PDA

Zobacz pełną wersję : czy kolory Zary są trwałe?



ingrid
13-03-2012, 11:42
Pytam nie bez powodu :) Od dawna marzyłam o czarnej chuście (no cóż, taki ze mnie dziwak ;)) i wreszcie mam - Zara Black jest moja. Ale kurczę sztywna jest okrutnie, ciężko się wiąże, a przynajmniej ja mam z tym problem. Może to kwestia tego, że mam stare, mięciuteńkie indio i już żadna chusta nie będzie tak miękka??

Do meritum: chciałabym ją załamać. Czyli z tego co przeczytałam: pranie, prasowanie i przede wszystkim wiązanie, przeciąganie. Czy tak wytarmoszona i wymęczona chusta nie będzie tracić koloru?

belfe
13-03-2012, 11:45
ja mam dwie zary, nie czarne ;)
obie try ...... i zadna koloru nie stracila pod wpływem noszenia itd. nie wiem jak z praniem bo nie piore ich non stop ;) - mam tez inne chusty :)
dla mnie najprostszym sposobem łamania chusty jest zrobienie z niej warkocza :)

Filippa
13-03-2012, 11:51
Żadna moja zara nie straciła koloru, a miałam kilka i nowych i starych (niestety nie czarną), prałam co jakiś czas, nie po każdym noszeniu.
A moje łamanie to spanie na chuście rozłożonej pod prześcieradłem. Nawet konopie uległy ;)

Basinda
13-03-2012, 11:53
U mnie reż od normalnego użytkowania nic się nie stało.
jedna tylko mi wyblakła ale dlatego że zostawiłam ją w samochodzie na półce pod tylną szybą i słońce wypaliło kolor:hide::duh:

ingrid
14-03-2012, 12:41
Filippa - ciekawy patent, wypróbuję, dziękuję :D

I w takim razie zabieram się do roboty, dzięki dziewczyny!