PDA

Zobacz pełną wersję : Maya Wrap



cube
08-03-2012, 12:55
Czy Maya Wrap ma też inne wypełnienie ramienia niż z poduszeczką? Jak nosi się w tym zwykłym ramieniu? To jakaś prehistoryczna wersja, czy przeróbka?

luliluli
08-03-2012, 13:09
Cube, tylko na czesc pytania odpowiem, bo wiedze mam wzglednie ograniczona;)

Pamietam z zamierzchlych czasow, ze takowa Maye wrap posiadalam, na pewno nie miala zadnego poduszkowego wypelnienia w ramieniu.

Bylam wtedy laik kompletny w materii chustowej, wiec po kilku niewygodnych probach upchania w niej corki sprzedalam na ebay'u.
A szkoda, bo kolory miala piekne.

cube
08-03-2012, 13:42
Drążę temat w internecie i już wiem, że są dwie wersje original i z poduszeczką. Teraz pytanie, czy ta pierwsza tak samo wygodna, jak druga?

indiansummer
03-04-2012, 14:14
Ja kiedyś kupiłam Mayę nie wiedząc jakie będzie miała ramię, ale mając nadzieję na "poduszkowe". Niestety miała wersję original - zakładkowe. Dla mnie nie było wygodne i przerobiła mi je na poduszkowe bodajże Myrra. Ale i tak długo nie ponosiłam bo młody już za ciężki był na niesymetryczne noszenie.

kachasek
08-04-2012, 00:24
nie wiem, jaka jest z poduchą, bo mam tą z zakładkami, jakoś się z nią póki co dogadać za bardzo nie możemy:hmm: ale, że to nasza pierwsza kółkowa, to porównania żadnego nie mam i wiązania się uczę i uczę i uczę:duh: póki co wiązanka wygrywa, a maya jak się nie podda to na bazarek wyleci (gdyby nie te cudne paski, pewnie już by tam była ;))

jana
12-06-2014, 14:52
ktoś się majką dogadał ?

akana
09-10-2014, 22:01
Ja lubiłam głównie za kolor ;)