PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy! pierwszy 2x :) hihi nie wiem czy dobrze :P



smarta
28-02-2012, 10:49
Hej :)
W związku z tym, że mój maluch skończył 4 miesiące i już kieszonka się znudziła
zamotaliścy 2x ale nie wiem czy dobrze :)

Proszę o ocenę i ewentualną propozycje innych wiązań dla takiego malucha :)


na jednym zdjęciu widać że z pod chusty wystaje mu rączka, nie wiem czy tak można ale on się strasznie denerwował jak chciałam ją schować :/

LINK do zdjęć:
https://picasaweb.google.com/102820720539564721990/28Lutego2012?authkey=Gv1sRgCMDKqNfl3PmY_wE
Dzięki !

smarta
28-02-2012, 12:23
nikt nie pomoże?? :(

kasia
28-02-2012, 12:40
podbiję Ci temat, bo ze mnie żaden znawca, jeno motacz amator:)

moim zdaniem jest ładnie i w porządku, może tylko pupka jeszcze nieco głębiej, a kolanka w związku z tym wyżej. i na ostatniej fotce masz dziecia krzywo, ale może to wina kadrowania zdjęcia albo Twojej postawy. a jeśli krzywo, to równomiernie dociągnij z obu stron przed lustrem najlepiej.

i tyle ja:)

a moim ukochanym wiązaniem była kieszonka, 2X opanowałam, jak młoda była dużo starsza:)

:thumbs up:

aga_t
28-02-2012, 16:04
Ze mnie też żadna specjalistka, ale faktycznie troszkę krzywo dzieciaczek, moim zdaniem za mało dociągnięta chusta, ale poza tym pięknie:D:D

Paprotka
28-02-2012, 17:25
A nie powinny poły chusty dochodzić aż do karczku? Młody jeszcze nie siedzi, prawda? I JA bym nadmiar szerokości chusty odkładała na obie strony, a nie tylko jedną - u Ciebie zewnętrzną (może właśnie dlatego zabrakło chusty przy karczku).
I MOIM skromnym zdaniem to wiązanie nie jest dobre dla 4 miesięczniaka, bo wtedy chce widzieć więcej, a poły w 2x mu zasłaniają świat, już w kieszonce widzi więcej, jeszcze lepiej na biodrze, a rewelacje to będzie miał na plecach :)
Przepraszam, że się wymądrzam, specem nie jestem, piszę tylko z doświadczenia :)

mi.
28-02-2012, 17:26
skoro pytasz o propozycje wiązań, to ja Ci proponuję prosty plecak :)

Mayka1981
28-02-2012, 22:37
Alpejskie dzwonki :love: nowa przypadkiem?

Rozłożyłabym materiał równomiernie - tzn nadmiar szerokości przy każdej z krawędzi, plus kolanka wyżej - wtedy będzie łatwiej zrobić małe V przy karczku.

A rączki może sobie wyciągać, to zaleta tego wiązania, że można sobie łapkami pomachać i się powentylować ;)

smarta
29-02-2012, 09:38
Dzięki dziewczyny za opinie :)
to dla mnie cenne uwagi :)
Jedna z was poleciła mi konsultacje z doradcą po kursie i w weekend mam się z nią spotkać :)

też słyszałam, że najlepszy jest plecak ale troszkę się sama tego boję :)
poczekam na doradcę i będzie oki :)

Jeszcze raz dziękuje :*

aga_t
29-02-2012, 12:35
Dzięki dziewczyny za opinie :)
to dla mnie cenne uwagi :)
Jedna z was poleciła mi konsultacje z doradcą po kursie i w weekend mam się z nią spotkać :)

też słyszałam, że najlepszy jest plecak ale troszkę się sama tego boję :)
poczekam na doradcę i będzie oki :)

Jeszcze raz dziękuje :*
Powodzenia!!:)