PDA

Zobacz pełną wersję : Dopiero się zaczyna ...:))



ignasiamama
27-02-2012, 15:03
Jestem mamą miesięcznego synka Ignasia i moja przygoda z chustą zaczęła się całkiem przypadkiem. Jeszcze w ciąży koleżanka powiedziała, że może pożyczyć mi swoją - nową nigdy nienoszoną. Kupiła ale synek zdążył już wyrosnąć...Podziękowałam i powiedziałam, że pewnie skorzystam, ale podeszłam do sprawy dość sceptycznie... dopóki mój Maluszek nie dał mi w kość :wink: i nie pokazał tego, co tygrysy lubią najbardziej czyli być blisko tzn. na rękach mamy lub taty. Spał tylko trochę w foteliku samochodowym no i ewentualnie obok mnie. Zdesperowana pojechałam po chustę przeczytałam instrukcję zawiązałam i ....stał się cud :D. Ignaś chustę kocha od pierwszego razu, śpi w niej z rozkoszą codziennie. A ja teraz czytam, patrzę i noszę się z zamiarem kupienia czegoś lepszego no i wybieram się na spotkanie klubu Kangura, bo muszę się upewnić, że nie zrobię mu krzywdy nieumiejętnym wiązaniem. Bo ta pożyczona chusta to Amazonas Lollipop 5,20 a ja mam 1,50 wzrostu i ciągną się za mną po ziemi długaaaaaśne ogony.

guzik
27-02-2012, 15:11
:hello:
miłego czytania i noszenia:)

Gabriela1999
27-02-2012, 15:23
Witamy serdecznie:-), przy takiej długości chusty to masz przy okazji super wdzianko gratis:-)

Lamia
27-02-2012, 16:02
Witaj i rozkoszuj się dobrodziejstwami forum:):hello:

ignasiamama
27-02-2012, 23:10
oj, sukienka by spokojnie wyszła ;)

habibti
27-02-2012, 23:43
Hej :-)
rozumiem Cię- ja mam 1,60 i chustę ciut ponad 5,20 ;-) ale to fakt- wdzianko pierwsza klasa :-)

hajda
11-03-2012, 20:52
witam serdecznie, miło się czyta taki opis, dla mnie chodząca reklama chustonoszenia :) powodzenia życzę w dalszym motaniu.