PDA

Zobacz pełną wersję : nosidło/ MT dla gorącego taty



kitten27
22-02-2012, 23:33
Potrzebuję rady.
Tata chciałby nosić ale chusta wydaje mu się skomplikowana więc pomyślałam dla niego o nosidle lub MT.
Jest tylko duże ale- tata jest bardzo gorący :fire: Już kilka razy przytulaniem małą ugotował - córcia upociła sie jak przy upale 40C. Tak więc potrzebuje dla niego czegoś bardzo lekkiego/przewiewnego.
Córcia ma 5 miesięcy i waży już 7,5 kg
Co polecacie?

bansza
22-02-2012, 23:41
może MT, bo nosić może każdy i nie ma problemu z regulowaniem pasów jak w ergonomikach. Z tkanin cieńszych np.panel bawełniany lub cieniutki sztruks.
pani_olo szyje fajne i tanie m.in. z bawełnianymi panelami, więc przewiewne, a bardzo solidne. Mam osobiście, więc polecam!
I troche pomoże wycięty panel ;) Nas to latem ratowało!

Tylko MT dopiero dla siedzącego malucha!!!

kitten27
23-02-2012, 00:18
:oops: nie wiedziałam, że MT dopiero dla siedzącego
Dzięki bansza :D

IwonaKM
23-02-2012, 00:56
takiego maluszka mozna nosić w marsupi

Jasnie Pani :)
23-02-2012, 01:06
no marsupi obleci i nawet przewiewne jest, ale jak tata samym przytulaniem "ugotował" dziecia, to w nosidalch bedzie jeszcze gorzej

marta-la
23-02-2012, 10:17
:oops: nie wiedziałam, że MT dopiero dla siedzącego
Dzięki bansza :D
Można takie maluszka w ChMT już nosić. Czyli w mt szytego z chusty ale bardzo dokładnie na miarę, czyli dosyć malutkie to nosidełko musi być

kitten27
23-02-2012, 11:48
:kiss: Dzięki dzeiwczyny!

Aniika
23-02-2012, 12:43
A noszenie na boku? Jest tylko jedna warstwa, mozna nosic na boku z wiazanki, wiazanie tez jest bardzo proste. albo kolkowa, np. z lnu.

gienia
23-02-2012, 22:03
Mnie się wydaje, że najbardziej przewiewnym materiałem jest właśnie len, więc może pogadaj z szyjącymi mamami, żeby ci uszyły lnianego MT. Tylko z tym siedzeniem problem.

Bondolino zrobili też teraz w wersji light i podobno jest cieńszy niż klasyczny, a teoretycznie dla 5-miesiączka się już nadaje. Może ktoś to już miał w łapkach i się wypowie.

marta-la objaśnij mi proszę przy okazji, czy ChMT to każdy MT szyty z chusty, czy musi mieć pasy ramienne rozchodzące się w płachty pojedynczej chusty? I od kiedy można nosić najmłodsze maluszki właśnie w takich ChMT z chustowatymi pasami? sorry za offtopic