PDA

Zobacz pełną wersję : to i ja sie oficjalnie przywitam



kitten27
02-03-2012, 20:38
Hej

Jestem 32letnia mamą pięciomiesięcznej Helenki.
Mieszkamy sobie razem z ukochanym i dwoma suczkami na Dolnym Śląsku w Lubinie.
Z córcią regularnie tulimy się w chuście dopiero od trzech tygodni bo wcześniej mała miała nieprawidłowe napięcie mięśniowe i nam zakazano.
Powoli wkręcam się w NHN i BLW.
Rodzinnka chustowanie, wielorazówki i NHN traktują jako moje kolejne dziwactwo z internetu, ale się tym nie przejmuję. O BLW jeszcze nie wiedzą :p Ukochany mnie wspiera :heart: a ja jestem przekonana, że to wszystko dla dobra naszej truskawki, więc robimy wszystko po swojemu.
Na formu trafiłam przypadkiem i szybko się uzależniłam ;) Żałuję, że wcześniej go nie odkryłam np. przed zakupem tony wielorazówek ;)

No to sie opisałam więc wszystkich witam :hey:

Wrześniowa
02-03-2012, 20:40
No to witaj :hello:

manah
08-03-2012, 16:05
Witaj, rozkręcaj się i nie zrażaj:)
Powodzenia!
P.s. Ja też mam Helenkę:D

annya
08-03-2012, 16:09
Witaj, wkręcaj się i ciesz się tym!!!
Ten czas tak krótko trwa...

OLSIA
08-03-2012, 16:27
Witaj rowiesniczko !!! To sie nam sporo zrobiło tych Helenek ja dla odmiany mam Halinke na która ludzie ciagle mówią Helenka :o

MamaMaksa
08-03-2012, 16:45
Witaj, a rodzinka się przyzwyczai.

izka_74
08-03-2012, 18:57
Witaj serdecznie w gronie "dziwaczek" ;)


Hej

Jestem 32letnia mamą pięciomiesięcznej Helenki.
Mieszkamy sobie razem z ukochanym i dwoma suczkami na Dolnym Śląsku w Lubinie.
Z córcią regularnie tulimy się w chuście dopiero od trzech tygodni bo wcześniej mała miała nieprawidłowe napięcie mięśniowe i nam zakazano.
Powoli wkręcam się w NHN i BLW.
Rodzinnka chustowanie, wielorazówki i NHN traktują jako moje kolejne dziwactwo z internetu, ale się tym nie przejmuję. O BLW jeszcze nie wiedzą :p Ukochany mnie wspiera :heart: a ja jestem przekonana, że to wszystko dla dobra naszej truskawki, więc robimy wszystko po swojemu.
Na formu trafiłam przypadkiem i szybko się uzależniłam ;) Żałuję, że wcześniej go nie odkryłam np. przed zakupem tony wielorazówek ;)

No to sie opisałam więc wszystkich witam :hey:

guzik
09-03-2012, 00:07
witaj:hello:

hajda
09-03-2012, 12:49
witam i ja :)