PDA

Zobacz pełną wersję : Hej!



tygrysica
23-02-2012, 10:36
Ja taka w gorącej wodzie kapana i najpierw wskoczyłam na bazarek i kupiłam chuste a dopiero teraz sie przywitam ;) :ninja:
Mam prawie 3 miesięcznego synka, któremu sie bardzo spieszyło i urodził sie 3 tygodnie za wcześnie i w dodatku w bardzo niemiły sposób przez co musiła byc kilka dni pod obserwacja na Intensywnej terapii... od tej pory walnął we mnie instynkt macierzyński niczym grom z jasnego nieba. :baby:. Raczej się nie spodziewałam, bo ja to raczej zawsze imprezowiczka byłam i pracoholiczka :twisted:
O chustach słyszałam juz dawano dawno, ale jakoś nie byłam przekonana- wszędzie słyszałam "nie przyzwyczajaj dziecka do noszenia bo nie odzwyczaisz", albo "dziecko noszone za duzo śpi w dzień i nie chce spać w nocy" itp :|... Aż tu mój dzieć zapragnął byc noszony ciągle bez chusty, a że zimowe dziecie to nudzi się w domu. Ręcę mi odpadają więc pomyślałam, że może jednak warto spróbowac tych "całych chust" :hmm:
Najpierw chciałam elastyczną bo sie bałam wiązania uczenia, ale po wypróbowaniu chusty koleżanki, która tez swoją kupiła na tym zacnym forum , zdecydowałam, że kupuje tkaną. No i czekam właśnie na mulu :love: od marza.
Mam nadzieje, że sie całkiem zachustowię i zostane chustomaniaczką :lol:

mamaslon
23-02-2012, 13:18
hej mamuska!
:lol:
witamy:high:

guzik
23-02-2012, 22:06
:) cześć

magnus
24-02-2012, 00:58
Witaj, witaj :)

hajda
11-03-2012, 21:08
Tygrysico witaj, życzę całkowitego zachustowienia :)