PDA

Zobacz pełną wersję : mama-donna



Wiewi00ra
14-03-2012, 02:12
Aż się dziwię, że jeszcze nie było. Chyba po prostu nikomu nie trzeba polecać. Ale i tak polecam :) Miło, solidnie i w ogóle suuuper :)

mama-donna
16-03-2012, 19:44
Ojej, ale miło :oops: Dziękuję :)

miumi
19-03-2012, 09:09
Jejku, na prawdę nie było wątku polecającego?
Ja też polecam! Czapeczka służyła całą zimę. Bardzo ładnie i starannie uszyta.

dokebu
19-03-2012, 09:22
Przede wszystkim fantastyczna babka, przemiła osoba a interesy z nią to sama przyjemność :) mamo-donno bardzo dziękuję!!!!!!

mama-donna
20-03-2012, 10:35
Alez fajnie czytac takie cudne slowa. Az mi sie geba cieszy i to mnie napawa energia, a siedze w szkole i zanudzam i o pozytywne wibracje ciezko. Mi nie trzeba za nic dziekowac. To ja WAM dziekuje!

pepsi
20-03-2012, 11:17
super czapka zimowa, jedyna akceptowana przez Lenę, nie tylko wygodna ale także śliczna, teraz zamówiliśmy wiosenną i już się nie możemy doczekać

martaj
01-08-2012, 21:12
polecam z całego serca :) a czapencję już zachwalałam na wiosennym czapek wątku - teraz czekamy na zimowe, choć póki co lato w pełni ;)

sweetrose
22-08-2012, 21:41
a ja dziś dopiero dowiedziałam się, że taki dział istnieje i od razu nadrabiam...:p
już w wątku czapkowym się wypowiadałam, ale chwilowo ukryty więc co nieco napiszę ;)
posiadamy najcudowniejsza na świecie czapeczkę wiosenno-jesienną - model irokez, wzór jeże, rozmiar L... :love:
początkowo bałam się, że kupiłam za mały rozmiar i mały mi płakał bo on nieczapkowy, wszystko z głowy ściąga, ale kominiareczki nie dał rady :thumbs up:
po kilku przymiarkach idealnie się rozciągnęła/dopasowała ;) mam nadzieję, że jeszcze w jesieni młody ją ponosi ;)
czapeczka świetna, materiał delikatny a zarazem cieplutka, starannie uszyta, jedyna niepowtarzalna ;) i do tego nasza :heart:
mały robił w niej furrorę :rolleye: każdy się za nami oglądał, dzieci zazdrościły ;) w zoo nawet jakaś dziewczynka mówiła "mamo patrz tam dinozaur pije"
mały siedział na ławeczce i pił herbatkę ;) jakaś nastolatka powiedziała, że z chęcią sama by taką nosiła :rolleye:
a jakaś nieświadoma mama myślała, że ją kupiliśmy w sklepie z pamiątkami bo przy zoo był dino park...:bduh::whistle:
już się doczekać nie mogę jesieni lub jakiegoś wietrznego dnia, żeby znowu mojego ulubionego jeżyka założyć synkowi ;)
i oczywiście już przymierzam sie do zakupu podobnej na zimę ;) och będzie polowanie :seesaw:
mama-donno serdecznie dziękuje Ci za czapunię, polecam z czystym serduszkiem ;) i pozdrawiam Cię cieplutko ;)

patrysha
08-10-2012, 15:30
Bardzo poleca! Miły kontakt, szybka wysyłka, a czapki rewelacyjne!!!

Magenta
25-09-2013, 19:16
Polecam czapusie są superaste:)

reginleif
25-09-2013, 19:24
Świetny kontakt, szybka wysyłka, a przede wszystkim doskonała jakość czapek! Dziękuję :)

katarinqa
25-09-2013, 19:41
czapeczka jesienna genialna, jak tylko do nas doszła, pomyślałam, że muszę zaczaić się na zimową :D
wykonanie i przesyłka ekspresowe

katsos
05-10-2013, 00:39
Czapka porządnie wykonana, ładna i przyciągająca uwagę na ulicy ;).
Mama-donna :thumbs up: za kontakt.

paulina
16-12-2013, 17:22
Nasze pierwsze zamówienie poszło błyskawicznie, czapami jestem zachwycona!

Wysłane z tapatalk

sensibileanima
16-12-2013, 20:31
i my polecamy! piękne czapy i jakie oryginalne!