PDA

Zobacz pełną wersję : przedsprzedaze i dostepnosc chust



kashinka
09-03-2012, 20:12
witam (po kilku latach ;))

dotychczas polegalam na stronie FB, zeby sledzic nowosci Nati, kilka dni temu spedzilam bezowocnie popoludnie probujac zlapac passiflore.
no i wychodzi na to, ze nie wiem, jak to dziala! nati oglasza na FB, ze chusta bedzie dostpna w sklepie i ja jej nie moge znalezc? ani na stronie 'sklep' ani przez funkcje 'szukaj'? jak wy to robicie? i czy rzeczywiscie sa przedsprzedaze? pre-orders?

drugie pytanie - czy Natibaby, jako firma, sa obecni tu na forum?

amst
09-03-2012, 20:37
Na pierwsze pytanie: przedsprzedaże są ogłaszane - np. obecnie jaskółki. Normalnie jest tylko informacja najczęściej właśnie przez FB. Chusty rozchodzą się w kilka sekund i trafienie zależy od szczęścia i szybkości łącza.

Na drugie pytanie: tak.

natala
09-03-2012, 20:42
odpowiedziec Ci nie umiem, sama nie wyczajam...

ale OT chcialam - jak milo Cie widziec :) :hey: i gratulacje :)

(to ja, mama_frania ;))

Ananke
09-03-2012, 20:45
Jesli Nati oglasza, ze chusta bedzie, powiedzmy o 14tej w jakis tam dzien, to najczesciej o 14:02 juz jej nie ma :-)

Mag
09-03-2012, 20:48
wiesz,jak działa,tylko nie wyrabiasz:razz:
identycznie jest gdy didek wrzuca na stronę swoje limity,są szybcy i szybsi;)

przedsprzedaż jest wtedy,gdy ogłaszają,ze będą tkać i kto chętny ten sie zapisuje na listę,natomiast to z passiflorą to było tylko info reklamowe,że w sklepie limit się pojawi.

czasem w imieniu natibaby wypowiada się Natalia,tłumacząc coś (ewentualnie prowadzac przedsprzedażowo zbiór zamowień na jakiegoś limita typu "forumowy limit maki").od pewnego czasu natibaby na forum nie ogłasza pojawienia się limitów,bo były kłopoty,jedynie na fb.
ani didek,ani ellevil na przykład nie mają oficjalnych przedstawicieli firmy na forum,wydaje mi się,ze Natalia w którymś wątku odżegnywała sie od patrzenia tak na nią,ale jak są klopoty forumki z firmą to wypowiada się.

kashinka
09-03-2012, 21:45
dzieki. czyli passiflora to uz tylko sen....

na FB caly miedzynarodowy rozczarowany tlum po poniedzialkowej akcji.

natala - mamo_frania - gratulacje, masz juz dwoch chlopcow!
ja sie nie moge doczekac na lipiec ;)

Aksamitka
09-03-2012, 22:28
dzieki. czyli passiflora to uz tylko sen....

na FB caly miedzynarodowy rozczarowany tlum po poniedzialkowej akcji.

natala - mamo_frania - gratulacje, masz juz dwoch chlopcow!
ja sie nie moge doczekac na lipiec ;)Jak chcesz ostatnią beżowo-grafitową Passiflorę to napisz mi pw. Mam wolne zamówienie to mogę Ci odstąpić :-)

kashinka
09-03-2012, 22:50
dziekuje Ci serdecznie :)
mialam chrapke na inny zestaw kolorystyczny. moze kiedys pojawia sie na rynku wtornym ;)

Aksamitka
09-03-2012, 23:01
dziekuje Ci serdecznie :)
mialam chrapke na inny zestaw kolorystyczny. moze kiedys pojawia sie na rynku wtornym ;)Powodzenia :-) Z pewnością się pojawią :-)