PDA

Zobacz pełną wersję : Plecaki, torby itp - czyli dzieć w chuście a gdzie reszta?



aniuki
14-01-2008, 22:31
w czym nosicie niezbędne bambetle:
-torba na ramie
-plecak
-torebka damska (jakas spora chyba by musiała być..)
-wózek na kółkach
-coś jeszce innego???

i co przy wiązaniu na plecach?

dla mnie chusta najczęściej oznacza kilka spraw do załatwienia za jednym zamachem.
łazę więc z plecakiem, w którym są: zapasowe ubranka, pielucha, mokre chusteczki oraz zakupy, poczta czy inne bambetle.
zastanawiam się natomiast w czym bedę nosić latem, gdy wreszcie się odważe na plecaczek poza domem. dziecko na plecach, a plecak na brzuchu... chyba nie :P

ciekawa jestem jak Wy to rozwiązujecie

Bonkreta
14-01-2008, 22:32
przy wiazaniu z przodu - torba na ramie z długim paskiem, przerzucona przez głową moja i dziecia

Jasnie Pani :)
14-01-2008, 22:32
w czym nosicie niezbędne bambetle:
-torba na ramie

i to naprawde spora :lol:

serafinka
14-01-2008, 22:36
ja mam problemy z kręgosłupem więc wiążę z przodu i na plecy plecak- w tym celu kupiony- duzo przegródek, kieszeń na napoje i wiele podrecznych kieszonek

Ruda
15-01-2008, 10:52
ja mam torbe na ramie. a jak jeszcze do kompletu mam tatusia hani to on prawie plecak turystyczny z soba nosi :)

Lovrita Bornita Rokita
15-01-2008, 13:37
No wlasnie - ja mam zamiar nosic Malego na plecach, do tego na MT czekam i tez sie zastanawiam - plecak na brzuchu czy co?

Kanga
15-01-2008, 15:17
czasami plecak na brzuchu tez dobry :)
ja zazwyczaj noszę wszystko w torbie na dłuuugim pasku ( przewieszonym przez ramię i przez Franka na plecach - czasem ten pasek robi za dodatkową atrakcję do ciamkania i obśliniania - ostatnio najczęściej do ciągnięcia i duszenia mamy :p

buns
15-01-2008, 16:05
Ja zwykle noszę Agę na zakupy w koali albo w Mt na brzuchu, więc zakupy do plecaka.

Zuzia
15-01-2008, 16:19
Jak dziecko z przodu to plecak na plecy i to na dłuzsze wyjscia wydaje mi sie najwygodniejsze. Jak dla mnie nawet wygodniejsze niz samo dziecko z przodu bo fajnie rozklada ciezar. A na plecach to nosze tylko kiedy jestem jeszcze z kims wiec mi ten problem odpada ale mysle ze torba na ramie albo maly plecaczek na brzuch.

niezapominajka
15-01-2008, 18:45
nam przyniósł mikołaj piękny plecak górski więc problem mamy z głowy :roll:

hanti
15-01-2008, 21:12
ja (póki co) wolę mieć Kinię na brzuchu, bo ona jest rozkoszniak i cudnie się tuli :) więc na plecy wrzucam plecak, za kilka tygodni Kinia wyląduje na plecach i wtedy hmmm nie wiem, pewnie torba na ramię

kajkasz1
16-01-2008, 01:44
Jak Młody na brzuchu to w średniej wielkosci plecaku - ja jestem mama zapobiegliwa (albo mam wyjątkowo-brudzące-się-dzieci) i wiele rzeczy zabieram. Jak na plecach to najbardziej lubię Hammock Bag, rozmiar Large. Tylko mi miejsca na dokumenty i portfel w tym cudzie brakuje. Jak starszak z nami idzie to jego wtedy obarczam plecakiem (jak się da).