PDA

Zobacz pełną wersję : Otulacz polarowy na starsze?



sheana
21-02-2012, 14:09
Na noworodka sprawdzi się u mnie przecudnie i jestem skłonna pisać hymny pochwalne (imho lepiej niż wełniaki). Ale tak myślę, czy na starsze też coś wytrzyma, czy raczej nie bardzo. Macie doświadczenie? Jak długo stosowałyście polar?

guzik
21-02-2012, 18:35
mam jeden-mała ma 17miesięcy
u nas używany jest w domu, wytrzymuje ze 3 siki- przy częstym zmienianiu

bansza
21-02-2012, 21:58
u mojego ponad roczniaka też może być, ale przy częstej zmianie, i krój musi być bardzo dobrze dopasowany, żeby nie przeszkadzał w bieganiu, turlaniu itp. więc tylko czasem zakładam i tylko po domu lub na krótkie wyjście (ale wtedy z konkretnym wkładem)

magnolia
21-02-2012, 23:27
a ja właśnie odkryłam otulacze polarowe i jestem zachwycona!!! dotąd byłam fanką wełny ale mój mały uczulił sie niestety no i musiałam coś szybko wymyśleć - pulowe otulacze raczej odpadły bo chciałam mu smarować pachwinki, które ciągle ma zaczerwienione bardziej lub mniej, no i kremy by mi mocno zapaskudziły pul, więc postanowiłam przerobić na szybko spodenki polarkowe na gatki polarkowe i jestem w szoku jak polar trzyma. Mój syn ma 16mcy, więc sik już spory, co prawda samą tetrę przesika razem z otulaczem zazwyczaj, ale gdy do tetry włożę jeszcze mały ręczniczek z ikei to jest ok, a z formowankami radzi sobie świetnie... przebieram małego co 1.5 - 2 godziny i w przy przewijaniu każdym sika na nocnik, przy takiej opcji otulacz spokojnie wystarcza nam na cały dzień, łącznie z drzemką... otulacz polarkowy trzyma dobrze jak jest chłonna pielucha, jak jest mało chłonna to będzie wtedy przemakał...

jul
22-02-2012, 00:21
czasem po domu puszczam młodego w formowance pod zwykłe spodenki polarkowe, staram się zmieniać jak najszybciej po siku, ale wiadomo, nie zawsze od razu zauważę - sprawdza nam się ten system, gdybym nie miała już tylu pieluch, to może dokupiłabym polarkowych spodenek i formowanek.

sheana
22-02-2012, 00:41
O,to muszę jakiś onsize zakupić na Laure, mam nadzieję ze nie uczuli jej. Najwyżej na Bruna będzie.
Magnolia a jakie poleciłabyś formowanki pod?

magnolia
22-02-2012, 00:46
O,to muszę jakiś onsize zakupić na Laure, mam nadzieję ze nie uczuli jej. Najwyżej na Bruna będzie.
Magnolia a jakie poleciłabyś formowanki pod?
ja mam swoje szyte i najlepiej sprawdzają mi sie welurkowe, bo one nie są takie mokre, no i z firmówek to tots botsy bambusowe też fajnie trzymają

sheana
22-02-2012, 00:59
Dzięki :) Welurek fajny, mam jedną. No i Monkey Snuggles, a one chłonne ale muszę chyba coś jeszcze jak tak będę pieluchowac. Moje preferencje ciągle się zmieniają ;)

MamaDi
22-02-2012, 01:32
U nas fajnie sprawdza się otulacz polarowy ale pomiędzy dwie warstwy polaru między nóżkami wszywam sficowaną wełenkę. Jakis taki dziwny patent sobie wymysliłam ale działa bez zarzutu:) Welurek też lubimy:), sprawdza się i z polarem i z wełną.

sheana
22-02-2012, 17:16
O, świetny patent.
A myślicie że taki otulacz ma szansę z Laurą? Czy półtora roku i polar to już nie ta bajka?

sylviontko
22-02-2012, 18:59
mój dwulatek też używa, i tak, jak dziewczyny pisały, trzeba częściej zmieniać pieluchę

magnolia
22-02-2012, 23:03
O, świetny patent.
A myślicie że taki otulacz ma szansę z Laurą? Czy półtora roku i polar to już nie ta bajka?

ja pisałam o moim Stasiu, a on ma juz 16mcy a z polarem dopiero zaczęliśmy chwilę temu:) czyli ta bajka chyba;)