PDA

Zobacz pełną wersję : Nowicjuszka zupełna...



Basiul
25-02-2012, 18:58
Witam was... Otoz jestem mama 12 tyg córci i bardzo podoba mi sie wychowywanie dzieci wedlug koncepcji kontinuum i rodzicielstwa bliskosci... Mieszkam w UK i tu, mimo ze chusty i nosidla bardziej popularne niz w Polsce, zupelnie nie mam kogo poprosic o wskazowki w sprawie chustowania. Czuje sie bezradna, gdy mi sie dzidzia wywija z chusty a ja bardzo, bardzo chce ja nosic... A ona (chyba) nie lubi!
Ostatnio obudzila mi sie w polskim sklepie i zaczęła postękiwać... Oczywiście usłyszałam komentarze 'dobrych' doradców, ze napewno jej niewygodnie (powinna byc w wózku) i zimno... Zignorowalam je ale tak na prawde czuje sie bezradna... Ciesze sie ze trafilam na to forum, moze poczuje sie pewniej. Licze na wskazowki! Gdzies popelniam błędy...:(

erithacus
25-02-2012, 19:15
Witaj :) na pewno znajdziesz tu pomoc :)

Zacznij od rozejrzenia się po działach i upewnij się, że dobrze wiążesz. W dziale chustowiązanie możesz założyć swój wątek i wkleić kilka zdjęć do oceny.

guzik
25-02-2012, 19:22
Witaj:)
nie poddawaj się, a niedługo Maluszek się przyzwyczai i będziecie się cieszyć z bliskości:)

Basiul
26-02-2012, 20:01
Mam nadzieje ze sie przyzwyczai... Mam chuste elastyczna i bylabym sklonna kupic inna gdyby sie sprawdzila... Nie mam jednak szansy nigdzie wyprobowac... Mala wazy tylko 5 kg wiec elastyczna powinna sie jak na razie sprawdzac...

Karusek
26-02-2012, 20:31
Witaj :)
Życzę Wam, żeby początkowe niepowodzenia szybko minęły! Możesz założyć wątek, w którym wstawisz zdjęcia swoje i córci po zachustowaniu, to dobre dusze spojrzą, czy wszystko ok z wiązaniem :)

Basiul
26-02-2012, 21:14
Jak tylko zrobie zdjecia to zalaze watek. Dzieki

manah
26-02-2012, 22:17
Witaj,
i się nie zrażaj.
Dzieci w wózku też czasem płaczą i nie mają w zimie grzejnika koło siebie:)
Powodzenia!

milivanili
27-02-2012, 15:15
Witaj,
moje brzdące tez czasem nie chciały siedzieć w chuście, że o wózku nie wspomnę :ninja: Maluszki po prostu dają nam znać o swoich potrzebach (ze niewygodnie, głodno, kupka itd).
Popróbuj różnych wiązań.. Moja mała nie mogła być w kołysce, bo ZAWSZE chciała jeść! :wink:

Zawsze znajdą się życzliwi.. OLAĆ ICH :)

hajda
11-03-2012, 21:05
witam i trzymam kciuki, żeby się Wam udało, na tym forum na pewno znajdziesz poradę i pomocną dłoń :)