotosik.pl)

MartaS
09-12-2009, 17:43
Ja właśnie po dłuższym spacerze w Bebinie testowej. Nosi się super!!! Wczoraj spacerowałyśmy w pawiach , dzisiaj w bebinie i przyznam szczerze różnicy w nośności nie odczułam... Bebina jest mięciutką chustą, dociągało mi się ją bardzo dobrze, nosiło rewelacyjnie (prosty plecaczek z wykończeniem tybetanskim). Minus za brak oznaczonego środka, bo przy długiej chuście ma to znaczenie.
No i kolory... miałam zielono-żółtą i jak ja zobaczyłam pierwszy raz na zdjęciach baaardzo mi się nie podobała. Jak dotarła też nie za specjalnie, dziś patrzę na nią trzeci dzień i zaczyna mi się podobać :) Może to kwestia tego, że nosiło mi się w niej świetnie ?

nemhain
12-12-2009, 13:35
Super nosi nawet takie grubaski jak mój :) nie miałam problemów z dociąganiem, mały minus za brak zaznaczonego środka i kolorki nie moje, jakies brązy czy fiolety byłyby zdecydowanie lepsze :)

Cobra
23-05-2010, 00:59
a mnie się marzy Rainbow...

basiaT
09-06-2011, 16:17
Julka 16 kg w Bebina Terracotta (taka jak tutaj - to nie my (http://www.becomingmamas.com/wp-content/uploads/2010/05/a11-225x300.jpg)) - około 30-40 minut (niedbale podociągana, bo dziecko zmęczone - sił chodzić nie miała - z cierpliwością do wiązania jeszcze gorzej) - nie sądziłam że jeszcze mogę nosić na takie dystanse :)