PDA

Zobacz pełną wersję : no i mam 2 lewe rĂŞce :/



mango977
15-01-2008, 21:29
Odebrałam dzisiaj z poczty moją wyczekaną paprykową Babylonię (Vega :high: ) Do domu prawie pobiegłam i zaraz zaczęłam studiować instrukcję. Na zdjęciach wygląda to tak, jakby było to równie proste co wiązanie butów. No i bum - pierwsze bolesne zderzenie miałam z kołyską . Wszystko niby było ok, ale jak się zamotałam, to wyszło mi z przodu tyle miejsca, że mogłabym zapakować sobie co najwyżej barbie, a nie mojego 5kg syna :? Chusta ma 4,9m, ja mam rozmiar średnio 40, a ciągle miałam wrażenie, że jakoś strasznie ciasno. W końcu wydawało mi się, że już mam wystarczającą długość tych pasów z przodu i okazało się, że tym razem przegięłam w druga stronę. Zapakowałam Matiego, ale rozryczał się okropnie, chociaż kółkową uwielbia. Potem szarpnęłam sie na 2x i tez porażka :( Zastanawiam sie czy przypadkiem nie rzuciłam się od razu na zbyt głęboką wodę (czyt. tkaną) zamiast zacząć od elastycznej :( W czwartek mam spotkanie z trójmiejskimi chustomamami i to chyba moja ostatnia deska ratunku http://ktosiad.webd.pl/cat/images/smiles/icon_sorry.gif

Jasnie Pani :)
15-01-2008, 21:34
to w co ty najpierw probowalas wpakowac dziecia? bo z twojego opisu mialam wrazenie, ze wlasnie w 2x??? Moim zdaniem na poczatek ieszonka jest najprostsza

Ja tez czekam na papryczke :lol: :lol:

lola_22
15-01-2008, 21:37
1.wiązaniami sie nie martw - na spokojnie zamotaj 2-3 x na misku a potem pakuj małego - zobaczysz ze w koncu złapiesz rytm i z kazdym wiazaniem bedzie lepiej.
2. tkana wcale nie oznacza trudniejszej od elastycznej !!!
3. dziecko czuje , ze ty sie wnerwiasz wiec pewnie stad te wrzaski jak mu bedzie wygodnie to sie przekona ;-)
TRZYMAM KCIUKI , ALE: PAPRYKI CI NIE MOGĘ WYBACZYĆ :hide: :hide: :hide: - JA TEŻ CHCĘ !!!!! :lol:
POZDRAWIAM - miłego motania

lola_22
15-01-2008, 21:39
Ja tez czekam na papryczke :lol: :lol:

kolejna gnębicielka - przestańcie się chwalić paprykowymi nabytkami bo ja normalnie zacznę forum bojkotować !!! :lol:

mango977
15-01-2008, 21:54
to w co ty najpierw probowalas wpakowac dziecia? bo z twojego opisu mialam wrazenie, ze wlasnie w 2x??? Moim zdaniem na poczatek ieszonka jest najprostsza
na pierwszy ogień poszła Baby Born mojej starszej :lol: w kołysce, ale potem okazało się, że dzieć prawdziwy i to 5 kilogramowy ma się nijak do lalki :?

Ja tez czekam na papryczke :lol: :lol:
jakaś papryczkoza zapanowała :lol:

no nic, zamieniam sie w kwiat lotosu na tafli spokojnego jeziora http://www.ktosiad.webd.pl/cat/images/smiles/icon_zen.gif i czekam na czwartek licząc na pomoc dziewczyn

Jasnie Pani :)
15-01-2008, 22:10
Ja tez czekam na papryczke :lol: :lol:

kolejna gnębicielka - przestańcie się chwalić paprykowymi nabytkami bo ja normalnie zacznę forum bojkotować !!! :lol:
hehe reklamacje do Vegi :wink: kusicielka :lol: :lol:

mango977 duzo dzieci nie lubi kolyski

Zuzia
15-01-2008, 23:22
.

sylwik
16-01-2008, 10:48
Spokonie. Moja mala Hania jak tak do 3 miesiecy akceptowala tylko kieszonke, a 2x nie. Wydaje mi sie ze moze dlategoo ze byla chuda ale dluga (4 kg rozlozone na 61cm dziecka) i kieszonka ja szczelnie otulala i przytlala do mnie. I dla jej malych mozek tez bylo wygodniej. Natomiast od 4 miesiaca przestala tolerowac kieszonke i wiazalismy sie wtedy tylko w 2x, potem przyszedl plecak, kangurek (trudny ale plecam). Warto poprobowac rozne wiazania moziwe na danym etapie rozwoju.
pozdrawiam
sylwia

Ruda
16-01-2008, 14:15
FOTKI papryczki poprosze:)
a ze dasz sobie rade to wiem na bank!!! :) kazda z nas zaczynala i kazda z nas miala rozne poczatki. wazne, zeby sie nie zalamywac i nie zniechecac. glowa do gory. trzymam kciuki :)