PDA

Zobacz pełną wersję : proszę o ocenę wiązania



paulina
07-02-2012, 14:02
dziewczyny, naoglądałam się youtuba i spróbowałam sama, któryś już raz młoda wskoczyła i zasnęła od razu, więc jej tam chyba wygodnie, ale ta dydnająca główka mi się nie podoba (jak próbuję jej rączki dać razem do środka to wyrzuca jedną i jest tak jak jest) i nie wiem jak to poprawić, czy w ogóle jest dobrze zamotane?

https://lh5.googleusercontent.com/-pk_35T5iiyk/TzESlZKCuRI/AAAAAAAAInY/Gyl60-dJIOQ/s512/IMG_6096.JPG

z góry dzięki :)

Padthai
07-02-2012, 14:40
wewn. pole chusty rozciagnij na plecach tak samo jak ta zewn., aby obejmowala cale plecy
mozna tez glowe "wsadzic" vel przykryc glowe jedna z pol

Mayka1981
07-02-2012, 19:36
faktycznie wewnętrzna poła do połowy pupy mi wygląda ze tylko rozłożona - i jeszcze niżej spróbuj - bo gdzie ma biedactwo złożyć głowę ? :)
mała mama a spore dziecko - aż się prosi o plecak :ninja:

AMK
07-02-2012, 19:39
ogólnie ok ale wydaje mi się, że ładuneczek siedzi dośc wysoko i tak rozciągnięta poła wbija się w szyjkę, zresztą na zdjęciu ma mocno odchyloną główkę

Karolcia
07-02-2012, 20:03
Poła zewnętrzna powinna być staranniej rozciągnięta - z jednej strony jest niedobór, z drugiej nadmiar.
Jeśli będziesz miała komfort - opuścić niżej dziecko - wtedy będzie miała miejsce na oparcie głowy na Tobie. Jeśli nie będzie jej to przeszkadzać możesz wtedy jedną połą przytrzymać tę odpadającą główkę.

I chyba warto pomyśleć o plecaku, co?